Keystone logo
Jungtiniai Arabų Emyratai

Studijuoti Magistro studijos į Jungtiniai Arabų Emyratai 2024

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  673
 • Komunalinių paslaugų dalis

  53
 • Interneto prenumerata

  91
 • Vietinis transportas

  68

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  11
 • Pusė vietinio alaus

  9

Apie Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) yra labai moderni Vidurio Rytų šalis, įsikūrusi pietryčių dalis Arabijos pusiasalyje. Šalis ribojasi su Saudo Arabija, Omanas, Kataras. JAE buvo įkurta 1971 metais kaip septynių Emyratų federacijos: Abu Dabis, Ajman, Dubajus, Fujairah, Ras al Khaimah-, Sharjah ir Umm Al-Qaiwain. JAE yra populiarus turizmo paskirties vietą, kad mišiniai, turtingas kultūros tradicijas datuojamas daugiau nei 2500 metų su šiuolaikinių miestų, kad pasigirti dangoraižių, muziejų, meno galerijų, golfo kursai, kurortų ir pramogų parkų.

Klimatas

Nors apie keturi penktadaliai JAE yra karštas ir sausas dykumos klimatas, šalis taip pat kalnai, oazės ir pakrantė. Didžiausi vasaros temperatūra gali pasiekti beveik 50 laipsnių C kai kuriose srityse, nors temperatūra kalnų regionuose yra nuosaikesnis. Minimalūs žiemos temperatūra yra apie 10 laipsnių C.Metinis kritulių kiekis yra nuo 120mm iki 350mm priklausomai nuo vietovės, su retkarčiais flash potvynių. Dulkių audros, kuri žymiai sumažina matomumą atsirasti dykumos regionuose.

Kultūra

JAE siekia išlaikyti tradicinius kultūrinius elementus, remiantis genčių gyvenimo ir islamo principus, o juda link šiuolaikinės kultūros. Turint tai omenyje, šalis neseniai pabrėžė, vizualiuosius menus, kurios papildo tradicines priemones kūrybiškumą, kad orientuota į poezijos ir šnekamąją kalbą. Kaip rezultatas, JAE dabar klesti, įvairių kultūrų meno bendruomenę, kuri apima muziejai, meno galerijos, meno parodos, kultūriniai renginiai, teatrų ir meno susijusius seminarus ir vasaros stovyklas.

Pragyvenimo kaina

Kainos JAE paprastai yra nedidelis, su vieno miegamojo apartamentai pradedant maždaug $ 1,000 (JAV) per mėnesį ir komunalinės paslaugos veikia maždaug $ 120 (JAV) per mėnesį. Maistas ir valgomasis išlaidos taip pat yra labai protinga.Išlaidos netoli miesto centro yra šiek tiek didesni nei sąnaudos kitur. Studentai taip pat turėtų būti tikri, kad biudžeto automobilis, nes jie yra virtualus būtinybė šalyje.

Vizų reikalavimai

Studentai, norintys studijuoti JAE, turi kreiptis dėl JAE studento vizos. Studentų vizos siūlomos dieninėms programoms. Yra trumpalaikės ir ilgalaikės vizos.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

JAE studentų viza

Kaina ir valiuta

Leidimo gyventi studentui kaina priklauso nuo rėmėjo (tėvo ar universiteto), rėmėjo jurisdikcijos (universiteto atveju), ar pareiškėjas yra JAE ar už jų ribų ir ar prašymas nagrinėjamas įprastoje ar pagreitintas būdas.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jungtinių Arabų Emyratų įstatymai reikalauja, kad visi ne piliečiai (išskyrus Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos šalių piliečius) studentai gautų „studento leidimą atvykti“, o po to – „studentų gyvenimo vizą“ studijų laikotarpiui. Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos (GCC) valstybės narės yra Bahreinas, Kuveitas, Omanas, Kataras, Saudo Arabija ir Jungtiniai Arabų Emyratai.

Kur galite pateikti paraišką?

JAE universitetai

JAE studentų vizą tarptautiniams studentams palengvina patys JAE universitetai. Studentai dokumentus gali siųsti tiesiai į universitetą.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Kai universitetas išsiųs jums programos pasiūlymo laišką ir jūs jį priimsite, jis pradės prašymo išduoti vizą procesą. JAE studentų viza nereikalauja, kad tarptautiniai studentai atvyktų į atskirą pokalbį su viza.

Nors dokumentacijos procesas įvairiuose universitetuose gali skirtis, kai kurie dažniausiai reikalingi JAE studentų vizai dokumentai yra šie:

 • Spalvota paso kopija, galiojanti mažiausiai septynis mėnesius.
 • Spalvota paso dydžio nuotrauka
 • Užpildytos universiteto formos
 • Mokesčio už mokslą ir vizos kvito kopija
 • Užpildyti medicininio draudimo dokumentai

Kada turėtumėte kreiptis?

Idealiu atveju studento vizų išdavimo procesas turėtų prasidėti likus bent 1–2 mėnesiams iki semestro pradžios, kad jie galėtų pasirūpinti kitais išvykimo kontrolinio sąrašo aspektais. Paprastai viza apdorojama per 15–20 dienų, tačiau tai skiriasi priklausomai nuo universiteto. Užsienio studentai taip pat turi galimybę pasirinkti greitąjį apdorojimą, kuris kainuoja daugiau nei įprastas apdorojimas. Pagal greitąjį apdorojimą studentai gali gauti JAE studentų vizą per 10 dienų.

JAE studentų vizos galioja 12 mėnesių. Užsienio studentai turi atnaujinti savo studento vizą 12 mėnesių laikotarpio pabaigoje, jei jų programa yra ilgesnė nei šis laikotarpis. Už pratęsimą studentams bus taikomas vizos pratęsimo ir sveikatos draudimo mokestis. Užsienio studentai vizos atnaujinimo dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip prieš mėnesį iki vizos galiojimo pabaigos.

Apdorojimo laikas

20 Days

Darbo galimybes

Jungtinių Arabų Emyratų tarptautiniai studentai gali dirbti universiteto miestelyje ir už jos ribų. Tačiau tam jie turėtų gauti savo universiteto leidimą. Jei studentai remia universitetą, jie gali kreiptis į JAE darbo skyrių, kad gautų leidimą dirbti ne visą darbo dieną JAE.

Apytikslė studento leidimo gyventi kaina yra 2500 Dh, neįskaitant užstato (jei taikoma), bylos atidarymo mokesčių (jei taikoma), dokumentų legalizavimo ir vertimo (jei reikia). Už studento darbo leidimą bus taikomi papildomi 500 Dh mokesčiai.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Paprastai yra trys priežastys, kodėl jūsų JAE studento viza gali būti atmesta:

 1. Imigracijos tarnyba gali tai paneigti.
 2. Universiteto registratorius gali jį atmesti.
 3. Studentas gali neatlikti medicininio patikrinimo (būtina pagal studento vizos prašymo procesą).