Keystone logo
Kanada

Studijuoti Magistro studijos į Kanada 2024

Studijuoti Kanada

Esantys į šiaurę nuo Jungtinių Amerikos Valstijų sienos, Kanada yra antra pagal dydį šalis pasaulyje, ir atsižvelgiant į bendro ploto. Tęsiasi nuo Ramiojo vandenyno iki Atlanto vandenyno, Kanada taip pat gali pasigirti turintys vieną iš didžiausių ekonomikų dėl savo gamtos išteklių gausa, kurios apima aliejus, mineralai, žuvininkystę ir miškininkystę. Manoma, konstitucinė monarchija ir parlamentinė demokratija, su premjero ir karalienė Elžbieta kaip valstybės vadovui. Pripažįstamas kaip "viduryje " galia, Kanada užima aukštas tarp kitų pasaulio šalių žmogaus socialinės raidos, Piliečių laisvių, švietimo, ekonomikos laisvės ir gyvenimo kokybę. Be to, tai yra Jungtinių Tautų narė NAFTA, G8, NATO, PPO, APEC šalių ir tautų sandraugos.

Kadangi Kanada turi didžiulius plotus labai miškingoje žemėje, ji turi gyventojų tankis maždaug trijų žmonių per aštuonių kvadratinių mylių (viename kilometre).Dėl šių demografinių yra vienas mažiausių pasaulyje, palyginama dalims Šiaurės ir Pietų ašigalius, Rusijos ir Amazonės džiunglėse. Pakaitomis, Pietų Kvebeko ir Pietų Ontaria yra tankiausiai apgyvendintų regionų Kanadoje, palei St Lawrence upės ir Didžiųjų ežerų.

Trys teritorijos ir dešimt provincijų sudaro Kanados federaciją. Provincijos daugiau autonomijos negu teritorijose, atsižvelgiant į aprūpinimą, sveikatos apsaugą ir švietimą, su provincijų rinkti papildomų pajamų iš government.However, federalinė vyriausybė gali įgyvendinti nacionalinę politiką, kaip antai Kanados sveikatos įstatymą provincijose. Nors provincijose turi teisę atsisakyti pradėti federalinės politikos, jie paprastai pasirinko juos priimti.

Esminiai faktai apie Kanada

 • Kanados sostinė yra Otavos, įsikūręs Ontario provincijoje.
 • Kanada turi dvi oficialias kalbas - anglų ir prancūzų. Beveik 60 procentų kanadiečių kalbėti angliškai, o 20 proc kalbėti prancūziškai. Kitos kalbos paplitusias Kanadoje dėl savo aukšto lygio kultūrų įvairovei yra kantono, vokiečių, Pendžabo ir italų.
 • Teisinė sistema Kvebekas remiantis civilinių įstatymų sistemos palaikomą Prancūzijos teisę; Kanados poilsio laikosi anglų bendrosios teisės sistemos.
 • Kanada yra maždaug du milijonus ežerus, kurie apima apie aštuonių procentų viso savo sausumos.
 • Klevo lapas yra Kanados 's nacionaliniu simboliu ir nurodyta matomose nuo šalies ' ai vėliava.
 • Kanada siūlo nemokamą pagrindinį sveikatos priežiūros paslaugas savo piliečiams, tačiau dantų paslaugų įkainiai lieka asmeniui, gaunančiam tokias paslaugas atsakomybė. Receptiniai vaistai yra dažniausiai nemokamai senjorams virš 65, taip pat gavėjų socialinę paramą.
 • Karališkoji Kanados Sumontuoti policijos (šnekamojoje kalboje vadinama "The Mounties ") yra tiek nacionaliniu ir federalinės policijos jėga, kuri yra žinoma, jojimo puošia arklius nes jie patruliniai sritys Kanadoje.

Kanada 's klimato

Vidutinis vasaros ir žiemos temperatūra labai skiriasi teritorijos teritorijoje. Nors pietinėse Kanados patirtį oro sąlygų panaši į JAV, prerijų ir interjero provincijų turi kontinentinio klimato sąlygas, jei paros temperatūra gali skirtis, vidutiniškai svyruoja nuo penkių laipsnių pagal Celsijų iki -30 laipsnių pagal Celsijų (žemiau -15 iki -30 Celsijaus ). Visi Kanados sritys yra jautrūs didelio kiekio sniego ir lietaus. Montreal, Quebec ir Otava Dabartinis vidurkis vasaros temperatūra 78 laipsnių Celsijaus (25) Celsijų ir vidutinė žiemos temperatūra yra 20 laipsnių pagal Celsijų (-6 Celsijaus).

Kanados Valiuta

Kanados valiuta yra doleris Kanados doleris, pažymėtas simboliais $ arba C $, ar kodas ESD. Kaip ir JAV dolerio, Kanados doleris padalintas į 100 centų.Kanada taip pat gamina monetas, kurie ateina į 5 ¢, 10 ¢ 25 ¢ ir 50 ¢ nominalų, nors 50 centų moneta yra retai apyvartą. Valiutų pažymi, būna viena, penkių, dešimt, 20 ir 50 CAD nominalų.

Religija Kanadoje

Beveik pusė visų kanadiečių laiko save katalikais, po islamo ir induizmo. Pagal neseniai surašymo duomenimis, beveik 24 proc Kanados piliečių nėra susijęs su bet religinės grupės tipą, pirmenybę vadina save ateistais ar agnostikai.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  624
 • Komunalinių paslaugų dalis

  47
 • Interneto prenumerata

  58
 • Vietinis transportas

  67

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Kanada

Aukštasis mokslas Kanada

Tai Kanados provincijos Ontarijas, Newfoundland and Labrador, Alberta, Manitoba, Nova Scotia, Kvebeko, Britų Kolumbija, Saskatchewan, Niu Brunsviko ir Prince Edward Island, kurie yra konstituciškai atsakinga už aukštojo mokslo veiklą.

Nors kiekviena provincija šiek tiek skiriasi, kaip jie valdo savo aukštojo mokslo sistemą, tam tikrų panašumų lieka, kurie gali padėti studentams planuoja studijuoti Kanadoje gauti, ko tikėtis iš šalies 's švietimo sistemos idėja. Pavyzdžiui, visi universitetai ir kolegijos stipendija bakalauro 's magistro ' ai ir daktaro laipsnius, o profesinį arba techninį kolegijų suteikti sertifikatus ar diplomus. Kanados aukštojo mokslo įstaigos taip pat bendruomenės kolegijų, kurios siūlo dvejų metų bendradarbis 's laipsnių, kolegijos Taikomosios dailės ir technologijų, provincijos institutų ir privačių profesinio kolegijose.Jeigu studentas domisi savo dalyvavimą kolegijoje ar universitete, jis ar ji turėtų apsilankyti toje konkrečioje provincijoje svetainėje ir sužinokite daugiau apie unikalią švietimo sistemą.

Popular Universitetai Kanadoje

Toronto universiteto nuolat užima aukštą vietą geriausių Šiaurės Amerikos universities.Offering studentų prieigą prie daugiau akademiniuose kursuose nei bet kuri kita Kanados Žaneta PAUNKSNIENĖ taip pat galimybę dirbti mastu pripažintų mokslinių tyrimų laboratorijų sąrašu, UT yra laikomas vienu iš Kanada 's viršų skrydžio aukštojo mokslo institucijoms.

Kiti garbingi Kanados universitetai apima Britų Kolumbijos universitete, kur daugiau nei 50000 studentų mėgautis koncertų salių, muziejų ir muzikos ir sporto programų įvairovė; ir Albertos universitetas, pasaulyje gerbiamas ir daug tyrimų universiteto žinomas dėl savo išsamią mokymo programą ir aukštus mokytis.

Mokestis už mokslą

Vidutinis mokslą Kanados studentų, kurie siekia uždirbti bakalauro laipsnį jų šalyje yra apie 5000 $ CAD per metus (JAV doleriais 5000 $ ir 3700 eurais). Studentai renkasi uždirbti diplomus Kanadoje reikia tikėtis sumokėti maždaug $ 1000 (740 eurų) daugiau nei metus undergraduation mokesčio už mokslą.

Užsienio studentai turi mokėti didesnius mokesčius nei Kanados gyventojams - beveik tris kartus suma, iš tikrųjų. Jei esate užsienio studentas, tikėtis mokėti $ 14.000 (10.400 €) per metus bakalauro programų ir dar didesnė suma diplomus. Nerezidentai lankantys Saskatchewan ir Kvebeko universitetų mokėti didžiausias mokestis už mokslą, o tarptautiniai studentai, lankantys Newfoundland Manitoba universitetai mokės mažiausias mokslą.

Teisė Studijų vizų

Kad būtų galima gauti Kanados studijų vizą, studentai turi įrodyti, kad jie buvo priimti kolegijoje ar universitete Kanadoje, parodyti, kad jie gali finansiškai remti save ir mokėti už mokslą ir pateikti gerą reputaciją ir atsižvelgiant į kriminalinę praeitį. Studentai gali būti paprašyta pasitikrinti sveikatą, kai kuriais atvejais iki studento viza išduodama.

Kodėl studijuoti Kanadoje?

Nors tai brangus tarptautiniai studentai dalyvauti aukštojo mokslo įrenginius Kanadoje, ši šalis taip pat turi vieną iš geriausių reputacijos dėl švietimo kokybę. Be to, Kanada yra ramioje, saugią ir įvairi aplinka, suteikiantys puikią mokymosi aplinką studentams, norintiems patirti vieną iš geriausių švietimo sistemų pasaulyje.

Vizų reikalavimai

Norėdami studijuoti Kanadoje ilgiau nei 6 mėnesius, turite gauti Kanados studijų leidimą, kuris yra Kanados studento viza jūsų buvimo laikotarpiui.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Kanados studijų leidimas

Kaina ir valiuta

CAD 150

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Dauguma užsieniečių turi kreiptis dėl leidimo studijuoti. Išduotas leidimas studijuoti leidžia užsieniečiui studijuoti Kanadoje patvirtintame institute nurodyto kurso ar programos laikotarpiu. Kai kuriais atvejais, norint eiti į mokyklą Kanadoje, jums nereikia studijų leidimo:

 1. Jei kursas ar programa, kurią ketinate studijuoti, trunka trumpiau nei 6 mėnesius.
 2. Jei esate užsienio atstovo Kanadoje šeimos narys arba darbuotojas.
 3. Jei esate užsienio ginkluotųjų pajėgų narys. Tačiau norint skristi į Kanadą, vis tiek reikės elektroninio kelionės leidimo (eTA).

Kur galite pateikti paraišką?

Internetinė / popierinė programa

Galite kreiptis dėl Kanados studijų leidimo internetu arba pateikdami popierinę paraišką, kurią galite gauti Kanados pilietybės ir imigracijos (CIC) svetainėje.

Interneto svetainė:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

Kaip padaryti paraišką?

1. Pirmiausia turite gauti standartizuotą priėmimo laišką iš pripažinto aukštojo mokslo teikėjo.

2. Kitas etapas – gauti Kanados studento vizos prašymo paketą CIC svetainėje (http://www.cic.gc.ca) arba susisiekus su vietine vizų tarnyba arba Kanados ambasada ar konsulatu jūsų namuose. Šalis.

3. Kad gautumėte paraiškos paketą, CIC svetainėje turėsite atsakyti į kelis klausimus apie save. Šie klausimai nustatys, ar turite teisę internetu kreiptis dėl Kanados studento leidimo ir kokius dokumentus turėsite pateikti. Jei būsite tinkami, gausite asmeninį kontrolinio sąrašo kodą, galiojantį 60 dienų, kurio prireiks norint pateikti paraišką internetu. Būtinai atsispausdinkite puslapį, kuriame yra jūsų kodas, kad galėtumėte pasinaudoti ateityje. Puslapyje taip pat bus pateiktas paraiškų teikimo vadovas, numatoma studijų mokesčio suma, dokumentų, kuriuos turėsite pateikti kartu su paraiška, sąrašas ir tolesnių veiksmų gairės.

4. Kai būsite pasiruošę pateikti paraišką, susikurkite MyCIC paskyrą, kurioje įvesite savo asmeninio kontrolinio sąrašo kodą. Tada gausite savo asmeninių dokumentų kontrolinį sąrašą, kuris leis įkelti ir siųsti dokumentus į CIC.

5. Paruošę dokumentus ir paraiškos formą bei sumokėję mokesčius, galite pateikti užpildytą paraišką CIC.

6. Kai kuriems pareiškėjams gali tekti dalyvauti pokalbyje vietinėje vizų įstaigoje.

7. Kai jūsų paraiška bus patvirtinta, gausite įvadinį laišką, o studentams iš šalių, kurioms reikalingas elektroninis kelionės leidimas (eTA) ir (arba) laikinojo gyvenimo viza, prireikus jie bus išduoti. eTA bus susieta su jūsų pasu. Svarbu, kad keliautumėte su pasu, kurį naudojote kreipdamiesi dėl leidimo studijuoti. eTA galios penkerius metus arba tol, kol baigsis jūsų paso galiojimo laikas, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

8. Pateikite juos kartu su savo pasu, finansų įrodymu ir sutikimo raštu (ir visais kitais dokumentais, kuriuos jums buvo patarta pasiimti) Kanados pasienio tarnybų agentūrai (CBSA) Kanadoje, kuri išduos jūsų Kanados leidimas studijuoti ir leidžia patekti į Kanadą. Reikalingi dokumentai studento vizai Kanadoje gauti:

 • Užpildyta paraiškos forma;
 • Priėmimo iš universiteto rašto originalas;
 • Galiojantis pasas/kelionės dokumentas, kuris taip pat leidžia grįžti į savo šalį. Jei gyvenate JAV, tai nėra būtina;
 • Dvi naujausios paso dydžio nuotraukos su vardo ir gimimo data nugarėlėje;
 • Finansinės paramos studijų metu įrodymas, kuris parodo: studijų mokestis + 833 CAD per mėnesį (visose provincijose, išskyrus Kvebeką) arba studijų mokestis + 917 CAD per mėnesį (Kvebekas);
 • Paaiškinimo laiškas;
 • Jei ketinate studijuoti Kvebeke, jums taip pat reikės „Certificat d'acceptation du Québec“, jūsų dokumento vertimų į anglų ir prancūzų kalbas, vertėjo pareiškimo ir patvirtintos originalių dokumentų kopijos;
 • Įrodymas, kad sumokėjote studijų leidimo mokestį (150 CAD).

Kada turėtumėte kreiptis?

Apdorojimo laikas skiriasi. Tai priklauso nuo jūsų pateiktos paraiškos tipo ir jos apdorojimo vietos. Popierinės programos paprastai trunka maždaug dvigubai ilgiau nei internetinės. Visada rekomenduojama iš anksto patikrinti apdorojimo laiką: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

Gavę Kanados studijų leidimą, galite kreiptis dėl jo atnaujinimo Kanadoje, jei nuspręsite tęsti studijas.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Universiteto semestrų metu galite dirbti universiteto miestelyje arba už jo ribų iki 20 valandų, o per pertraukas, pvz., žiemos ar vasaros atostogas, visą darbo dieną, nereikalaujant darbo leidimo. Norėdami gauti kvalifikaciją, turite turėti galiojantį studijų leidimą ir būti dieninių studijų studentas. Jums taip pat reikės socialinio draudimo numerio (SIN) iš Service Canada, kad galėtumėte dirbti Kanadoje arba gauti išmokas ir paslaugas pagal vyriausybines programas. Jūsų studijų leidimas nustos galioti praėjus 90 dienų po studijų programos baigimo, todėl turėsite įsigyti leidimą dirbti po studijų, jei norėsite pasilikti Kanadoje po studijų ir ieškoti darbo. Tai galioja trejus metus.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Kanados studento viza gali būti atsisakyta išduoti, jei vizų pareigūnas įtaria, kad pareiškėjo tikslas vykti į Kanadą buvo klaidingai nurodytas – jei studijų kursas nebuvo tikroji priežastis, dėl kurios asmuo kreipiasi. Dar labiau tikėtina, kad pateiktų lėšų įrodymų gali nepakakti numatomoms išlaidoms už mokslą, maistą, nuomą ir pan., arba gali būti neaiškiai pakankamas nurodytam studijų kursui.