Keystone logo
Kazachija

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Kazachija 2024

Įstaigų skaičius: 11
  • Astana, Kazachija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, Kazachija

  Satbayev University yra seniausias ir vienas prestižiškiausių technikos universitetų Kazachstane, žinomas dėl kasybos ir naftos verslo plėtros. Satbayev University vizitinėje kortelėje dominuoja techninės specialybės, tai yra tarpdisciplininis universitetas, kuriame dėstoma architektūra ir vadyba.

  • Atyrau, Kazachija

  Khalel Dosmukhamedov Atyrau valstybinis universitetas yra moderni mokymo įstaiga. MŪSŲ ŠVIETIMO ĮSTAIGA yra vienintelis valstybinis universitetas Atirau regione, suteikiantis galimybę įgyti aukštos kokybės gamtos mokslų, humanitarinių mokslų, ekonomikos, teisės, vaizduojamojo meno ir muzikos, pedagoginių ir žemės ūkio specialybių išsilavinimą.

  • Turkistan, Kazachija

  Tarptautinis Akhmet Yassawi Kazachstano ir Turkijos universitetas buvo įsteigtas remiantis tarpvyriausybiniu Kazachstano ir Turkijos susitarimu parengti šiuolaikinius, aukštos kvalifikacijos specialistus iš tiurkų kalbų šalių jaunimo ir yra įsikūręs dvasiniame tiurkų pasaulio centre - Turkestane.

  • Aktau, Kazachija

  Švietimo politika aktyviai įgyvendinama viename iš pirmaujančių Kazachstano universitetų - Kaspijos technologijos ir inžinerijos universitete, pavadintame Š. Jessenovas. Šiandien mūsų universitetas yra didžiausias šiuolaikinis universitetas, išlaikęs valstybinį sertifikavimą ir akreditaciją.

  • Temirtau, Kazachija

  „Karagandos pramonės universitetas“ („ KarIU “) yra pagrindinis Kazachstano universitetas, kuriame rengiami aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys aukštąjį ir aukštesnįjį išsilavinimą metalurgijos, mašinų gamybos, chemijos, statybų ir kitose su tuo susijusiose metalurgijos srityse. kasybos ir metalurgijos pramonė.

  • Nur-Sultan, Kazachija

  bakalauro laipsniaiң 5 baғyty zhәne magistracyң 5 baғdarlamasy. Kazachstano filialai tumengi kurstarynda sabaабty zhuyelі turde Nur-Sultan kalasyna keletin MMU fakulteto terinin oқytushylary zhurgizedi. Manyk uzi - bilim alu oderisin Muskeude ayaktau ushin zhasalatyn dayyndyk.

  • Rudny, Kazachija

  Rudny Industrial Institute yra modernus technikos mokslų mokslo ir švietimo kompleksas su išvystyta infrastruktūra.

  • Karagandy, Kazachija

  Kaip vienas iš pirmaujančių Kazachstano universitetų, Karagandos ekonomikos universitetas ( KEU ) vykdo pasaulinius aplinkos pokyčius ir yra įsipareigojęs pasiūlyti modernią ir pažangią švietimo programą.

  • Nur-Sultan, Kazachija

  Seifullino kazachų žemės ūkio technikos universitetas ( Seifullin KATU ) yra didžiausia Vidurio ir Šiaurės Kazachstano agrarinė aukštoji mokykla, pirmoji Astanos aukštoji mokykla. Seifullino kazachų žemės ūkio technikos universitetas priskiriamas prie 10 geriausių šalies universitetų.

  • Almaty, Kazachija

  Sukurta 1997 m. Almatoje. Universiteto steigėjas, prezidentas ir pirmasis rektorius yra filosofijos mokslų daktaras, profesorius Alijevas Žumatajus Alievičius.