Keystone logo
Kinija

Studijuoti Magistro studijos į Kinija 2024

Studijuoti Kinija

Liaudies Respublika Kinija yra įsikūręs rytinėje ir centrinėje Azijoje, ribojasi su Ramiojo vandenyno ir 14 kitų šalių, įskaitant Indiją, Vietnamą, Šiaurės Korėja. Kinija yra didžiausia pasaulyje tankiausiai tauta, su daugiau nei 1,3 mlrd piliečiams. Tai yra ketvirta pagal dydį pasaulyje šalis pagal žemės masė ir įvairi geografija apima miškai, paplūdimiai, kalnai, dykuma ir 7600 salų. Šiuolaikinės Kinija mišiniai 5000 metų istoriją su aukštųjų technologijų ir triukšmingo miestų. Be pagrindinių pramonės šakų, pavyzdžiui, elektronikos, Kinija yra viena iš didžiausių pasaulyje žemės ūkio eksportuotojams.

Klimato Kinijoje

Kadangi Kinija yra labai didelė šalis, klimatas labai skiriasi skirtingose ​​vietose, iš saulėtų paplūdimių Čili kalnuose. Tačiau apskritai šalis turi vidutinio klimatas ištisus metus.Žiemą linkę būti šaltas ir sausas, temperatūra pietuose metu, kaip daug kaip 40 º C šilčiau negu šiaurėje. Vasara linkę būti lietinga, su mažesniais temperatūros skirtumus. Pietryčių šalies dalyje gauna daugiausia lietaus ir šiaurės vakarų mažiausiai.

Kultūra

Nors yra 56 skirtingų etninių grupių Kinijos, daugiau nei 90 procentų gyventojų yra Han kinų. Socialinės vertybės remiasi Konfucijaus Tao religinių principų bei verslo kultūros vertybių santykių, o ne griežtam naudojimo taisyklių.

Kinai turi ilgą ir atskira istorija literatūros, dailės, muzikos, architektūros, kovos menų ir mada. Pagrindinės kultūros miestai yra Uždraustasis miestas ir 798 str rajone Pekinas, Tian Tan Buddha Honkonge, o 2000 metų seną Great Wall.

Kinų virtuvė yra daugybė veislių įvairiuose regionuose ir yra laikoma viena iš geriausių pasaulyje.

Pragyvenimo kaina

Bendras pragyvenimo lygis yra labai mažas, nuo maždaug $ 200 - $ 400 (JAV) per mėnesį, priklausomai nuo vietos; didžiuosiuose miestuose paprastai yra brangesni, bet vis tiek labai protinga. Kadangi keletas Kinijos piliečiai savo automobilių, viešojo transporto, pavyzdžiui, autobusų ir geležinkelio yra gerai išvystytos ir nebrangu naudoti.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  325
 • Komunalinių paslaugų dalis

  17
 • Interneto prenumerata

  11
 • Vietinis transportas

  26

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  6
 • Pusė vietinio alaus

  0.9

Apie Kinija

Aukštasis išsilavinimas Kinijoje

Kinija turi daugiau nei 2000 universitetų ir kolegijų, kurios siūlo bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. Aukštojo mokslo institucijose, yra susitelkę rytinėje pusėje šalyje. Kinija šiuo metu rengia apie 300.000 tarptautinių studentų, užsienio studentų daugumą sudaro iš Azijos šalių, Rusijos, JAV ir Prancūzijos.

Nors kartą labai reguliuojamas Vyriausybės, Kinijos aukštojo mokslo institucijos dabar turi didelę autonomiją pasirenkant mokymo programas ir organizacinę struktūrą, todėl daugelis mokyklų patrauklumą užsienio studentams.

Kodėl studijuoti į Kiniją?

Daugelis žmonių gauti magistro 's laipsnį Kinijos kultūros ir kalbos patirtimi. Be to, už magistro studijų kaina yra žymiai mažesnė nei Europoje, JAV ar net dauguma Azijos šalys.Kinija gerai vertinama magistro programas tokiose disciplinose kaip inžinerijos, mokslo, ekonomikos ir verslo administravimo, taip pat unikalias programas tokiose srityse kaip kinų kalba ir kovos menų. Nors dauguma magistro studijų programos reikalauja mokėjimas kinų, daug programų, dabar siūloma anglų kalba, ypač disciplinų inžinerijos ir verslo.

Universitetai

Naujausios valdymo reformos ir investicijos persikėlė trys Kinijos mokyklas į 200 geriausių, kaip reitinguojami pagal akademinio lygio reitingas Pasaulio universitetų (ARWU) - Pekino universitetas, Šanchajaus Jiao Tong universiteto ir Zhejiang universiteto. Kinija įsteigė ARWU naudoti kaip įvertinti Kinijos aukštojo mokslo institucijose kokybę etalonas.

Magistro laipsnius yra prieinami įvairių disciplinų, pavyzdžiui, medicinos, vadybos, ekonomikos, inžinerijos, filosofijos, teisės, švietimo, istorijos, gamtos mokslų ir netgi karyba. Tiems, kurie domisi studijomis pirmiausia kinų kalbos ir kultūros studijas, kai kurios institucijos siūlo specialias programas, skirtas užsienio studentams, pavyzdžiui, Pekino kalbos ir kultūros universiteto.

Studijų ir Programos trukmė

Studijų ir mokesčiai paprastai paleisti apie $ 1,000 - $ 2000 per semestrą JAV dolerių, priklausomai nuo mokyklos ir studijų programos. Magistrantūros studijų programos užtrukti 2-3 metus (4-6 semestrus) baigti. Inžinerijos ir technikos laipsnių paprastai reikalauja 3 studijų metus.

Mokslo metai

Mokslo metus yra pagrįstas du semestrus, rudenį ir pavasarį.Rudens semestras prasideda rugsėjo mėnesį ir baigiasi sausio pabaigoje arba vasario pradžioje ir pavasario semestras trunka nuo vasario iki birželio.

Aspirantūros galimybės

Daugelis Kinijos universitetai vis dar kovoja iš kultūrinės revoliucijos poveikį ir tik apie 30 procentų kolegijos dėstytojų turi aukštojo mokslo diplomą. Kaip rezultatas, yra daug galimybių įsidarbinti asmenims, turintiems aukštą kvalifikaciją mokyti Kinijoje. Ne Kinijos magistro laipsnį absolventai bus labai stengėsi po bendrovių visame pasaulyje, kad daryti verslą su Kinija.

Vizų reikalavimai

Visi tarptautiniai studentai reikalauja vizos. Yra dviejų tipų vizas studentams, studijų viza (X viza), kuri yra programų, trunkančių ilgiau nei šešis mėnesius, ir Verslo viza (F viza) programoms mažiau kaip šešis mėnesius. Prašymas išduoti vizą procesas trunka 2-4 savaites.Kai kuriais atvejais, studentai leidžiama atvykti į Kiniją su turistine viza, o tada konvertuoti jį į studijų vizos.

Sveikatos draudimas

Universitetai teikti sveikatos draudimą už maždaug $ 100 (JAV) per metus. Studentai privalo turėti galiojančią medicininę apžiūrą, kol jie gali pradėti mokytis, kurioje jie gali gauti savo šalyje ar atvykus į Kiniją. Kinijoje tyrimas kainuoja apie $ 100 (JAV).

Patarimai

Kinijos valiuta yra vadinama juanis, sutrumpintai RMB. RMB vienetai į juanių, taip pat kartais vadinamas Feng ir Fen. Užsienio valiutos naudojimas Kinijoje draudžiama, tačiau bankai ir daugelis viešbučių teikti valiutos keitimo paslaugas.

MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, JCB ir kortelės yra vienintelės kredito kortelės šiuo metu yra priimtinų Kinijoje.

Oficiali kalba Kinijoje Standartinis mandarinų, kuris remiasi mandarinų dialektu kalbama Pekine.Tačiau tik 70 procentų gyventojų kalba mandarinų kalba kaip gimtąja kalba ir daug skirtingų regionų tarmės egzistuoja visoje šalyje.

Būsimieji tarptautiniai studentai turi bendradarbiauti su Kinijos ambasada savo šalyje užtikrinti, kad visi imigracijos ir kitos įėjimo reikalavimai yra įvykdyti prieš kelionę į Kiniją.

Vizų reikalavimai

 • X1 Visa – išduodama tiems, kurie vyksta į Kiniją studijuoti ilgiau nei 6 mėn.
 • X2 Visa – išduodama tiems, kurie vyksta į Kiniją mokytis trumpesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (X1 Visa; X2 Visa)

Kaina ir valiuta

Studento vizos prašymo mokestis skiriasi atsižvelgiant į jūsų pilietybę, reikalingą atvykimų skaičių, šalį, kurioje kreipiatės, ir ar norite greitosios paslaugos. Mokesčiai gali būti nuo 30 iki 150 USD.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Kiekvienas užsienio studentas, ketinantis studijuoti Kinijoje, turės gauti Kinijos studento vizą (X vizą). Ši viza išduodama tiems studentams, kuriuos jau priėmė pripažintas Kinijos švietimo institutas.

Kur galite pateikti paraišką?

Kinijos ambasadoje ar konsulate arba Kinijos diplomatinėje atstovybėje

Prašymo išduoti vizą formą galite pateikti Kinijos ambasadoje ar konsulate arba Kinijos diplomatinėje atstovybėje savo gimtojoje šalyje. Jei negalite atvykti asmeniškai pateikti dokumentų, galite jį išsiųsti per kelionių agentūrą arba vizų agentūrą, kad pateiktumėte savo vardu. Atminkite, kad paraiškos, išsiųstos paštu, nepriimamos daugelyje Kinijos ambasadų ar konsulatų.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Vizos formą galite atsisiųsti čia: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. Kompiuteryje atidžiai ir tiksliai užpildykite prašymo išduoti vizą formą. Išspausdinkite užpildytą paraiškos formą ir pasirašykite. Atminkite, kad būtina atspausdinti paraiškos formą, nes ranka rašytos formos yra nepriimtinos. Atminkite, kad spausdintoje formoje keisti ar taisyti neleidžiama.

Kinijos ambasadai arba konsulate turi būti pateikti šie dokumentai:

 1. Paso originalas, kurio galiojimo laikas yra mažiausiai šeši mėnesiai, ir tušti vizos puslapiai bei paso duomenų puslapio ir nuotraukos puslapio kopija, jei jis yra atskiras.
 2. Viena užpildyta prašymo išduoti vizą forma su neseniai daryta spalvota paso nuotrauka (plika galva, visu veidu) šviesiame fone.
 3. Teisėto buvimo arba gyvenamosios vietos statuso įrodymas (taikoma tiems, kurie nesikreipia dėl vizos savo pilietybės šalyje)
 4. Priėmimo laiško, išduoto mokyklos ar kitų Kinijos subjektų, originalas ir kopija.
 5. Prašymo išduoti vizą studijoms Kinijoje originalas ir kopija (JW201 forma arba JW202 forma).

Atvykus: X1 vizos turėtojai per 30 dienų nuo atvykimo į Kiniją turi užsiregistruoti vietiniame Viešojo saugumo biure (PSB) ir iš vietinės viešosios valdžios kreiptis dėl laikino leidimo gyventi Kinijoje. X2 turėtojai turi būti Kinijoje per vizoje nurodytą laikotarpį ir jiems nereikia kreiptis dėl leidimo laikinai gyventi.

Kada turėtumėte kreiptis?

Kreipkitės dėl studento vizos likus bent kelioms savaitėms iki planuojamos kelionės datos, kad užtektų laiko prašymo teikimo procedūrai atlikti laiku, kad galėtumėte prisijungti prie savo kurso. Įprastas apdorojimo laikas yra 4 darbo dienos. Jei norite atsiimti vizą anksčiau, už papildomą mokestį teikiamos greitosios ir skubios paslaugos.

X1 viza paprastai išduodama daugkartiniam atvykimui ir galioja iki 5 metų. X2 viza paprastai išduodama vienam atvykimui ir galioja iki 6 mėnesių.

Apdorojimo laikas

4 Days

Darbo galimybes

Užsienio studentams leidžiama dirbti ne visą darbo dieną Kinijoje. Universitetas turėtų išduoti sutikimo raštą; samdantis padalinys / įmonė turėtų išduoti sertifikatą; tada policijos komisariatas jūsų vizoje pažymės „Neakivaizdinis darbas; Neakivaizdinis mokymasis“.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Štai keletas svarbių dalykų, kurių neturėtumėte daryti kreipiantis dėl studento vizos į Kiniją:

 • Nebandykite pateikti studento vizos prašymo formos siųsdami ją paštu, nes ji nebus priimta.
 • Nepateikite suklastotų dokumentų studento vizai gauti.
 • Prašyme išduoti vizą neslėpkite ir nepateikite klaidingų faktų.