Keystone logo
Kipras

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Kipras 2023

Įstaigų skaičius: 29
  • Paphos, Kipras

  Amerikos Beiruto universitetas – Mediterraneo Pafose, Kipre, Amerikos Beiruto universiteto (AUB) dvynių miestelis Beirute, Libane. AUB savo švietimo filosofiją, standartus ir praktiką grindžia Amerikos laisvųjų menų aukštojo mokslo modeliu. Universitetas skatina minties ir saviraiškos laisvę ir siekia įgyti mokslus vyrus ir moteris, atsidavusius kūrybingam ir kritiniam mąstymui, mokymuisi visą gyvenimą, asmeniniam sąžiningumui, pilietinei atsakomybei ir lyderystei​ AUB veikia pagal Niujorko valstijos švietimo departamento (NYSED) išduotą chartiją, kuri registruoja universiteto studijų programas. Visi AUB Mediterraneo skyriai ir programos yra akredituoti Kipro aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo ir akreditavimo agentūros (CYQAA).

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 Daugiau

  Eurocentrų ir Bayswater susijungimas reiškia naują tarptautinio švietimo erą. Mūsų kolektyvinė patirtis yra stiprybė šiandieniniame tarptautiniame švietimo sektoriuje. Mes aistringai vertiname augančias globalių mąstytojų ir tyrinėtojų bendruomenes namuose ir užsienyje, kad ir kokia būtų jų istorija. Įkūrėme „Bayswater Education“, nes norime, kad jaunuoliai iš visų gyvenimo sričių susižavėtų atrasti naujas kultūras, atrasti naujus skonius ir išmokti, kas ten yra. Mes galvojame apie juos kaip apie pasaulines dvasias, kaip ir mes patys.

  • Aglantzia, Kipras

  Kipro universitetas siekia įsitvirtinti kaip pionieriška mokslinių tyrimų institucija, sulaukusi tarptautinio mokslinio pripažinimo Europos aukštojo mokslo srityje, siūlanti konkurencingas programas ir tapti kompetencijos centru platesniame Europos ir Viduržemio jūros regione.

  • Paphos, Kipras

  Neapolio universiteto nuotolinio mokymo skyrius (DLU) naudoja moderniausias elektronines technologijas platformai, siūlančiai studentams šiuolaikinių specializacijų magistrantūros studijų programas. DLU tikslas yra paremti universiteto studentus ir akademikus ilgalaikio ir trumpalaikio nuotolinio mokymo srityje. Pagrindinė DLU filosofija yra užtikrinti vienodą prieigą prie informacijos ir pagarbą kiekvieno mūsų universiteto studento poreikiams. Mūsų vizija yra sukurti padalinį, kuris bus nuotolinių studijų prototipas visiems universitetams, siūlantiems panašias studijų programas.

  • Aglantzia, Kipras
  • Limassol, Kipras

  CIIM - Cyprus International Institute of Management yra tarptautinė verslo mokykla, kurią 1990 m. Įsteigė verslo lyderių grupė ir žymių akademikų komanda, atstovaujanti kai kurioms geriausioms pasaulio verslo mokykloms. Mūsų tikslas buvo pasitelkti geriausius absolventų vadybos išsilavinimo mokytojus, neatsižvelgiant į jų buvimo vietą, ir suteikti jiems talentą bei patirtį Kipre.

  • Larnaca, Kipras

  „Unicaf“ yra pirmaujanti internetinė platforma, teikianti prieinamą ir kokybišką aukštąjį mokslą nepasiturinčioms rinkoms, dirbanti su gerbiamais JK, JAV, Europos ir Afrikos universitetais.

  • Famagusta, Kipras

  Kipro Vakarų universitetas buvo įkurtas 2015 m. ir yra Šiaurės Kipre. Kaip aukštojo mokslo įstaiga, ji simbolizuoja šiuolaikinį Kipro, kuris yra istorinis ir kultūrinis Viduržemio jūros centras, aspektą.

  • Nicosia, Kipras

  The Cyprus Institute yra tarptautinė tyrimų organizacija, įsikūrusi Nikosijoje, Kipro sostinėje. Jis veikia prižiūrint Kipro tyrimų ir švietimo fondui, kuriam vadovauja tarptautiniu mastu pripažinta patikėtinių taryba. Jos misija - būti mokslo, technologijų ir inovacijų centru Viduržemio jūros rytiniame ir Viduriniųjų Rytų regione, sprendžiant regioninės ir globalios svarbos klausimus.

  • Paphos, Kipras

  Neapolio universitetas Kipre yra jaunas, tačiau dinamiškas, sparčiai besivystantis universitetas, veikiantis nuo 2010 m., Žavingo Pafoso miesto širdyje, vakarinėje Kipro salos pakrantėje, siūlantis bakalauro, magistro ir doktorantūros programas graikų ir anglų kalbomis. . Įstojus į Neapolio universitetą Kipre, studentai patenka į aukštą, stimuliuojančią ir malonią aplinką. Didžiausias Neapolio pranašumas yra jo dėstytojų kokybė ir atsidavimas, kurių dauguma turi didelę patirtį mokant ir atliekant mokslinius tyrimus Europos ir Amerikos universitetuose. Remiantis tokiais dėstytojais ir ambicinga strategija, jis greitai tampa vienu geriausių privačių Kipro universitetų.

  • Amsterdam, Olandija
  • Famagusta, Kipras

  Universitetas svajotojams ir darantiems. Universitetas naujos kartos pasauliniams technologijų talentams. Universitetas, skirtas pradėti savo ateitį.

  • Nicosia, Kipras

  „Philips“ universitetas yra dinamiška institucija, teikianti intelektualiai stimuliuojančias ir sudėtingas bakalauro ir magistrantūros studijų programas. „Philips“ universiteto programos yra gerai subalansuotos, prasmingos ir naudingos studentams. Universiteto fakultetas, turintis mokymo ir mokslinių tyrimų meistriškumo įrodymų ir įsipareigojimų mokytis studentams, vykdo programas.

  • Manchester, Jungtinė Karalystė
  • Budapest, Vengrija
  • + 62 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Strovolos, Kipras

  Šiandienos pasaulinės ekonomikos iššūkiai yra milžiniški ir nuolat kintantys. Todėl studentai, siekiantys aukštojo mokslo laipsnio/verslo liudijimo, yra prasmingesni nei bet kada. CBS savo programose siūlo daugybę akademinės ir neakademinės patirties, kad mūsų studentai būtų aprūpinti šiuolaikinio lyderio savybėmis.

  • Cyprus Online, Kipras

  Kaip antrasis viešasis universitetas, įsteigtas 2002 m., Kipro atvirasis universitetas (OUC) siekia užpildyti svarbią spragą Kipro aukštojo mokslo sistemoje ir siūlo akredituotus nuotolinio mokymo laipsnius visais lygmenimis (bakalauro, magistro ir daktaro). Remdamasis savo, kaip vienintelio šalies nuotolinio mokymo universitetu, ištakomis, OUC sparčiai auga akademinio ūgio ir bendros reputacijos atžvilgiu. Šiandienos iššūkių kupina realybė praplėtė OUC akiratį ir padėjo priartinti Kiprą prie savo strateginio tikslo: būti įsteigtu kaip regioniniu švietimo ir tyrimų centru bei tarptautinių mokslininkų ir studentų centru Rytų Viduržemio jūros baseine.

  • Nicosia, Kipras

  Labai nuoširdžiai sveikiname jus visus, manančius, kad „CityU“ yra ideali švietimo įstaiga, kuri skatins jūsų būsimas akademines pastangas. Veikdamas nešališkai įvairioje bendruomenėje, „CityU“ labai pabrėžia gebėjimą perduoti žinias naudojant aukštos kokybės mokymo metodus aplinkoje, atspindinčioje vertybes ir skatinančią sąžiningumą.