Keystone logo
Kosta Rika

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Kosta Rika 2024

Įstaigų skaičius: 23
  • Monterrey, Meksika
  • Buenavista, Meksika
  • + 36 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Cuesta de Moras, Kosta Rika

  Universidad Panamericana gimė Kosta Rikoje 1988 m. Kaip penktasis privatus universitetas, tinkamai įgaliotas privačių universitetų CONESUP valdymo organe (1988 m. Gruodžio 17 d. Sesija Nr. 125–88), kaip svarbi alternatyva, kuri Kosta Rikos gyventojams suteikiama tobulėti kaip tikri profesionalai. Savo akademiniame pasiūlyme siūlėme mokyti profesionalus, kurie šiandien išsiskiria kaip puikūs privataus ar viešojo sektoriaus pareigūnai, dirbantys karjeros bakalaureato, bakalauro ir magistro laipsniuose, pavyzdžiui, teisės, architektūros, slaugos, administravimo, apskaitos, žmogiškųjų išteklių, Anglų kalba, ikimokyklinis ugdymas, sistemų inžinerija, pramonės inžinerija, civilinė inžinerija, reklamos dizainas, reklama ir kt. Civilinė inžinerija, reklamos dizainas, reklama, be kita ko. Civilinė inžinerija, reklamos dizainas, reklama, be kita ko. Šiandien mūsų universitetas taip pat žengia į kaimo vietoves, atidarydamas regioninę būstinę kėdę į šias vietas, kad visos Kosta Rikos gyventojai galėtų gauti mūsų akademinį profesinį mokymą, ir šis augimas yra dar vienas pavyzdys gebėjimai ir lyderystė, būdingi šiam švietimo centrui ir, savo ruožtu, yra geriausias jo studentų palaikymo ir prestižo pavyzdys, yra geriausias jo studentų palaikymo ir prestižo pavyzdys.

  • San José, Kosta Rika

  Tuo metu, kai patvirtinama, kad naujos kartos renkasi gyvenimo būdą be didesnių komplikacijų, kai greitas, lengvas ir paprastas tampa pasirinkimo kriterijais priimant sprendimus, tampa dar aktualiau išryškinti tuos, kurie priešinasi tendencijoms, ir priešingai, renkantis savo universitetą, vis dažniau renkasi kokybę, rimtumą, konsoliduotas akademines įstaigas arba siekia prestižo ir tvirtos infrastruktūros. Medicinos mokslų universitete UCIMED mes ne tik kovojome už savo studentų kokybę ir meistriškumą, bet šias vertybes pavertėme gyvenimo būdu ir įtraukėme į savo DNR. Aš, kaip jos rektorius, man labiau nepatinka, kaip tik turėdamas nacionalinį valdžios, medicinos bendruomenės, sveikatos specialistų, tėvų, studentų ir absolventų pripažinimą. Šis pripažinimas yra ne tik nacionaliniu lygmeniu, jis eina daug toliau ir tai patvirtina vis daugiau studentų iš įvairių regiono dalių, kurie prisijungia prie mūsų universiteto bendruomenės, tarptautinių organizacijų, su kuriomis pasirašome susitarimus, arba su įmonėmis, kurios samdyti mūsų absolventus.

  • Cartago Province, Kosta Rika

  Sulaukite šilto Florencio del Castillo universiteto, kurį dabar vadinsime UCA, sutikimo. Mūsų universitetas yra akademinė įstaiga, įkurta 1995 m., Siekiant patenkinti gyventojų, ieškančių įvairių akademinių galimybių universiteto lygiu, poreikius. Šiandien, praėjus daugiau nei dvidešimčiai metų, mes liekame rinkoje kaip tvirtas universitetas, kuris su branda ir atsakingai priima socialinius ir technologinius pokyčius. Mūsų filosofija visada buvo klientų aptarnavimas, tai yra jauniems žmonėms, kurie yra tautos, norinčios keistis, ateitis; Esame pasiryžę palaikyti juos mokydamiesi meistriškumo, kad pasiektume jų tikslų ir taip pasiektume sėkmės. Apsvarstykite, mieli lankytojai, šią virtualią erdvę kaip savo namus. Ši svetainė buvo sukurta tam, kad jūsų viešnagė pas mus būtų malonesnė.

  • Geneva, Šveicarija
  • San José, Kosta Rika
  • + 2 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • San Pedro, Kosta Rika

  Mūsų tikslas - reikšmingai prisidėti prie dizaino, meno, verslo vadybos ir technologijų mokymo procesų, siekiant paremti kūrybinės industrijos plėtrą. Kūrybiniai specialistai, įgyvendindami moderniausias į studentus orientuotas švietimo programas ir užmezgę aljansus su pramonės lyderiais, įgyja reikiamų priemonių prisidėti prie inovacijų visuomenės pažangos.

  • San Pedro, Kosta Rika

  Nuolat besikeičiančiame pasaulyje kviečiu mokytis kaip profesionalai ir nuolat mokytis nuolat. Savo universitete mes visada skatiname savo studentus ugdyti aktyvų mąstymą, skatiname kūrybiškumą, novatorišką plėtrą ir komandinį darbą, kad mūsų absolventai galėtų susidoroti su iššūkiais ir paspartintais technologiniais pokyčiais.

  • San Pedro, Kosta Rika

  Mūsų tikslas Mokyti, atlikti mokslinius tyrimus ir socialinę projekciją mokyti labai atsidavusius specialistus, galinčius tobulėti nacionalinėje ir tarptautinėje aplinkoje, turinčius aukštą mokslinių tyrimų ir inovacijų dvasią, tvirtą moralę, gilų žmogaus jautrumą ir aiškią ateities viziją. .

  • San José, Kosta Rika

  FUNDEPOS universitetas sukurtas Kosta Rikoje dėl trijų istorinių edukacinių įvykių ekonomikos mokslų srityje. Pirmasis iš jų, atvykus Nacionaliniam universitetui 1983 m., Kurio būstinė yra San Diege, Kalifornijoje, JAV, įsteigė pirmąją šalyje verslo administravimo magistro programą. Antrasis istorinis momentas įvyko 1993 m., Kai ši programa, atsižvelgiant į jos administravimą, buvo perkelta į Kosta Rikos universitetą (UCR). Tuo tikslu buvo įsteigtas Ekonomikos magistrantūros studijų ir tyrimų fondas (FUNDEPOS).

  • Heredia, Kosta Rika

  Prieš UNA yra „Escuela Normal de Costa Rica“ (1914 m.), Skirta mokytojų mokymui, ir „Escuela Normal Superior“ (1968 m.), Kurios įsipareigojimas buvo vidurinių mokyklų mokytojų rengimas. Iš abiejų institucijų jis paveldėjo ne tik infrastruktūrą, bet ir pedagoginę kultūrą, kuri vėliau turėjo įtakos jo ugdymo-mokymo ir humanistiniam pašaukimui. Kai buvo sukurta UNA, Pérez Zeledón ir Liberijos normaliosios mokyklos tapo regioninėmis naujojo valstybinio universiteto sekcijomis.

  • San José, Kosta Rika

  Dėl savo prestižo ir trajektorijos Castro Carazo universitetas yra raginamas garantuoti visiems žmonėms, neskiriant etninės kilmės, lyties, amžiaus, skirtingų gebėjimų, socialinės būklės, sveikatos sąlygų, religijos, nuomonės, pageidavimų ar šeiminės padėties. prieiga prie kokybiškos mokymo ir mokymosi aplinkos. Pasitelkdamas tinkamą ir veiksmingą aukštąjį mokslą, Castro Carazo universitetas siekia prisidėti prie individualios ir kolektyvinės gerovės, ugdydamas savo studentų gebėjimą įgyvendinti savo svajones, profesinius tikslus ir visą intelektinį potencialą. Taip pat tai suteikia jiems galimybę prisiimti bendrą atsakomybę kaip iniciatyviems, produktyviems, kūrybingiems ir etiškiems piliečiams besikeičiančiame ir daugiakultūriame pasaulyje. Tam Castro Carazo universitetas siūlo oficialias ir neformalias bendrojo, profesinio ir aplinkos apsaugos švietimo programas. Ji taip pat teikia studentų tobulinimo ir palaikymo paslaugas, kad užtikrintų studentų sėkmę jų gyvenimo planuose.

  • San José, Kosta Rika

  San Marcoso universitetas yra kilęs iš pirmosios komercinės mokyklos, kuri buvo įkurta Kosta Rikoje 1922 m., Pavadinta Manuel Aragón prekybos mokykla, kuri specializavosi buhalterijos ir komercijos mokyme. Šis vardas išliko daugelį metų . Laikui bėgant, mūsų šalies privati komercinė švietimo sistema vystėsi ir ta pirmoji komercinė švietimo įstaiga 1974 m. Buvo paversta Parauniversiteto įstaiga, pavadinta „Instituto de Profesionalización en Ciencias“ buhalteriais Manuel Aragón (IPECCO), išsaugant, kaip buvo. savo ištakomis apskaitos ir verslo administravimo mokymo specialybė.

  • Curridabat, Kosta Rika

  Pagal Kosta Rikos įstatymus UACA studentams atvėrė duris 1976 m. Kaip ne pelno siekiantis fondas. Tai buvo pirmasis privatus universitetas šioje tautoje. Mūsų vizija „Tapti išskirtiniu Kosta Rikos universitetu akademikų, mokslinių tyrimų ir jo socialinės projekcijos srityje“. Mūsų misija „Mokyti profesionalus gerbiant pagarbą ir laisvę, laikantis drausmingo loginio ir kūrybiško mąstymo, rūpestingo ir humanistinio požiūrio“.

  • Alajuela, Kosta Rika

  Mūsų prioritetas yra akademinis meistriškumas, mes dedame visas savo pastangas paruošti geriausius specialistus Kosta Rikoje, turinčius daugiau nei 25 000 absolventų. Pagal pagarbos žmogaus individualumui principą; teikti formalų ir neformalų švietimą; taip pat informavimo ir socialinių veiksmų veikla; kad jie prisideda prie Kosta Rikos visuomenės formavimo ir mokymo; ir žinių kaupimas plėtojant socialinės ir ekonominės projekcijos tyrimus; kultūrinei, socialinei ir ekonominei šalies pažangai.

  • Nosara, Kosta Rika

  Mūsų misija yra pateikti tyrimais pagrįstą, neautoritarinę jogos mokymo programą, kuri plėtotų daugialypį Aš. Gražioje, natūralioje aplinkoje, palaikančioje atsipalaidavimą, nekonkurencinį mokymąsi, mes ketiname pateikti savo mokymo programą taip, kad stiprinant vidinį vadovavimą ir tiesioginį ryšį su šaltiniu, ugdant liudininkų sąmonę.