Keystone logo
Lenkija

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Lenkija 2023

Įstaigų skaičius: 140
  • Warsaw, Lenkija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Miskolc, Vengrija
  • Zagreb, Kroatija
  • + 2 Daugiau

  EIT žaliavų akademija – TIMREX suteikia studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

  • Kraków, Lenkija
  • Freiberg, Vokietija
  • + 1 Daugiau

  EIT RawMaterials Academy – RaVeN siūlo studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

  • Lahti, Suomija
  • Madrid, Ispanija
  • + 1 Daugiau

  EIT RawMaterials Academy – MEITIM siūlo studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

  • Katowice, Lenkija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Łódź, Lenkija

  Kino, meno ir dizaino akademija yra elitinė akademija, kuri ugdo studentus remiantis teorija ir kūrybiniais eksperimentais, individualiai prižiūrint dėstytojų komandoms, sudarytoms iš geriausių Lenkijos universitetų profesorių ir pripažintų šios srities specialistų. Idėja sukurti akademiją, pagrįstą realia gyvenimo patirtimi ir suvokimu apie pokyčius šioje srityje, paskatino sukurti vienintelę akademiją Lenkijoje, pasižyminčią tokia unikalia organizacine struktūra ir tokiu šiuolaikiniu ateities švietimo supratimu. Priimdama studentus į savo būstinę istoriniuose Scheibler rūmuose, mokykla siūlo jiems patalpas, įskaitant seminarus ir paskaitų sales, aprūpintas naujausia specializuota įranga, kino salę, biblioteką ir parodų galeriją.

  • Warsaw, Lenkija

  University of Economics and Human Sciences Varšuvoje – nauja švietimo dimensija. University of Economics and Human Sciences universitetas Varšuvoje yra naujų galimybių universitetas. Mūsų modernus miestelis, esantis pačioje Varšuvos širdyje, siūlo studentams erdvę, kurioje jie gali lavinti savo kūrybiškumą, kurti karjerą ir dalyvauti įvairiuose projektuose.

  • Pomorska, Lenkija

  Gdansk Foundation for Management Development (GFKM) yra mokymo ir konsultacijų įmonė, kurios specializacija yra didelių ir vidutinių vidaus bei užsienio įmonių vadovų ir darbuotojų mokymų, paramos ir plėtros projektų teikimas.

  • Dabrowa Gornicza, Lenkija

  WSB universitetas ne tik nustato švietimo standartus Lenkijos rinkoje, bet ir įtvirtino savo pozicijas užsienio rinkose, tapdamas stipriu instituciniu partneriu švietimo ir mokslinių tyrimų srityje. Tai patvirtina aukšta Universiteto 2 vieta internacionalizacijos reitinge Lenkijoje. WSB universitetas jau daugelį metų buvo ir tebėra Lenkijos privačių universitetų priešakyje. Galimybė dalį studijų vykdyti užsienyje, užsienio stažuotės, programos, leidžiančios vienu metu gauti du diplomus – Lenkijos ir užsienio, dalyvavimas daugelyje tarptautinių projektų – tai tik dalis galimybių, kurias siūlome savo studentams.

  • Gdańsk, Lenkija

  Gdansk University of Physical Education and Sport sporto universitetas yra vienintelis sporto universitetas Pomeranijoje, kuriame teorines ir praktines pamokas veda pripažinti mokslininkai ir aukštos kvalifikacijos atskiroms studijų sritims svarbių sričių specialistai, taip pat olimpinių ir nacionalinių komandų treneriai bei išskirtiniai. sportininkai. Gdansk University of Physical Education and Sport didaktinis pasiūlymas yra šiuolaikiškas, platus ir įvairus. Studijų kryptyje studentas gali pasirinkti specializaciją iš daugybės specializacijų, skirtų darbo rinkos poreikiams tenkinti, ir papildyti ją kitomis universiteto siūlomomis specializacijomis.

  • Bialystok, Lenkija

  Balstogės medicinos universitetas yra modernus, sparčiai augantis valstybinis universitetas, kurio misija – suteikti geriausią įmanomą išsilavinimą profesionaliems, atsakingiems, pažangiems medicinos darbuotojams; atlikti mokslinius tyrimus pažangiausiu lygiu visame pasaulyje; diegti inovatyvius sprendimus bendradarbiaujant su medicinos paslaugų teikėjais, reaguoti į socialinius poreikius.

  • Wrocław, Lenkija

  Vroclavo mokslo ir technologijos universitetas buvo įkurtas 1945 m., Daugiausia dėl to, kad įsitraukė dabar jau nebeegzistuojančio Lvovo technikos universiteto ir Lvovo Jano Kazimierzo universiteto akademinis personalas, pritaikęs sunaikintus Vokietijos technologijos mokyklos pastatus. - „Technische Hochschule“.

  • Stockholm, Švedija
  • Boden, Švedija
  • + 3 Daugiau

  „Rookies“ sertifikuota mokykla ir aukščiausio lygio žaidimų kūrimo mokykla.

  • Gdańsk, Lenkija

  Gdansko technologijos universitetas (lenkiškas pavadinimas: Politechnika Gdańska) yra vienas seniausių universitetų Lenkijoje ir didžiausias technikos universitetas Šiaurės Lenkijoje. Ji buvo įkurta 1904 m. ir nuo tada ugdo pasaulinio lygio inžinierius įvairiose mokslo ir technologijų srityse. Įsikūręs Gdanske – mieste, turinčiame tūkstantmetes tradicijas ir vartai į Lenkijos pajūrio liniją – tai puiki vieta mokytis ir mėgautis studentišku gyvenimu.

  • Olsztyn, Lenkija

  University of Warmia and Mazury in Olsztyn (UWM) buvo įkurtas 1999 m. Rugsėjo 1 d. Įkurta sujungus tris Olštyno aukštojo mokslo įstaigas, ty Žemės ūkio ir technologijos akademiją, Aukštąją pedagogikos mokyklą ir Varmijos teologinį institutą. University of Warmia and Mazury in Olsztyn misija yra vykdyti įvairiapusišką veiklą, siekiant ugdyti aukštos kvalifikacijos absolventus ir mokslo darbuotojus, atlikti mokslinius tyrimus, atsižvelgiant į regiono ekonomikos poreikius, ir praturtinti nacionalinę kultūrą.