Keystone logo
Malaizija

Studijuoti Magistro studijos į Malaizija 2024

Studijuoti Malaizija

Malaizija yra federalinė konstitucinė monarchija Pietryčių Azijoje, kuri susideda iš trijų federalinių teritorijų ir 13 valstybių. Dalijimasis sausumos sienas su Indonezija, Brunėjus ir Tailando ir jūros sienų su phillipines, Singapūre ir Vietname, Malaizijoje pasižymi įkūrimo Pietryčių Azijos valstybių, Islamo bendradarbiavimo ir Rytų Azijos viršūnių susitikimo organizacija asociacija.

Daugiakultūrė ir daugiatautė šalis, Malaizija turi konstituciją, patvirtina, kad valstybinės religijos kaip islamas, bet ir saugo savo piliečių laisvę praktikuoti savo pasirinktą religiją. Dėl praeities įtakos kolonializmo, valdžios institucijų sistema primena, kad Vestminsterio parlamentinės kartu su teisės metodikas Anglijos bendrosios teisės. Karalius, ar valstybės vadovas yra vadinamas Yang di-Pertuan Agong, kuris renkamas iš paveldimas valdovų prižiūrinčiam Malaizija 's 13 narių sąrašą.Ministras Pirmininkas Malaizija yra laikoma "Vyriausybės vadovas ".

Malaizijos 's politinių partijų dauguma remiasi narių tautybę. Tokie veiksmai, kaip Nacionalinės plėtros politika buvo priimti, siekiant skatinti vietinių genčių statusą ir Malaysians bendrai vadinama bumiputera. Bumiputera laikomi Malaizija 's Original gyventojai, o ne Malaizijos indų ar Malaizijos kinų. Panašus į pozityvių veiksmų politika, vykdoma JAV 1970 metais, politiką, pavyzdžiui, Nacionalinės plėtros politika suteikia lengvatinio režimo taikymą atitinkamiems bumiputera ir atsižvelgiant į užimtumo, socialinės gerovės paslaugos, švietimo ir stipendijas.

Esminiai faktai apie Malaizija

 • Malaizijos sostinėje Kvala Lumpūras, šiuo metu šešta labiausiai lankomas miestas pasaulyje.
 • Užsienio politika sutelkta neutralumo ir gebėjimo išlaikyti taikius santykius su visomis kitomis šalimis nepriklausomai nuo politinių ar religinių sistemų.
 • Turizmas Malaizija 'ai trečias pagal dydį pajamų šaltinis iš operacijų užsienio valiuta.
 • Vienas iš Azijos 's labiausiai išsivysčiusių infrastruktūros randamas Malaizija, jos telekomunikacijų tinklo antrą į Singapūrą.
 • Gimti Malaizijos savaime nesuteikia kažkas pilietybę. Tačiau bet kuris vaikas gimė dviejų Malaizijos tėvų, o ne iš šalies suteikiamas automatiškai pilietybę. Malaizija neleidžia dvigubos pilietybes.
 • Pagrindinės etninės grupės Malaizijos Malajai ir bumiputera. Malaizijos konstitucija apibrėžia Malajai kaip musulmonų, kurie praktikuoja tradicinę kultūrą ir papročius.
 • Hari Kebangsaan arba Nacionalinė diena yra žymiausių atostogų Malaizijos ir lynais rugpjūčio 31 d. Jis įamžintas Malaizija nepriklausomybę nuo britų kolonijinės taisyklė 1957 m.

Klimato Malaizija

Malaizija patirtis atogrąžų oras, kad yra ne taip karšta, kaip jis yra drėgnas, nes yra supa Pietų Kinijos jūra. Vidutinė temperatūra yra tarp 70 ir 80 laipsnių pagal Celsijų (20 ir 30 laipsnių Celsijaus). Spalio iki Vasario lietingą sezoną vakarinės ir rytinės pakrantės Malaizijos mato smarkių liūčių nuo lapkričio iki vasario. Studentai, lankantys mokyklą Malaizija išgirsite šiuos regionus vadinama Pietvakarių Monsoon ir šiaurės rytų musonas. Musonas iš "mausim " darinys, arabų žodis "sezonai ".

Religija Malaizija

Islamas yra valstybės religija, iš kurių apie 60 proc Malaizija 's gyventojų praktikuojančių musulmonų tikėjimą. Kitos religijos yra budizmas, induizmas, krikščionybė ir Konfucianizmas. Visi musulmonai turėtų tvirtai laikytis šariato teismų sprendimų, susijusių su religiniais klausimais.Šariato teismo jurisdikcija toliau apsiriboja klausimais skyrybų, santuokos, išdavystės ir paveldėjimo,

Kalbos Malaizija

Malaizija 's oficiali kalba yra Malaizija, su angliškai yra jos antra labiausiai vartojama kalba. Anglų susijęs su Britų anglų tipas vadinamas Malaizija Standartinis Lietuvių naudojamas nurodyti studentus valstybinėse mokyklose. Manglish taip pat girdėjau, kuris šnekamąja anglų įtakojo tamilų ir malajų kinų. Tačiau, Malaizija daro jose beveik 140 kitų kalbų, kad šneka tautų, gyvenančių netoli pusiasalio Malaizija, pakrantės zonų ir Rytų Malaizija, kur genčių skirtumai kalbų egzistuoja. Be to, Malaizija yra ne taip, kaip kitų Pietryčių Azijos kalbų, tokių kaip Vietnamo ir Tailando, kad ji yra ne toninį.

Malaizija Valiuta

Malaizijos valiuta yra ringitas, anksčiau vadinto Malaizija doleris.Padalinta į 100 centų, ringitas šiuo metu lygus apie tris dolerius JAV valiuta ir šiek tiek per ketverius eurų.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  189
 • Komunalinių paslaugų dalis

  14
 • Interneto prenumerata

  23
 • Vietinis transportas

  12

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  4
 • Kino bilietas

  4
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Malaizija

Aukštasis mokslas Malaizija

Auga reputacija suteikta privačių universitetų Malaizija pritraukė tūkstančius tarptautinių studentų per pastarąjį dešimtmetį. Kai kurie iš šių privačių mokyklų siūlo programas, kurios leidžia studentams gauti dalį jos tuo universitetinį laipsnį ir dalies, dirba kitoje institucijoje laipsnį. Vadinamas "dvynių ", šis metodas palengvina nuorašai ir kreditų perkėlimą ir taip pat leidžia priimti į programų siūlo susieti laipsnių automatiškai, jei programa teikia vietos institucijos. Geriau žinomas universitetai Malaizija yra Monash universiteto Malaizija Campus, SWINBURNE technologijos universitetas Sarawaku miesteliu ir Malaizija 's seniausias universitetas, Malajų universiteto įsikūręs Kvala Lumpūras sostinėje.

Studentai gali gauti bakalauro 's ir magistro ' s laipsnį Malaizijos universitetų, kiek laiko panaši į Europos ir Amerikos studijų programų.Dauguma privačių ir visi viešieji universitetai siūlo magistras laipsnių užpildant reikiamą mokslinių tyrimų ir kursinių. Daktaro laipsniai yra uždirbamos, kai studentai gali eksponuoti mokslinių tyrimų rezultatų paskelbtą popierine forma. Malaizija taip pat turi politechnikos kolegijas primenančius tradicinius profesines mokyklas siūlant asocijuota 's laipsnių, Išplėstinė diplomas laipsnių ar sertifikatus specialių įgūdžių.

Priėmimas į Malaizijos universitete nėra sunku, tačiau reikalauja, kad studentai pateikia įrodymus, pažymių uždirbo iš ankstesnių mokyklų dalyvavo. Malaizija tampa gerai žinomas dėl savo išskirtinių aukštojo mokslo programų, susijusių su technologija, verslo ir mokslo, ir palankiai vertina ryškių tarptautinius studentus studijuoti savo universitetų vienas bet.

Studentų Vizų reikalavimai

Studentai turi įgyti turistine viza keliauti į Malaiziją.Kai jie pasiekia savo universiteto studentų išdavė tarptautinį studento pažymėjimą ir pasai antspaudu universiteto administracijos. Studentai turės dvi paso nuotraukas, tarptautinio paso, kuris buvo galioja ne trumpiau kaip šešis mėnesius, du užpildytos paraiškos formos, mokesčio sumokėjimo įrodymas, kad jie gali išlaikyti save, o Malaizija, įvadas ir liudijimo laiškas, kuriame jie buvo suteikta Geltonosios karštinės vakcinavimo prieš įvažiuojant į šalį.

Kodėl Studijos Malaizijoje?

Studentai gaus kokybišką išsilavinimą už prieinamą kainą, kai uždirbti savo laipsnį Malaizijoje. Tipiniai įeina į kainą registruoti, mokslą, indėlis, laboratoriniai mokesčiai (jei taikoma), kursų medžiagą ir sveikatos draudimo, kurios dėl bakalauras 's laipsnį, yra maždaug RM (Malaizijos ringitas) 80000 arba JAV doleriais 10.000 $.Be to, pragyvenimo lygis yra mažas, palyginti su kitomis šalimis, ir studentams leidžiama dirbti ne daugiau kaip 20 valandų per savaitę ne daugiau, o mokytis Malaizija, tol, kol jie gauti studento leidimą arba perduoti.