Keystone logo
Moldavija

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Moldavija 2024

Įstaigų skaičius: 4
  • Chisinau, Moldavija

  Nuo 1991 m., Nepriklausomybės paskelbimo metų, Moldovos Respublika pradėjo sunkų politinių, ekonominių ir socialinių virsmų kelią. Rinkos ekonomikos sąlygomis, kurios buvo primestos kaip objektyvus istorijos teisėtumas, ir iširus Sovietų Sąjungai, mūsų šalis buvo įkurta kaip valstybė, pradedanti praktiškai nuo naujos pradžios.

  • Chisinau, Moldavija

  Moldovos technikos universitetas buvo įkurtas 1964 m., Pradiniu pavadinimu „Politechnikos institutas“, remiantis inžinerijos ir ekonomikos specialybėmis, perkeltomis iš Moldovos valstybinio universiteto. Pirmaisiais studijų metais (1964 - 1965) universitete mokėsi 5140 studentų (iš jų 2085 nuolatinių studijų studentai), susibūrę į penkis fakultetus: Elektrotechnikos, Mechanikos, Technologijos, Statybos, Ekonomikos. Dėstytojų buvo 278 mokytojai, iš kurių tik 36 turėjo akademinius laipsnius ir mokslinius vardus.

  • Chisinau, Moldavija

  Moldovos Europos studijų universitetas (USEM) yra aukštojo privataus švietimo įstaiga, sudedamoji Moldovos Respublikos švietimo sistemos dalis ir veikia pagal visus susijusius teisės aktus.

  • Chisinau, Moldavija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...