Keystone logo
Naujoji Zelandija

Studijuoti Magistro studijos į Naujoji Zelandija 2023/2024

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  584
 • Komunalinių paslaugų dalis

  42
 • Interneto prenumerata

  50
 • Vietinis transportas

  92

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  6

Apie Naujoji Zelandija

Naujoji Zelandija yra įvairi šalis su unikaliu kultūros fone ir daug ką pasiūlyti tarptautinei studentas. Įsikūręs pietvakariuose Ramiojo vandenyno, tai sala, šalis yra netoli Australijos, taip pat Fidžis ir Tonga. Ji yra labai maža, kaip visuma, nors yra didelių ir augančių miestų visoje šalyje. Tiesą sakant, Naujoji Zelandija buvo vienas iš paskutinių atokiose vietovėse įsikūrusių žmonių. Didžiausias miestas Auckland gyvena daug aukštojo mokslo galimybes užsienio studentams, bet ir kiti variantai taip pat.

Studentai stoti į mokyklą būdamas šešerių metų amžiaus. Jie reikia, pagal federalinės teisės aktus, pasilikti mokykloje per 16 metų. Šalies piliečiai neturi mokėti už švietimą visą šį laiką. Dauguma studentų likti mokykloje per 19 metų, kurie visi yra sumokėjusi vyriausybė. Šalis turi raštingumo lygis 99 proc.

Klimatas

Per didžiąją metų, klimatas čia švelnus. Metinė temperatūra svyruoja apie 50 laipsnių F iki 61 laipsnių F. Temperatūra gali svyruoti, tačiau, kuriais remiantis vieta saloje jūs gyvenate in vakarinėje pakrantėje yra labai šlapias. Centrinis Otago regionas yra pusiau sausringuose klimatas. Yra atogrąžų miškų plotai čia taip pat kalnų viršūnes su labai žemoms temperatūroms.

Visuomenė

Naujosios Zelandijos myli savo lauke. Jūs pastebėsite, kad tai yra vieta apsilankyti, jei esate po alpinizmas arba slidinėti. Tačiau srityje taip pat yra stiprus kultūrinis komponentas, kuris apima ankstyvus tradicijas maorių kultūrą. Daug šalyje išlieka tolima ir daugelis žmonių gyvena šiose srityse. Šiuolaikinių miestų, nors, jūs rasite visais patogumais jums gali būti pripratę prie mėgautis.

Pragyvenimo kaina

Gyvenimas Naujojoje Zelandijoje yra daug kaip gyvena Australijoje. Šalis 's pragyvenimo Auckland yra panašus į ką rasite Londone, Sidnėjuje ar Niujorke. Importuojamos prekės ar paslaugos kainuoja gerokai daugiau. Norėdami įsigyti perkelti bilietą, jūs 'll praleisti NZ $ 15. Už kavos puodelį, jums bus išleisti apie NZ $ 4.

Vizų reikalavimai

Studento viza (ilgesnėms nei trijų mėnesių studijoms)

Jei jūsų kursas trunka tris mėnesius ar trumpiau, jums nereikia studento vizos, tik lankytojo vizos.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza; Lankytojo viza

Kaina ir valiuta

NZD 250

Paraiškos mokesčiai skiriasi priklausomai nuo jūsų kilmės šalies ir gali būti apie 250 USD.

Naujosios Zelandijos studento vizos kainas galite patikrinti čia:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and- kada mokėti

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Studento viza reikalinga visiems žmonėms, atvykstantiems į Naująją Zelandiją studijuoti ilgiau nei tris mėnesius. Studijos turi būti pagrindinis jūsų vizito tikslas. Jei jūsų kursas yra iki 3 mėnesių, galbūt galėsite mokytis turėdami lankytojo vizą arba darbo vizą.

Jums nereikia studento vizos norint studijuoti visą darbo dieną, jei:

 1. esate NZ pilietis arba gyventojas
 2. tu esi Australijos pilietis
 3. turite nuolatinės gyvenamosios vietos vizą arba rezidento grįžimo vizą į Australiją – be sąlygų.

Kur galite pateikti paraišką?

Internetu / Naujosios Zelandijos konsulatas arba ambasada

Norėdami pateikti paraišką Naujosios Zelandijos studento vizai gauti, galite kreiptis internetu arba asmeniškai prieš kelionę.

Norėdami kreiptis asmeniškai savo šalyje, turėsite susisiekti su vietiniu Naujosios Zelandijos konsulatu arba ambasada, kad gautumėte paraiškos formą ir (arba) susitikimą. Arba galite pateikti paraišką internetu apsilankę oficialioje svetainėje www.immigration.govt.nz ir susikūrę paskyrą.

Interneto svetainė:https://www.immigration.govt.nz/

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami pateikti prašymą išduoti vizą, jums reikės:

 • Priėmimo laiškas iš patvirtinto švietimo teikėjo Naujojoje Zelandijoje.
 • Pakankamų lėšų įrodymas – turėsite įrodyti, kad turite pakankamai lėšų sumokėti mokesčius už mokslą (tai gali būti paskolos padengimo, stipendijos ar kitų lėšų įrodymas) ir lėšų, skirtų padengti pragyvenimo išlaidas, kol studijuojate Naujojoje Zelandijoje, įrodymą ( per rėmėją, paskolą, stipendiją, valstybės paramą arba pakankamą banko likutį). Turite įrodyti, kad turite bent 15 000 NZD (~ 10 870 JAV dolerių) kiekvienais metais, jei jūsų kursas yra ilgesnis nei devyni mėnesiai.
 • Tolimesnės kelionės įrodymas – tai gali būti jau apmokėtų tolesnių bilietų įrodymas, papildomų lėšų įrodymas arba rėmėjo susitarimas apmokėti tolimesnę kelionę. Esmė – parodyti, kad ketini ir gali sau leisti išvykti iš šalies, kai baigsi studijas.
 • Kelionių draudimas.
 • Medicininės pažymos – jei planuojate studijuoti Naujojoje Zelandijoje ilgiau nei 12 mėnesių, turėsite pateikti bendrąją sveikatos pažymą, krūtinės ląstos rentgeno pažymą ir galbūt atlikti tuberkuliozės patikrą.
 • Jei esate jaunesnis nei 18 metų, taip pat turėsite pateikti sutvarkyto būsto įrodymą, o jei esate 17 metų ar vyresni – policijos pažymą apie „gerą charakterį“.
 • Dviejų spalvų paso nuotraukos.
 • Pasas, galiojantis mažiausiai tris mėnesius po to, kai planuojate išvykti iš Naujosios Zelandijos.
 • Įrodymas, kad sumokėjote prašymą išduoti vizą mokestį.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymą turėtumėte pateikti likus mažiausiai šešioms savaitėms iki planavimo keliauti į Naująją Zelandiją. Studentų vizos, pateiktos internetu, paprastai apdorojamos 20 dienų, o studentų vizos, pateiktos popierine forma, apdorojamos 25 dienas.

Jūsų studento viza paprastai galioja tiek pat, kiek studijų, už kurią sumokėjote, ir gali būti iki 4 metų.

Apdorojimo laikas

20 Days

Darbo galimybes

Tarptautiniams dieninių studijų studentams, turintiems studento vizą, teisėtai leidžiama dirbti Naujojoje Zelandijoje iki 20 valandų per savaitę kurso metu ir gali dirbti visą darbo dieną visais suplanuotais atostogų laikotarpiais, tokiais kaip Kalėdos, Velykos ir vasaros atostogos. Specifika priklauso nuo jūsų vizos sąlygų. Darbo patirtis, reikalinga studijuojant, neįskaičiuojama į 20 valandų limitą. Užsienio studentai negali dirbti savarankiškai.

Magistrai pagal mokslinius tyrimus ir daktaro laipsniai. studentai gali dirbti tiek valandų, kiek nori.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Kai kurios priežastys, kodėl Naujosios Zelandijos studento viza gali būti atmesta, yra šios:

 1. Jei esate kalėjęs per pastaruosius 10 metų ir (arba) buvote nuteistas ir nuteistas laisvės atėmimo bausme.
 2. Jei turite įrašą apie deportaciją ir arba jei jums taikomas draudimo atvykti į Naująją Zelandiją laikotarpis.
 3. Jei jūsų pateikta informacija yra klaidinga ir imigracijos pareigūnas mano, kad jūsų prašyme nurodyta informacija nėra tikra.
 4. Jei pateikėte neužpildytą paraišką
 5. Jei nesilaikoma sveikatos ir charakterio reikalavimų
 6. Jei negalite įrodyti, kad padengsite studijų mokestį, gyvenimo ir kelionės išlaidas Naujojoje Zelandijoje
 7. Jei nėra aiškaus kurso, kurį ketinate studijuoti Naujojoje Zelandijoje, kelio
 8. Jeigu imigracijos pareigūnas iš pateiktų dokumentų ir informacijos mato, kad nesate tikras studentas, o po telefoninio pokalbio net negalite atsakyti į kai kuriuos duomenis apie kurso informaciją, įstaigos informaciją ir kt.
 9. Jei lėšos nėra teisėtos arba jų negalima patikrinti