Keystone logo
Olandija

Studijuoti Magistro studijos į Olandija 2024

Studijuoti Olandija

Nyderlandai yra šiaurės vakarų Europoje ribojasi su Šiaurės jūra, Belgijoje ir Vokietijoje. Be tulpių ir vėjo malūnų, šalis garsėja pylimų - apie vieną penktadalį Nyderlanduose žemės žemiau jūros lygio ir platus pylimas sistema palaiko potvynių baimėje. Haga, vienas iš didžiausių miestų Nyderlanduose, priima į Tarptautinio baudžiamojo teismo ir kitų tarptautinių teismų ir tribunolų. Pirmaujančių pramonės šakos yra laivybos, žvejybos, prekybos ir bankininkystės. Žymūs olandų menininkai yra Vincento van Gogo ir MC escher.

Klimatas

Nyderlandai gali pasigirti vidutinio jūrinis klimatas. Vasara yra gana kietas, su vidutiniškai vasaros aukštumas maždaug 23 laipsnių C rugpjūtį ir vidutinė žiemos rekordinį maždaug 0 laipsnių C vasarį. Lietus gali būti tikimasi apie pusę dienų bet kurį nurodytą mėnesį, ir sningant įvyksta apie 25 dienas kiekvieną žiemą.

Kultūra

Nors olandų kalba yra oficiali kalba, Nyderlandų, dauguma olandai kalbėti angliškai. Olandų yra gerai žinomas dėl to, atvirą visuomenę, kuri skatintų inovacijas ir apima daug kultūrų. Be to, Nyderlandai yra labai žemas nusikalstamumo lygis.

Pragyvenimo kaina

Pragyvenimo lygis yra palyginti žemas, Nyderlanduose, palyginti su daugeliu Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos šalių. Studentai taip pat rasite šiltas ir nuolaidas daugelyje restoranų, teatrų bei muziejų. Be to, Nyderlandai yra labai dviračių šeimai ir daugelis studentų ras jie neturi reikia naudoti viešuoju transportu.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  611
 • Komunalinių paslaugų dalis

  70
 • Interneto prenumerata

  40
 • Vietinis transportas

  79

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  10
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Olandija

Aukštojo mokslo

Olandija siūlo bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. Laipsniai yra siūlomi dvi plačias kategorijas:

1. Tyrimų programas, orientuotas ne mokslinių tyrimų universitetuose. Mokslinių tyrimų universitetai apima institucijas su abiem bendrųjų programų ir tų, kurie specializuojasi tokiose srityse kaip inžinerija ir žemės ūkyje.

2. Profesinės aukštojo mokslo programų tuo taikomųjų mokslų universitetus. Universitetai su taikomųjų mokslų programas parengti studentus dirbti tam tikrų profesijų atstovams, pavyzdžiui, dailės ar švietimas.

Visi magistrantūros programos reikalauja bakalauro laipsnį priėmimo. Bakalauro laipsnį iš mokslinius tyrimus orientuotą programą reikia įtraukti į mokslinius tyrimus orientuotą programą Mokytojo lygiu; tačiau pareiškėjai, turintys bakalauro laipsnį iš taikomųjų mokslų programą gali būti priimami, jeigu jie atitinka papildomus reikalavimus.

Kodėl studijuoti Olandijoje?

Studijavimas Nyderlanduose suteikia išskirtinį vertę per mažai mokslą, geriausios universitetų ir daugiakultūrėje gyvenimo būdą, kuri apima tarptautinius studentus kartu. 2012 metais Nyderlandų universitetai surengė 12 200 geriausių pozicijų Times Higher Education World University Rankings .

Nors studentai, kurie kalba Olandų gali pasirinkti stoti į programą mokoma olandų, daug programų, Nyderlanduose yra dėstomi anglų kalba. Tarptautiniai studentai yra laukiami ir sudaro apie 13 procentų mokinių šalyje. Be to, kai kurios institucijos teikia programas, sukurtas specialiai užsienio studentams. Bet olandų institucija, kuri samdo tarptautinius moksleivių, privalo laikytis elgesio kodekso, kuris apima konsultavimo ir atranka šių studentų.Populiariausių studijų programas užsienio studentams yra ekonomikos, inžinerijos, socialinių mokslų ir kalbų.

Universitetai

Nyderlandai yra 13 mokslinių tyrimų universitetų, 39 universitetų taikomųjų mokslų ir 14 kitomis institucijomis. Trys mokslinių tyrimų universitetai specializuojasi technologija ir vienas tyrimai universitetas, Wageningen, specializuojasi žemės ūkyje. Universitetai gauti finansavimą iš įvairių šaltinių, įskaitant vyriausybės dotacijų, mokslą, mokesčius, ir sutartis su išorės organizacijomis.

Mokslą, programos trukmė ir akademiniai metai

Dėl ES ir studentų yra apie 1800 € iki 12.000 € per metus, priklausomai nuo programos tipo ir mokykloje. Kainos ne ES studentams yra apie 8000 € iki 20.000 € per metus.Nors visi olandų magistro studijų programos suteikia puikią vertę, olandų ypač žinomas dėl savo patirties Tvarios energijos ištekliai, vandentvarka, ir Art & Design.

Mokslinius tyrimus orientuotą magistro programa reikalauja 60-120 kredito valandos, kuris trunka 1-2 metus baigti. Inžinerija, žemės ūkis, matematika ir gamtos mokslai visi reikalauja 120 credit-hour/2-year programas. Mokslo laipsnių apdovanotas kaip vienas iš kurių mokslo magistras ar Dailės magistras.

Taikomosios dailės ir mokslo laipsniai taip pat reikalauja 60-120 kredito valandos, priklausomai nuo akademinės disciplinos. Laipsnis, suteikiamas yra specifinė mokslo specialybės, pavyzdžiui, architektūros magistras.

Vienas kreditas valandą paprastai trunka 28 valandų užbaigti, ir akademiniai metai yra 42 savaičių trukmės. Dieninio studentas paprastai baigia 60 kredito valandų vienerius akademinius metus.Akademinius metus paprastai sudaro du semestrai, o rudens semestre veikia nuo rugsėjo iki sausio ar vasario ir pavasario semestro veikia nuo vasario iki birželio.

Aspirantūros galimybės

Baigęs, visi studentai gauna diplomą, kuris nurodo savo laipsnį, taip pat iš šių studijų kursui aprašymą todėl potencialūs darbdaviai į tarptautinę studento šalyje gali suprasti laipsnį. Be to, visi tarptautiniai studentai gali likti Nyderlanduose iki vienerių metų po to, kai pereisite ieškoti darbo. Nėra informacijos apie įsidarbinimo galimybes apribojimus tais metais. Absolventai taip pat skatinami kreiptis dėl doktorantūros studijų programų ir mokslinių tyrimų pozicijas.

Visa Reikalavimai ir leidimai dirbti,

ES studentai nereikia vizos, bet turi būti registruojami Olandijos imigracijos institucijos (IND) jų priimančiojoje institucijoje ir pranešti apie savo vietinę tarybą. Studentai iš ne ES šalių, turi turėti leidimą gyventi, kuris galioja 12 mėnesių ir gali būti pratęstas. Studento priimančioji institucija turėtų kreiptis dėl šio leidimo po studentas atvyksta.

Sveikatos draudimas

Visi tarptautiniai studentai turi turėti tam tikrą sveikatos draudimo, kuris gali būti pateiktos savo šalyje rūšiuoti. Tačiau kiekvienas, kuris tampa dirba Nyderlanduose turėtų stoti į Olandijos visuomenės sveikatos draudimu. Leidimai dirbti nėra privalomi studentais iš ES šalių, tačiau yra reikalingi kitais užsienio studentais.

Patarimai

Geriausių universitetų Nyderlanduose yra labai konkurencinga, todėl būsimieji studentai turėtų patikrinti priėmimo reikalavimus anksti įsitikinkite, kad jie yra tinkami. Anglų kalba programos reikalauja studentus iš šalių, kuriose anglų kalba nėra gimtoji kalba įrodyti, kad moka per TOEFL ar kitos akredituotos anglų kalbos testą.

Vizų reikalavimai

MVV (laikinas leidimas gyventi) – įvažiavimo viza.

VVR (Residence Leidimas) – jei planuojate likti Nyderlanduose ilgiau nei tris mėnesius, be įvažiavimo vizos, taip pat turėsite kreiptis dėl leidimo gyventi (VVR) – asmens tapatybės kortelės, kuri yra studijų viza.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

MVV (laikinas leidimas gyventi); VVR (leidimas gyventi)

Kaina ir valiuta

EUR 311

Šiuo metu prašymo išduoti MVV ir leidimo gyventi studijoms Nyderlanduose nagrinėjimas kainuoja negrąžinamą 311 EUR mokestį. Mokesčiai peržiūrimi du kartus per metus ir gali keistis metų viduryje.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate ES ar EEE valstybės narės arba Šveicarijos pilietis, jums nereikia studento vizos ar leidimo gyventi, kad galėtumėte likti Nyderlanduose.

Ne ES, EEE ar Šveicarijos piliečiams reikia leidimo gyventi Nyderlanduose ilgiau nei 90 dienų – trumpesniam laikotarpiui reikia tik turistinės vizos. Reikia dviejų dokumentų. Daugeliu atvejų, norint keliauti į Nyderlandus, jums reikės laikino leidimo gyventi (machtiging tot voorlopig verblijf, MVV). Be to, norint likti šalyje, jums reikės leidimo gyventi (VVR).

Kelių šalių piliečiai arba žmonės tam tikromis aplinkybėmis yra atleidžiami nuo reikalavimo kreiptis dėl VVR. Daugiau apie tai galite perskaityti čia: https://www.expatica.com/nl/visas-and-permits/Getting-a-Dutch-visa-or-temporary-residence-permit_108412.html

Kur galite pateikti paraišką?

švietimo įstaiga

Švietimo įstaiga turi kreiptis jūsų vardu, todėl turite susisiekti su ja dėl išsamesnės informacijos apie procedūrą. Jei ne, kreipkitės pagalbos į priimančiosios institucijos tarptautinį biurą (arba, jei esate tyrėjas, personalo skyrių).

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prašymo išduoti vizą procedūrą universitetas pradeda iš karto, kai tik studentas yra oficialiai priimtas į studijų programą.

Prašymui išduoti vizą reikalingi dokumentai surašyti universiteto siunčiamame laiške būsimiems studentams. Paprastai reikalingi šie dokumentai:

 • galiojančio paso pirmojo puslapio (asmens tapatybės lapo) kopija;
 • įrodymas, kad galite save išlaikyti finansiškai;
 • papildomos paso dydžio nuotraukos (dydis: 35mm x 45mm, žr. IND reikalavimus in.pdf);
 • įmokų už mokslą ir prašymo išduoti vizą įmokų įrodymas;
 • ne trumpiau kaip 1 mokslo metų (10 mėnesių) sutvarkyto apgyvendinimo įrodymas;
 • Kinijos studentams gali prireikti NESO sertifikato.

Galiojantis kandidato finansinio savarankiškumo įrodymas gali būti įrodytas taip:

 • Laiškas iš priimančiosios Olandijos institucijos, kuriame minimas jūsų stažuotės mokestis arba praktikanto stipendija.
 • Olandijos universiteto priėmimo laiškas, kuriame pateikiama išsami informacija apie jūsų studento stipendiją, atleidimą nuo studijų ar stipendiją.
 • Jūsų banko sąskaitos išrašas tarptautiniame banke, kuriame nurodyta pakankamai lėšų jūsų siūlomoms išlaidoms Nyderlanduose apmokėti.

Kada turėtumėte kreiptis?

Jūsų prašymo išduoti studento vizą į Nyderlandus apdorojimo laikas paprastai yra vienas mėnuo, nors kartais tai gali užtrukti iki 3 mėnesių.

Leidimas gyventi išduodamas studento studijų programos trukmei plius 3 mėnesiams, ne ilgesniam kaip 5 metų laikotarpiui. Jei studentas nori baigti parengiamąjį kursą, jo trukmė bus pridedama prie vizos trukmės. Jei mokymosi trukmė ilgiau nei 5 metus, leidimas gyventi gali būti pratęstas dar vieneriems metams.

Yra dar viena sąlyga, susijusi su VVR galiojimu. Jis galioja, jei studentas per visą kurso trukmę įgyja 50% kreditų.

Aukštojo mokslo arba universitetinių studijų absolventai (bakalauro, magistro ar daktaro laipsniai) gali kreiptis dėl orientacinių metų absolventų leidimui gauti per trejus metus nuo studijų baigimo. Tai suteikia jums vienerius metus darbo paieškai, per tą laiką galite dirbti be jokių apribojimų arba nereikalaujant, kad darbdavys jums turėtų leidimą dirbti.

Apdorojimo laikas

1 Month

Darbo galimybes

Visiems tarptautiniams studentams leidžiama dirbti kartu su studijomis.

Ne ES ir ne EEE studentams norint dirbti reikalingas leidimas dirbti. Šį leidimą jūsų vardu turi gauti būsimas darbdavys. Net ir turėdami šį leidimą dirbti studentai gali dirbti tik ribotą valandų skaičių, ty 10 valandų per savaitę. Jiems leidžiama dirbti visą darbo dieną birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Studentams iš ES, EEE (išskyrus Kroatiją) ir Šveicarijos leidimo dirbti nereikia.

Valandos per savaitę

10

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.