Keystone logo
Pietų Afrikos Respublika

Studijuoti Magistro studijos į Pietų Afrikos Respublika 2024

Studijuoti Pietų Afrikos Respublika

Pietų Afrika yra įsikūręs labiausiai pietinėje Afrikos žemyne, kur Atlanto ir Indijos vandenynų patenkinti. Ji ribojasi su Namibija, Botsvana, Zimbabvė, Svazilando ir Mozambiko. Be to, maža šalis, Lesoto yra sandariai per Pietų Afrikoje. Pietų Afrika gyvena daugiau nei 50 milijonų gyventojų, kurie atvyksta iš įvairių kultūrų ir religijų ir kurie kalba keliomis kalbomis minios. Pietų Afrika yra labiausiai pramoninė šalis Afrikoje. Valiutos vienetas Pietų Afrikos randas (R), kurio kursas apie 0,1 USD.

Klimatas

Pietų Afrika yra pietiniame pusrutulyje, todėl sezonus priešais tiems šiauriniame pusrutulyje - vasara sausį, o žiemą liepą.Pietų Afrikos pakrantė yra daugiau nei 2500 km ilgio, tačiau daug žemės šalia pakrantės yra kalnuota, kuris vėliau virsta aukšto plokščiakalnio interjerą. Šiaurinėje šalies tampa dykuma.

Apskritai, Pietų Afrika yra gana sausas klimatas ir temperatūra paprastai yra šiek tiek mažesnis nei tose šalyse panašiuose platumose dėl kalnuotas reljefas ir didelio interjero plokščiakalnių. Vidaus temperatūra retai kyla aukščiau 30 laipsnių C vasarą. Keiptaune, didžiausios vasaros temperatūra yra apie 26 laipsnių C temperatūroje ir ne mažiau kaip temperatūra žiemą yra apie 7 laipsniai C.

Kultūra

Pietų Afrika gali pasigirti platų gyvenimo būdą ir dekoracijos kažką kiekvienam iš kosmopolitinių miestų aplinkoje ir ramioje istorinių miestų į kalnus laipioti ir žygiai į dykumos safari ir paplūdimių banglenčių ir nardymas.Be to, kultūros įstaigų, pavyzdžiui, meno muziejų ir meno galerijų ir renginių, pavyzdžiui, teatro, šokio ir festivaliuose, pagrindinė stotelė lankytojams yra apartheido muziejus įsikūręs Johanesburge. Muziejus suteikia galingą įžvalgų šalies kartais smurto praeities ir kelionė į atkūrimo ir susitaikymo.

Pietų Afrikos virtuvė yra labai mėsos pagrindu ir Grilis yra mėgstamas paruošimo būdas. Pietų Afrika yra vis labiau žinomas kaip vynų gamintoja.

Pragyvenimo kaina

Gyvenimo Pietų Afrikos sąnaudos yra santykinai nedidelės, palyginti su kitų išsivysčiusių šalių. Vieno miegamojo butas kainuoja apie $ 350 - $ 450 JAV dolerių už mėnesį, ir komunalinių paleisti dar $ arba JAV 100 padaryti. Nebrangus miltai kainuoja apie 7 $ JAV ir saikingai kainomis trijų patiekalų pietus ar vakarienę dviems galima rasti apie 30 $ JAV.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  229
 • Komunalinių paslaugų dalis

  30
 • Interneto prenumerata

  39
 • Vietinis transportas

  36

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  4
 • Kino bilietas

  5
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Pietų Afrikos Respublika

Aukštasis mokslas Pietų Afrikos

Aukštasis mokslas ir mokymas apima tiek bakalauro ir magistro laipsnius, įskaitant bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. Valstybinių ir privačių aukštojo mokslo institutai egzistuoja, įskaitant universitetus, universitetų technologijų ir išsamių institucijoms. Universitetai siūlo tradicinius teoriškai ir mokslinius tyrimus orientuotą laipsnio; kitos institucijos susitelkti į profesinį ir profesinio švietimo ir mokymo srityje.

Kodėl Studijų Pietų Afrikoje?

Be to, galimybė studijuoti anglų kalba per daugiakultūrėje aplinkoje, Pietų Afrika turi daug pasaulinio lygio aukštąsias mokyklas, kurios apima state-of-the-art mokslinių tyrimų kartu su aukštos kokybės magistrantūros programas. Pietų Afrika turi trijų universitetų iš geriausių 400 universitetų visame pasaulyje, kaip reitinguojami pagal 2012-2013UK / pasaulio universitetų reitingą / "> Times Higher Education World University Rankings.

Universitetai Pietų Afrika

Pietų Afrika 23 valstybės finansuojamas aukštojo mokslo institucijas, kurios siūlo magistro laipsnius, įskaitant 11 universitetų, 6 technologijos universitetų ir 6 bendrojo lavinimo įstaigose. Privačios institucijos egzistuoja, taip pat, iš viso 115. Programos yra siūlomi daugelyje akademinių disciplinų, ir magistro laipsnius verslo administravimo, ekonomikos ir finansų yra ypač populiarus. Tarptautiniai studentai yra laukiami ir naudoti tuos pačius taikymo procedūras, kaip Pietų Afrikos piliečiams.

Studijų ir Programos trukmė

Metinė studijų ir magistrantūros studijas skiriasi priklausomai nuo programos ir mokyklos, bet yra mažas valstybinėse mokyklose nuo maždaug $ 1500 iki $ 5000 (JAV); privačios mokyklos yra šiek tiek didesnis. Magistrantūros programos taip pat svyruoja trukmės, bet paprastai yra 1-2 metai.

Mokslo metai

Mokslo metai trunka nuo vasario iki gruodžio, ir apima du pusmečius. Kiekvieną semestrą paprastai susideda iš šešių savaičių klasių, vienos savaitės pertrauka, po to septynias savaites klasių, ir galiausiai vieną savaitę mokytis (angl. SWOT savaitę), o tada egzaminus.

Aspirantūros galimybės

Daugelis daugianacionalinių korporacijų veikia Pietų Afrikoje, ir absolventai magistro laipsnius rasite daug galimybių įsidarbinti, ar jie yra Pietų Afrikos piliečiai arba emigrantai. Pramonės šakos, kurios šiuo metu yra augančios automobilių, informacinių technologijų, ryšių, kasybos, bankų ir paslaugas. Didžioji dauguma darbo vietų yra sutelkta Keiptaune, Port Elizabeth, Durban, Pretoria, ir Johanesburgo. Gauti darbo leidimą, tarptautinių studentų paprastai turi pirmiausia turėti darbo pasiūlymą poziciją, kad negalima užpildyti vietoje.Tačiau, studentų įgūdžius specializuotose srityse ir aukštos kvalifikacijos ekspertų, tam tikrose srityse gali būti suteikta galimybė gauti leidimus dirbti net be konkretaus darbo pasiūlymo.

Vizų reikalavimai

Tarptautiniai studentai, studijuojantys Pietų Afrikos privalo turėti studijų leidimą prieš jiems patenkant į šalį lankyti mokyklą. Lankytojo leidimas negali būti keičiamos studijų leidimo atvykus. Kai studentas buvo priimtas universitete, jie gali kreiptis dėl leidimo studijuoti į Pietų Afrikos buveinę jų šalyje.

Sveikatos draudimas

Tarptautiniai studentai privalo gauti Pietų Afrikos sveikatos draudimą, net jeigu jiems taikomas sveikatos draudimo savo šalyje. Įrodymas ši aprėptis yra būtinas, kai kreipiasi dėl studijų vizos. Studentai turi mokėti už visą mokslo metų anksto; mėnesio ar kitos išmokos yra nepriimami.

Patarimai

Nors anglų kalba dominuojantis kalbos viešųjų mainų ir verslo Pietų Afrika, šalis turi 11 oficialias kalbas, įskaitant afrikaanso (olandų išvestinių finansinių priemonių), ndebele, Šiaurės Sotho, Sotho, Swazi, tsvana, Tsonga Venda, kosų, zulų ir . Studentai gali susidurti su vietinių kalbų visoje šalyje, tačiau daugelis Pietų Afrikos galite kalbėti daugiau nei viena kalba ir anglų kalba yra plačiai suprantama.

Sportas yra labai populiarus Pietų Afrika, su pagrindiniais sporto Būdamas futbolo, regbio ir kriketo. Kitos sporto su dideliais šių veiksmų ir tarptautinis dalyvavimas yra baseinas, golfo, bokso ir teniso.

Vizų reikalavimai

 1. Pietų Afrikos studento viza (anksčiau vadinta Pietų Afrikos studijų leidimu)
 2. Pietų Afrikos mainų viza – jei esate vyresnis nei 25 metų ir norite atvykti į Pietų Afriką pagal kultūrinių, ekonominių ar socialinių mainų programą, organizuojamą tarp Pietų Afrikos švietimo įstaigos ar vyriausybinės institucijos ir vienos užsienio šalyje.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Pietų Afrikos studento viza; Pietų Afrikos keitimo viza

Kaina ir valiuta

USD 47

Pietų Afrikos studentų vizos prašymo mokesčiai priklauso nuo jūsų kilmės šalies, bet yra apie 47 USD.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Tarptautinis studentas, norintis pasilikti ir studijuoti Pietų Afrikoje 3 mėnesių (90 dienų) trukmės kursui, turės kreiptis dėl studento vizos. Ši viza suteikiama tiems studentams, kuriuos jau priėmė pripažintas Pietų Afrikos švietimo institutas.

Kad galėtų gauti studijų vizą Pietų Afrikoje, pati mokykla ar kolegija pirmiausia turi atitikti „mokymosi institucijos“ reikalavimus. Tai reiškia, kad jis turi būti užregistruotas Pagrindinio arba Aukštojo mokslo departamente. Taigi, jei norite lankyti privačią kalbų mokyklą arba mokyklą, kurioje siūlomi tik trumpalaikiai techniniai kursai, galite neatitikti Pietų Afrikos studijų vizos.

Atkreipkite dėmesį: Jūs negalite atvykti į Pietų Afriką turėdami lankytojo vizą ir tada tęsti prašymo išduoti Pietų Afrikos studento vizą. Negalite atvykti į Pietų Afriką turėdami lankytojo vizą ir tada kreiptis dėl Pietų Afrikos studento vizos.

Kur galite pateikti paraišką?

Pietų Afrikos vyriausioji komisija, konsulatas arba ambasada

Norėdami gauti vizą į Pietų Afriką, studentai turi kreiptis į Pietų Afrikos vyriausiąją komisiją, konsulatą arba ambasadą savo gyvenamojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Pirma, jūs turite būti priimtas kaip studentas registruotoje Pietų Afrikos mokykloje, kolegijoje ar universitete ir gauti priėmimo laišką ant įstaigos firminio blanko ir pasirašytą direktoriaus ar registratoriaus arba jo vardu.

Tada turite užpildyti prašymo išduoti leidimą laikinai gyventi formą B1-1738 ir asmeniškai nunešti į Pietų Afrikos ambasadą, konsulatą arba aukštąją komisiją savo gimtojoje šalyje.

Kartu su paraiškos forma BI-1738 turi būti pateikti šie dokumentai:

 • Pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 30 dienų po numatomo vizito galiojimo pabaigos
 • Nustatyto mokesčio sumokėjimas
 • Skiepijimo pažymėjimas, jei to reikalauja įstatymas
 • Finansinių lėšų, skirtų padengti numatomas pragyvenimo išlaidas buvimo Respublikoje metu, ir studijų įmokoms apmokėti, įrodymas. Tai turėtų būti banko ataskaitų / turimų grynųjų pinigų / kelionės čekių forma
 • Medicininį draudimą patvirtinantis dokumentas
 • Grynųjų pinigų užstatas, atitinkantis grįžimo bilieto vertę.
 • Afrikos studentų atveju – atitinkamos vyriausybės įsipareigojimas prisiimti visą atsakomybę už studentą ir apmokėti visas išlaidas, jei prireiktų studentą deportuoti.
 • Medicinos ir radiologijos ataskaitos
 • Nesutrumpintas gimimo liudijimas nepilnamečių atveju.
 • Nepilnamečio atveju – duomenys apie asmenį Pietų Afrikos Respublikoje, kuris veiks kaip besimokančiojo globėjas, ir tokio asmens laiškas, patvirtinantis globą.
 • Abiejų tėvų sutikimas dėl jūsų buvimo Pietų Afrikoje arba vieno iš tėvų, kuris turi vienintelę globą, kartu su vienintelės globos įrodymu
 • Oficialus laiškas iš mokymo įstaigos, kurioje ketinate studijuoti, patvirtinantis laikiną priėmimą ir kurso trukmę.
 • Medicinos draudimo įrodymas, kasmet atnaujinamas studijų laikotarpiui pagal Medicinos schemų įstatyme įregistruotą medicinos schemą.
 • Jei esate 18 metų ir vyresni, privalote turėti policijos pažymėjimą iš kiekvienos šalies, kurioje gyvenote 12 mėnesių ar ilgiau nuo 18 metų amžiaus.

Jūs kreipiatės dėl leidimo keistis (Pietų Afrikos mainų viza) naudodami tą pačią prašymo formą B1-1738.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paraiškų teikimo laikas įvairiose šalyse skiriasi, tačiau trunka apie šešias savaites.

Studento viza galioja visą studento kurso laiką, alternatyviai 36 mėnesius mokykloms ir 24 mėnesius kitoms institucijoms.

Pietų Afrikos mainų viza – ši viza išduodama mainų laikotarpiui, paprastai ne ilgiau kaip 12 mėnesių. Pietų Afrikos mainų viza negali būti atnaujinta ar pratęsta. Gavę tokio tipo leidimą, galite kreiptis dėl laikino arba nuolatinio leidimo gyventi tik po to, kai bent metus pragyvenote už Pietų Afrikos ribų.

Apdorojimo laikas

6 Weeks

Darbo galimybes

Jei turite Pietų Afrikos studento vizą ir studijuojate aukštosiose mokyklose, jums leidžiama dirbti ne visą darbo dieną ne daugiau kaip 20 valandų per savaitę, o per atostogas - visą darbo dieną.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Yra daugybė priežasčių, kodėl jūsų studento vizos į Pietų Afriką prašymas gali būti atmestas, pavyzdžiui:

 • Formose palikite tuščius laukus
 • Meluoja apie bet ką savo paraiškoje
 • Turėti pasenusį pasą be tuščių puslapių
 • Neteisingai parašytas jūsų vardas dokumentuose
 • Nepateikė pakankamai lėšų įrodymų