Keystone logo
Pietų Korėja

Studijuoti Magistro studijos į Pietų Korėja 2024

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  476
 • Komunalinių paslaugų dalis

  52
 • Interneto prenumerata

  20
 • Vietinis transportas

  42

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  6
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Pietų Korėja

Korėja yra įsikūręs į šiaurės rytų Azijoje viduryje pusiasalyje; Geltonoji jūra yra į vakarus ir Rytų jūra į rytus. Nors Korėja turi tradicijas ir kultūrą, datuojamas tūkstančius metų, per pastaruosius kelis dešimtmečius Korėja transformuotos iš žemės ūkio ekonomikai su vienu iš pasaulyje labiausiai išsivysčiusiose šalyse. Pagrindinės pramonės šakos Korėjoje apima automobilių, laivų statybos, chemijos ir informacinių technologijų. Korėjos gyventojų yra labai išsilavinę ir turi vieną didžiausių interneto naudojimo lygis pasaulyje.

Klimatas

Korėja patiria visus keturis sezonus, įskaitant drėgnas vasaros ir šaltos žiemos. Seule, kapitalo, vidutiniškai žema temperatūra sausį yra apie -2 laipsniai C, o vidutinė aukštos temperatūros rugpjūčio mėnesį yra apie 25 laipsnių C. Drėgmė yra santykinai aukštas ištisus metus, paprastai svyruoja nuo maždaug 70 iki 80 procentų.

Kultūra

Korėja turi senas tradicijas mene, ypač dainavimo, šokių, dailės ir keramikos. Daugelis muziejų ir meno galerijų egzistuoja šalyje. Be to, Korėjos centrinė vieta Šiaurės Rytų Azijoje palengvina lankytojams ieškoti kitų Azijos šalių, tokių kaip Japonija ir Kinija. Korėjos virtuvė orientuota į ryžių ir Garnyrai, ir daugelis tradicinių maisto produktų naudoti fermentuoti padažai. Garnyrai yra mėsos, žuvies, marinuoti patiekalai, sriubos ir daržovių.


Pragyvenimo kaina

Ekonomiškai gyventi Korėjoje yra vidutinio sunkumo, apie 1200 $ (JAV) per mėnesį, su dauguma, kad vyksta būsto ir maisto. Tarptautiniai studentai, lankantys magistro studijų programas turi teisę dirbti iki 20 valandų per savaitę, o studijuoja Korėjoje. Jokių papildomų leidimo dirbti tol, kol studentas turi galiojančią vizą.

Vizų reikalavimai

 1. D-2: viza reguliariajai švietimo programai. Ši viza skirta bet kuriam studentui, stojančiam į bakalauro, magistro ar doktorantūros studijų programą jaunesniojoje kolegijoje, universitete ar magistrantūros mokykloje.
 2. D-4: Bendrojo mokymo viza. Ši viza skirta bet kuriam asmeniui, lankančiam universiteto valdomą kalbų mokyklą, kvalifikuotą švietimo institutą ar bet kurį kitą institutą, išskyrus akademinių tyrimų institutą.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

D-2; D-4

Kaina ir valiuta

EUR 50

Abu prašymai išduoti vizą kainuoja apie 30-50 EUR. Daugkartinė viza yra brangesnė nei vienkartinė viza. Vizos mokesčiai skiriasi priklausomai nuo jūsų gyvenamosios šalies ir gali keistis. Kai kurių šalių (pavyzdžiui, Vokietijos) piliečiams gali nereikėti mokėti prašymo išduoti vizą mokesčio.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi tarptautiniai studentai turės kreiptis dėl studento vizos, kad galėtų studijuoti Pietų Korėjoje.

Kur galite pateikti paraišką?

Korėjos Respublikos ambasada arba konsulatas

Visi tarptautiniai studentai, gyvenantys ne Korėjoje, turės kreiptis dėl studento vizos Korėjos Respublikos ambasadoje arba konsulate. Prašymą dėl vizos turite pateikti asmeniškai savo gimtosios šalies Korėjos ambasadoje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami studijuoti užsienyje Korėjoje, prieš atvykdami į šalį turėsite įsigyti vizą. Procesas nėra sunkus, tačiau svarbu turėti visą reikalingą dokumentaciją. Jūsų universitetas gali padėti jums gauti vizą, todėl pasiteiraukite savo tarptautinio biuro, kokių tolesnių veiksmų atliksite, kad gautumėte vizą po to, kai būsite priimtas. Paprastai turėsite pateikti šiuos dalykus:

 • Prašymo forma
 • Pasas
 • Paso fotokopija
 • Spalvota nuotrauka (3,5 x 4,5 cm)
 • Korėjos universiteto verslo registracijos pažymėjimo kopija
 • Korėjos universiteto priėmimo laiškas
 • Finansų įrodymas, padengiantis jūsų semestro Korėjoje išlaidas
 • Rekomendacinis laiškas iš jūsų gimtojo universiteto
 • Dokumentas, įrodantis, kad savo gimtajame universitete baigėte vieną ar daugiau semestrų (ty įrašų išrašas)
 • Kinijos studentams gali tekti pateikti savo šeimos istorijos apžvalgą

Taip pat vieną kartą Korėjoje pateiksite prašymą išduoti užsieniečių gyvenimo kortelę. Kortelė leis Jums semestro Korėjoje metu keliauti į užsienį. Priimantis universitetas padės jums gauti kortelę po to, kai atvyksite.

Atkreipkite dėmesį, kad pagal oficialias Hankuko užsienio studijų universiteto rekomendacijas turite išvykti iš Korėjos per 1 savaitę nuo semestro pabaigos, kitaip Korėjos imigracija jums skirs dideles baudas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Kreipkitės dėl studento vizos iš karto, kai gausite oficialų priėmimo laišką iš Korėjos.

Studento viza į Korėją gali galioti iki dvejų metų.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

D-2 ir D-4 vizas turintys studentai gali dirbti ne visą darbo dieną, kol tai leidžia mokymo įstaiga. Tačiau daugeliu atvejų jums reikia išbūti Korėjoje 6 mėnesius, kol jums bus leista dirbti. Po 6 mėnesių turite paprašyti universiteto laiško, leidžiančio dirbti ne visą darbo dieną. Teisiniais tikslais studentas turi gauti imigracijos tarnybos licenciją, kad būtų teisėtai laikomas dirbančiu ne visą darbo dieną.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.