Keystone logo
Pietų Korėja

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Pietų Korėja 2024

Įstaigų skaičius: 61
  • Dongdaemun-gu, Pietų Korėja

  Nuo pat savo įkūrimo 1918 m. University Of Seoul prisidėjo prie Korėjos visuomenės kūrimo, mokydamas ir mokydamas studentus bei atlikdamas akademinius tyrimus. University Of Seoul yra plačiai laikomas vienu geriausių Korėjos viešųjų universitetų. Šis pasiekimas grindžiamas ne tik savo pastangomis, bet ir nuolatine piliečių parama. University Of Seoul finansuojamas Seulo didmiesčio vyriausybės, toliau įgyvendina „pusę kainos už mokslą kolegijoje“, pirmą kartą įgyvendintą 2012 m. University Of Seoul sustiprino savo, kaip valstybinio universiteto, socialinę atsakomybę vykdydamas šią novatorišką politiką. Remdamasis tiesos, kūrybiškumo ir viešųjų paslaugų šūkiu, University Of Seoul siekia skatinti mūsų studentų aktyvų pilietiškumą ir toleranciją. Taip pat skatiname savo mokinius savo įgytomis žiniomis teikti paslaugas visuomenei. Galiausiai University Of Seoul skatina novatoriškus mokslinius tyrimus, padedančius priimti politinius sprendimus, atsižvelgiant į esamus ir numatomus socialinius poreikius.

  • Dongdaemun-gu, Pietų Korėja

  Dėl informacinių technologijų plėtros padidėjo informacijos kiekis ir keitimosi ja greitis. Norint reaguoti į visuomenės pokyčius ir išgyventi varžybose, nuolatinis mokymasis tapo būtinas. Atitinkamai atsirado poreikis sukurti švietimo sistemą, atitinkančią visą gyvenimą trunkančio švietimo koncepciją, dėl kurios atsirado kibernetiniai universitetai, tokie kaip Seulo skaitmeninis universitetas. Seulo skaitmeninis universitetas buvo ištikimas savo, kaip pirmaujančio Korėjos kibernetinio universiteto, vaidmeniui ir pareigai ir per trumpą laiką parodė nepaprastą augimą. Ypač Seulo skaitmeninis universitetas yra aprūpintas aukštos kokybės mokomuoju turiniu, puikiais dėstytojais ir didžiausia studentų grupe. Mes nuolat stengėmės pagerinti studentų aptarnavimą ir padaryti universitetą specializuotą pertvarkydami mokymo programą. Dėl tokių pastangų Seulo skaitmeninis universitetas tapo geriausiu šalies kibernetiniu universitetu, rodančiu geriausius studentų pasitenkinimo ir konkurencijos rodiklius ir pan. SDU taip pat įgyja pasaulinį statusą bendradarbiaudama su užsienio universitetais. Seulo skaitmeninis universitetas toliau vystysis ne tik kaip geriausias Korėjos kibernetinis universitetas, bet ir taps geriausiu pasaulyje. Be to, mes padėsime studentams maksimaliai išnaudoti savo potencialą, skiepydami naujas technologijas į švietimą. Esame įsitikinę, kad tą akimirką, kai baigsite mūsų universitetą, būsite kvalifikuotas visuomenės norimas specialistas.

  • Seongbuk-gu, Pietų Korėja

  Korėjos universiteto verslo mokykla vadovauja Korėjos verslo administravimo švietimui, pradedant komercinių mokslų dėstymu plutologijos katedroje 1905 m., Ir yra vienas svarbiausių katedrų, turinčių ilgiausią istoriją Korėjos universitete. 1910 m. Pervadintas į „Komercinių mokslų departamentą“, o 1922 m. - „Komercinių reikalų departamentas“, pirmoji „Verslo mokykla“ buvo įkurta 1955 m., O pirmoji MBA buvo įkurta 1963 m. Korėjos universiteto verslo mokykla iš tikrųjų yra pionierius, kuris Korėjoje pristatė šiuolaikinį vakarų verslo administravimo išsilavinimą. Be to, Korėjos universiteto verslo mokykla buvo svarbus įvykis universitetų architektūros istorijoje, pastatant pasaulinio lygio mokyklų pastatus, įskaitant verslo mokyklos pagrindinę salę-pirmąjį Korėjoje pastatytą pastatą, skirtą vienam skyriui-LG-POSCO pastatą, kuris yra finansuojamas. pirmą kartą Korėjoje paaukota, ir „Hyundai Motor Hall“, kuri buvo įkurta už didžiausią auką - 3600 asmenų ir organizacijų universiteto architektūros istorijoje.

  • Dongdaemun-gu, Pietų Korėja

  Vadovaujantis universitetas, skatinantis išmaniąją ekosistemą gamybos pramonei Strategiškai įsikūręs Siheung ir Ansan Smart Hub, Korea Polytechnic University specializuojasi pramonės ir universitetų bendradarbiavime, sukurtame pagal pažangias pramonės grupes užsienyje. KPU vis dar yra jaunas universitetas, tačiau institucija prisidėjo prie šalies pramonės plėtros, ugdydama daugiau inžinerijos specialistų nei bet kuris kitas. Įgyvendindamas pritaikytą mokymo programą, atspindinčią pramonės poreikius, KPU puoselėjo miestelio kultūrą, kurioje pramonė ir universitetas sugyvena apsikabinę.

  • Ansan-si, Pietų Korėja

  Šiuo metu Seoul Institute Of The Arts pasiekė tašką, kuriame turi iš naujo permąstyti ir atnaujinti meninio ugdymo ir kūrybos paradigmą, kad padarytų dar vieną šuolį į priekį kaip pasaulinio lygio į kūrybą orientuotas meno universitetas. Be to, susidūręs su didžiuliais pokyčiais dėl 4 -osios pramonės revoliucijos ir Koronos pandemijos, Seoul Institute Of The Arts turi toliau stiprinti savo charakteristikas ir globalizaciją, kad galėtų tapti specializuota meno švietimo institucija, kurios pasaulinis konkurencingumas viršija dabartinį statusą. Šiuo tikslu mokyklų korporacija „Dongrang“ menų centras pakeitė įkūrėjo Dong-rang palikimą ir paveldėjo garbės pirmininko Yoo Deok-hyeongo filosofiją, o Seoul Institute Of The Arts nustatė būsimo meno kryptį. išsilavinimas. Mes padarysime viską, kad per kūrybą vadovautume nacionalinės kultūros ir meno plėtrai bei globalizacijai. Mes prašome, kad visi fakulteto nariai, studentai ir absolventai dirbtų kartu kaip šeima, kad Seoul Institute Of The Arts galėtų išaugti į pasaulinio lygio meno universitetą su viena širdimi, pagrįsta tikėjimu ir pasididžiavimu būti „pažįstama šeima“. Ačiū.

  • Wonju-si, Pietų Korėja

  Sangji University yra demokratinis universitetas, kuriame demokratija perpildyta kaip upė. Sangji University yra specialus universitetas, kurį varo studentai. Sangji University yra švietimo bendruomenė, kurioje egzistuoja mokslas, mintys, gyvenimas, jaunystė ir ateitis. Universitetai skiriasi nuo korporacijų dėl to, kad jie siekia viešųjų šalies ir visuomenės interesų. Universitetai skiriasi nuo hagonų, nes jie tyrinėja tiesą, neapsiribodami vienpusiu žinių perdavimu. Universitetai skiriasi nuo vyriausybės biurokratijos, nes jie siekia neribotos laisvės už taisyklių sienų. Sangji University turi viešąjį interesą, tiesą ir laisvę. Sangji yra universitetas, kuriame galite pasiekti viską, ką galite įsivaizduoti. Sangji University yra pilnas akademinės laisvės ir minties laisvės. Sangji University turi intelektą, kuris galvoja apie visuomenę už individo ribų ir galvoja apie tolimą šalies ateitį. Sangji University turi svajonę. Visų pirma, Sangji University yra demokratijos salė, kurioje demokratiją galima patirti bet kurioje Korėjos vietoje. Sangji University , turintis 62 metų istoriją, yra gyva Korėjos švietimo demokratijos sritis.

  • Busanjin-gu, Pietų Korėja

  1966 m. Miręs daktaras Kim Im-Sikas įsteigė „Dong-Eui Educational Incorporation“ (DEI) „skatinti nacionalinę gerovę per švietimą“. Nuo to laiko DEI, apimanti Dong-eui University , Dong-Eui technologijos institutą, Dong-Eui technikos vidurinę mokyklą ir Dong-Eui vidurinę mokyklą, prisidėjo prie tautos ir regiono vystymosi ugdydama daugybę talentingų žmonių ; ir atidarius „Dong-Eui“ medicinos centrą, jis prisidėjo prie visuomenės, nes visa širdimi tarnauja bendruomenei. Dong-eui University , kuris per pastaruosius 38 metų aukštojo mokslo patirtį pasiekė nepaprastą augimą, dabar tęsia savo vaidmenį kaip pasaulinio lyderio švietimo centras už regiono ribų. Mes, turėdami tvirtą valią atverti naują istoriją, sukursime geriausią edukacinę atmosferą mūsų 18 000 mokinių, kad jie įgytų kompetenciją ir konkurencingumą, reikalingą neribotos konkurencijos amžiui. „Dong-Eui-Ji-Chun“, įkūrusi Dong-eui University dvasią, skatina mokyti studentus įžvalgiai suprasti pasaulį per akademinį mokymą ir asmenybės ugdymą. Turėdami tai omenyje, mes ir toliau kursime būsimus lyderius, kurie sugebės sėkmingai susidoroti su pokyčių bangomis vis sparčiau besikeičiančioje vidaus ir tarptautinėje aplinkoje. Mieli studentai! Tikiuosi, kad jūs, kaip XXI amžiaus tautos ir regiono pažangos varomoji jėga, ir toliau ugdysite kūrybinį mąstymą ir drąsą, kad galėtumėte priimti naujus iššūkius. Dong-eui University yra pasirengęs, gali ir nori padėti jūsų svajonei apie drąsą ir viltį. Prašome atsidėti akademiniams tyrinėjimams ir karjeros plėtrai, kad būtumėte tas, kuris atveria geresnę ir perspektyvesnę ateitį.

  • Pocheon-si, Pietų Korėja

  Pagrindinė Daejin University dvasia yra ugdyti pajėgius žmones, kurie prisidės prie tautos ir žmonių visuomenės kūrimo, paremto ištikimybe, pamaldumu ir įsitikinimu, grindžiamu harmoningo gyvenimo be pasipiktinimo principu, Daesun Jinrihoe tikslas, paremtas geranoriškumu ir teisumas. 1. Ištikimybė (Seongsil, 誠實) „Seong (誠)“ reiškia „tiesą“ ir „nuoširdumą“. Tai reiškia daryti tai, ką žmogus supranta savo vidiniame prote, be jokios melo. 2. Pamaldumas (Gyeonggeon, 敬虔) „Gyeong (敬)“ reiškia judėjimą į priekį, sekant kūno ir sielos judėjimą pagal prigimtį; tai reiškia „pamaldumą“ ir „atsargumą“. 3. Įsitikinimas (Sinnyeom, 信念) „Nuodėmė (信)“ reiškia „tikėjimą“ ir nepakitusią širdį, priėmus tam tikrą sprendimą. Tai reiškia, kad nekeičiame ryžtingo proto dėl privataus godumo ir stengiamės pasiekti laukiamų tikslų palaikydami protą.

  • Yuseong-gu, Pietų Korėja

  Mes ir toliau ugdome, tyrinėjame ir diegiame naujoves žmonijos laimės ir klestėjimo labui. KAIST puoselėja mokslinius ir technologinius talentus, gilindamasi į teoriją ir taikymą, atlieka pagrindinius mokslinius ir konvergencijos tyrimus mokslo ir technologijų naujovėms. Ji prisidėjo prie naujų vertybių kūrimo bendradarbiaujant pramonės, universiteto ir mokslinių tyrimų srityje ir paskatino šalies ekonomikos plėtrą. Mūsų švietimas, moksliniai tyrimai ir naujovės dar labiau išplės Korėjos ekonominį vystymąsi ir mokslo bendruomenę visame pasaulyje.

  • Dongdaemun-gu, Pietų Korėja

  Korėjos švietimo ministerijos atliktas visapusiško kibernetinių universitetų vertinimo įvertinimas Nuo 2001 m. Kyung Hee kibernetinis universitetas (KHCU) įgijo beveik 8 189 absolventus, iš kurių daugelis baigė aukštąsias mokyklas svajoja įgyti magistro ar daktaro laipsnį. Šiuo metu maždaug 10 000 studentų siekia šios svajonės šešiose mokyklose, kuriose dirba 19 skyrių ir 50 specialybių pagal 61 metų stiprią Kyung Hee universiteto sistemą. Žinomų profesorių ir internetinio švietimo ekspertų vaizdo įrašų internetinės paskaitos, suprojektuotos ir pagamintos visose šešiose didelėse studijose, atitinka aukščiausius kibernetinio švietimo standartus. Be to, 3D animacija ir personažai išskiria mūsų vaizdo turinio gamybą iš konkurentų. Biblioteka, kompiuterių laboratorija ir vietiniai mokymosi centrai leidžia mokytis neprisijungus, o įvairios mūsų stipendijos padeda daugeliui įgyvendinti savo svajonę. KHCU nustato prestižinį pasaulinį standartą naujausiam turiniui su pažangiomis technologijomis, pagrįstais akademiniais reikalais ir administravimo sistema.

  • Buyeo-gun, Pietų Korėja

  Korea National University Of Cultural Heritage buvo įkurtas specialiais tikslais pagal įkūrimo filosofiją „Nacionalinė nepriklausomybė, kultūros plėtra“ 2000 m. Šie specialūs tikslai yra paveldėti ir plėtoti tradicinę kultūrą bei ugdyti specialistus Korėjos kultūros paveldui išlaikyti, valdyti ir naudoti. KNUCH, būdamas vienintelis Korėjos nacionalinis universitetas, dėstantis tradicinę kultūrą ir kultūros paveldą, siūlo optimizuotas edukacines programas studentams su pirmaujančiais dėstytojais, kurie įgijo tiek praktinių teorinių žinių ir patirties įvairiose srityse, tiek tobulą švietimo infrastruktūrą praktiniam mokymui ir praktikos. Dvi bakalauro kolegijos apima septynis skyrius: Kultūros paveldo valdymas, Tradicinė kraštovaizdžio architektūra, Tradicinis pastatas, Kultūros paveldo išsaugojimo mokslas, Konvergencijos archeologija, Tradicinis menas ir amatai bei Nematerialusis kultūros paveldas. Magistro ir doktorantūros programos atidaromos bendrojo lavinimo mokykloje, o profesinė magistrantūra siūlo nuodugnius mokslinių tyrimų ir plėtros tyrimus, susijusius su akademinėmis ir praktinėmis teorijomis. KNUCH pabrėžia progresyvų mokymąsi, kuriam vadovauja studentai, o ne dėstytojai, kad studentai galėtų savarankiškai suvokti tradicinės kultūros ir kultūros paveldo būtinybę, kurti sprendimus ir rasti kūrybingų metodų, kad būtų ugdomi specialistai, galintys vadovauti XXI a. . KNUCH taip pat stengėsi laikytis koleginio išsilavinimo pobūdžio, kad padėtų studentams visiškai ir patikimai gyventi, taip pat padėtų kiekvienam studentui tapti profesionalu pagal steigimo tikslus.

  • Gyeongsan-si, Pietų Korėja

  Per pastaruosius 20 metų Daegu University tapo mokymosi lopšiu, kuriame net 20 000 bakalauro ir magistrantūros studentų ruošiasi įgyvendinti savo svajones. Nuolatinis kokybinis ir kiekybinis augimas pagal jauno universiteto, atviro mąstymo universiteto, didžiojo universiteto „Pride of Daegu“ šūkį ir viziją, leido jam tapti universitetinio švietimo naujovių lyderiu ir, kaip teigiama viename iš savo šūkiai „Universitetas, kuriame studentai laimingi“. Nuo 2018 m. Birželio mėn. Daegu University sutelks visus savo išteklius ir galimybes siekdamas tapti žinomiausiu kiekvieno dalyko universitetu ir sėkmingiausiu universitetu patenkinti švietimo paslaugas. Aš ir tūkstančiai Daegu University profesorių ir darbuotojų stengsimės, kad kiekvienas iš mūsų 85 departamentų būtų geriausi savo srityse ir tie, kurie išdidžiai atstovauja Daegu ir Gyeongbuk regionams, kurdami universitetą, kuriame studentai ir tėvai, kurie yra švietimo paslaugų gavėjai, gali būti patenkinti.

  • Gwanak-gu, Pietų Korėja

  Sveiki atvykę į Kukje Theological University and Seminary . Įsišaknijusi Evangelijoje ir Dievo Žodyje, seminarija siekia ugdyti krikščionių lyderius, kurie yra mąstantys, žinantys visame pasaulyje, dvasiškai subrendę ir pasirengę įvairioms tarnystėms. Esame įsipareigoję laikytis Kristaus Evangelijos, kaip mokoma įkvėptame Rašte ir apibendrinta mūsų reformuotuose tikėjimo išpažinimuose. Čia rasite puikių profesorių, kurie dalijasi savo našta už Dievo Žodį, už pražuvusius, už šventųjų aprūpinimą ir tautų drausmę. Kiekvienas narys yra patyręs pastorius ir puikus mokytojas. Vadovaujant dievotiems pastoriams-mokslininkams, jūs atnaujinsite savo aistrą tarnauti ir pašaukti. Kukje yra unikali savo daugybe studentų iš įvairių konfesijų ir šalių. Mūsų bendruomenės įvairovė praturtins jūsų viziją, perspektyvą ir jūsų vaikščiojimą su Kristumi. Kukje Theological University and Seminary ir per ją Dievas daro įdomių dalykų. Norėtume, kad prisijungtumėte prie šios dinamiškos bendruomenės. Nepaisant nepaprasto Korėjos bažnyčių augimo, atrodo, kad jos neprisidėjo prie savo statuso ir vaidmenų visuomenei. Taip yra dėl daugelio neteisingų Korėjos bažnyčių elementų. Jai reikia nuoseklių reformų, atliekant savęs patikrinimą, kad būtų galima atlikti savo funkcijas. Dėl to esame pašaukti gydyti ir įtvirtinti. Tai yra mūsų užduotys.

  • Buk-gu, Pietų Korėja

  Chonnam National University yra mokymosi ir intelekto salė, vedanti istoriją ir nušvietusi laikus. Ji buvo atidaryta 1952 m., Tikėdama, kad „apsaugoti šalį yra universitetas, ugdantis talentingus žmones“ chaoso ir karo metu.

  • Gunsan-si, Pietų Korėja

  Howon University buvo įkurtas remiantis vertybių, nepriklausomybės ir ištikimybės dvasia 1977 m. Kadangi mūsų XXI a. Žiniomis pagrįsta visuomenė pabrėžia nuolatinį vertybių aiškinimąsi, technologijų pažangą ir augančias žinias, kad būtų galima veiksmingai įsitraukti į pasaulinę bendruomenę ir dalyvauti joje, pripažįstame būtinybę nuolat atnaujinti struktūrą ir diegti naujoves, susijusias su veiksmingu švietimu ir įtraukimu į naują visuomenę. Šiuo tikslu mes siekiame stiprinti savo miestelio bendruomenę, sukurdami „Howon“ kultūrą, kurdami gerai struktūruotą ir gražų miestelį, ir toliau sistemindami mokymo programas, atsižvelgdami į pasaulinės bendruomenės poreikius. Turėdamas pasaulinę viziją, aktyvų bendruomenės įsitraukimą ir studentų Howon University kuri auga tiek žiniomis, tiek asmeniniu augimu, Howono universitetas iš tikrųjų bus pagrindinis pasaulio bendruomenės indėlis.