Keystone logo
Portugalija

Studijuoti Magistro studijos į Portugalija 2024

Studijuoti Portugalija

Portugalija yra pietvakarių Europoje Respublika ribojasi su Iberijos pusiasalio ir ribojasi su Ispanija į rytus ir į šiaurę ir Atlanto vandenyne į pietus ir vakarus. Portugual turi suverenitetą Madeiros ir Azorų salų archipelaguose ir yra pavadintas po Porto, šalies 's antras pagal dydį miestas. Europos Sąjungos nare ir išvardytų aukštas ŽSRI, žmogaus socialinės raidos indeksas, Portugalija yra taikus, globalioje tauta, kuri taip pat priklauso Jungtinių Tautų Lotynų Sąjungos, NATO ir Lotynų Amerikos valstybių organizacija.

Po dabartinės konstitucijos patvirtinimo 1976 m Portugalija veikė kaip demokratinė respublika su Lisabonos kaip jos sostinė ir didžiausias miestas. Respublikos Asamblėja, Respublikos Prezidentas, Vyriausybė ir Ministras Pirmininkas yra Portugalija 's keturių pirminių valdžios institucijos. Panašus į JAVir Europa, Portugalija turi keletą politinių partijų, kurių piliečiai pasirinkti kandidatus ir išrinkti. Dvi dominuojančios šalys socialdemokratų partija ir Socialistų partija, su ekologas partijos ir Portugalijos komunistų partijos nuolat kaupiant apie dešimt procentų balsuoti per kiekvienus rinkimus.

Esminiai faktai apie Portugaliją

 • Portugalija atidarė didžiausią saulės energijos gamyklos pasaulyje 2006 metais į Alentejo mieste.
 • Be to, Portugalijos ir Brazilijos, Portugalijos taip pat kalbama Pusiaujo Gvinėjos, Angolos, Mozambiko ir Žaliojo Kyšulio.
 • Studentai renkasi uždirbti laipsnį Portugalijos norite pamatyti ilgiausią tiltą Europoje egzistuo - Vasko de Gamos tiltas - kuri apima apie 11 mylių, arba 17,3 kilometrų ir kerta į Tacho upę netoli Lisabonos.
 • Korida išlieka teisėta Portugalijoje.
 • Portugalija gyvena beveik 11 milijonų žmonių, o trečdalis jos gyventojų gyvena Lisabonoje ir Porte.
 • Koimbra, Portugalija yra namų į vieną iš Europoje 's seniausių universitetų, Koimbros universitetas, kuris buvo įkurtas 1290 AD
 • Dėl stiprių įtakos katalikybės, Portugalija gali būti vienas iš Europos 's labiausiai konservatorius šalyse atsižvelgiant į socialinių normų ir idėjas. Abortų legalizavimas 2007 buvo labai prieštaringas ir tik pro referendumu.
 • Portugalų valgyti daugiau žuvies nei bet kuris kitas pasaulio žmonių.


Portugalija 's klimato

Portugalija siūlo Viduržemio jūros regiono, Stepė ir pusiau sausas klimatas, aptariami kai kurie iš šilčiausių temperatūra Europoje. Lankytojai Guadiana baseine šalia Ispanija 's sienos, gali leipimas pagal vasaros temperatūra pasiekia net 100 laipsnių pagal Celsijų (38 Celsijaus). Tačiau sniegui reguliariai nuo spalio iki gegužės Portugalijoje 's Šiaurės ir Vidurio regionuose, su žiemos temperatūra vidutiniškai 25 laipsnių pagal Celsijų, arba -9 Celsijaus.

Portugalija 's Valiuta

Būdama Europos Sąjungos nare, Portugalija 'ai pagrindinė valiuta yra euras, ir jos Banco de Portugal sudaro didelę dalį ECBS (Europos centrinių bankų sistema). Portugalijos dauguma finansinių ir verslo organizacijų yra įsikūrę Porto ir Lisabonos 's didmiesčių.

Nuo 1974 's Gvazdikų revoliucijos, Portugalija buvo bandant prisitaikyti prie sparčiai besivystančioje pasaulinėje ekonomikoje keičiant savo ankstesnę ekonomikos modelį viešam vartojimui į vieną, kad pabrėžia privačias investicijas, eksportą ir technologines naujoves. Kaip rezultatas, tradicinės pramonės įmonėms, pavyzdžiui, batai, medienos, drabužių ir kamštienos ėmėsi užpakalinės sėdynės su verslo paslaugomis. Šiuo metu Portugalija kenčia per didelį ekonomikos nuosmukį, kuris buvo finansiškai padedant ES paramos programą vertinamas 78 metų mlrd. Ekonomistai mano, kad blogiausia metų Portugalija 's nuosmukis baigėsi ir kad šalis ' s nedarbo lygis turėtų pradėti mažėti 2014 metais.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  429
 • Komunalinių paslaugų dalis

  35
 • Interneto prenumerata

  35
 • Vietinis transportas

  40

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  7
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Portugalija

Aukštasis mokslas Portugalijoje

Portugalija siūlo politechnikos ir universitetų tipo išsilavinimą, kuris yra pateiktas privačių ir valstybinių universitetų, universitetinių institutų ar politechnikos institutai. Universitetai valdomi vyriausybės priima studentus per konkurencinga sistema "numerus clausus arba " įrašymo apribojimai ". Studentai turi išlaikyti egzaminus, kad išbandyti juos konkrečiais klausimais ir gauti minimalius pažymius, kol jie yra teisiškai leidžiama taikyti universitetams. Priėmimo kriterijai daugelio bakalauro ir magistro studijų programas mokoma valstybinių universitetų paprastai yra reiklesni ir selektyvūs, nei kriterijų tikimasi gauti politechnikos ar privačiuose universitetuose.

Portugalijos aukštojo mokslo sistema yra ypač mokslinius tyrimus orientuotą bet politechnikos siūlo studentams galimybę uždirbti laipsnių profesinių sričių, pavyzdžiui, psichologijos, teisės, ekonomikos, medicinos ir gamtos mokslų.Laipsniai apimanti švietimo, technologijų, inžinerijos ir laisvųjų menų karjerą teikia tiek politechnikos institutų ir universitetų. Visos privačios bei viešosios aukštojo mokymo įstaigose negali veikti, jei jos buvo pripažintos Portugalija 's Ministério da Ciencia, Tecnologia elektroninio ensino Superior ministerija (Mokslo, technologijų ir aukštojo mokslo).

Tarptautiniai studentai, norintys dalyvauti Portugalijos universiteto reikės iš de ensino Secundári, kuris yra panašus į JAV aukštosios mokyklos diplomą, taip pat dokumentais, kuriuose nurodyti egzaminą testo rezultatai diplomo atitikmens. Kadangi Portugalija yra viena iš Europos Sąjungos ir nelimpa prie Bolonijos proceso, studentų gavimas bakalauro 's (licenciatura), meistras ' s (mestrado) ir daktaro (Doutoramento) laipsniai, kurie yra panašūs į tuos, atsižvelgiant į JAV ir dauguma Europa.

Studentų Vizų reikalavimai

Europos Sąjungos studentams nereikia vizos studijuoti Portugalijoje, nors ES studentai gali tekti įrodyti, kad jie gali išlaikyti save, kol jie bus leista pradėti kursinių ne Portugalijos universitete. Pakaitomis, ne ES studentai turės gauti studento vizą, jei jie planuoja likti Portugalijoje daugiau nei tris mėnesius. Dokumentacija pradžiai reikalinga prašymo išduoti vizą pateikimo procesą apima galiojantį pasą užpildytą paraišką, vienas pasas nuotrauka; universiteto priėmimo rašto kopija kelionės maršruto ir lėktuvo bilietui imtinai; įrodymas sveikatos draudimo ir banko išraše arba kitokį dokumentą, studento 's finansinę statusas.

Aukštasis mokslas nėra nemokamai Portugalijoje, bet stipendijoms ir kitai finansinė parama gali būti prieinama atitinkantiems studentams. Vidutinė kaina metinių mokesčių už mokslą už bakalauro 's ir magistro ' s studijų programų yra maždaug 1300 $ iki 1800 $ JAVdolerių, arba 950-1300 eurų. Daktaro laipsnius kainuoja gerokai didesnis.

Kodėl studijuoti Portugalijoje?

Su Portugalija 's aukštojo mokslo sistemos vis sutelkti dėmesį į technologijas ir mokslinius tyrimus kosmoso, biotechnologijų ir atsinaujinančių išteklių, studentams, kurie domisi siekti karjeros šiose pramonės šakose pamatysite, kad Portugalijos universitetai turi pasiūlyti daugiau nei daugelis kitų institucijų srityse. Be to, Portugalija 's kaime yra geografiškai ir klimato požiūriu įvairi, siūlanti gražių kalnų, gražių ganyklos ir mylių pakrantės studentams patirti ir ištirti.

Vizų reikalavimai

 1. Tranzitinė ir trumpalaikė Šengeno viza (C tipas) – studentams, kurie kreipiasi į trumpus studijų ar kalbų kursus, kurie trunka ne ilgiau kaip 3 mėnesius.
 2. Šengeno nacionalinė „ilgalaikė“ viza (D tipas) – studentams, kurie kreipiasi dėl akademinio studijų laipsnio.
 3. Portugalijos leidimas gyventi tyrėjams – ne ES piliečiams, atvykstantiems į Portugaliją užsiimti podoktorantūros moksline veikla ilgiau nei 3 mėnesius.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C tipo viza; D tipo viza; Portugalijos leidimas gyventi tyrėjams

Kaina ir valiuta

EUR 170

Portugalijos studento vizos tvarkymo mokestis yra apie 170 EUR. Mokestis gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Studentams iš ES / EEE šalių nereikia vizos, kad galėtų studijuoti Portugalijoje, tačiau atvykę jie turėtų pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi (Autorização de Residência). Tai turi įvykti per pirmuosius tris mėnesius nuo atvykimo ir tai galima padaryti vietos tarybos pastate.

Ne ES / EEE studentams, norintiems studijuoti Portugalijoje, reikės studento vizos ir leidimo gyventi. Prieš kelionę reikia gauti vizas. Leidimų gyventi prašoma atvykus iš Portugalijos imigracijos ir sienų tarnybos (SEF).

Kai kurių ES nepriklausančių šalių gyventojams nereikės vizos trumpesniam nei trijų mėnesių buvimui ir jie gali laisvai atvykti į Portugaliją tik turėdami galiojantį pasą. Tai taikoma daugiau nei 30 šalių, įskaitant JAV, Kanadą, Australiją ir Naująją Zelandiją.

Kur galite pateikti paraišką?

Portugalijos ambasada arba konsulatas

Turėsite kreiptis dėl Portugalijos studijų vizos Portugalijos ambasadoje arba konsulate savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:https://www.portaldascomunidades.mne.pt/pt/

Kaip padaryti paraišką?

Prašymo išduoti vizą procesą galite pradėti gavę universiteto priėmimo laišką. Procesas vyksta Portugalijos ambasadoje arba konsulate jūsų gimtojoje šalyje – turėsite suplanuoti pokalbį dėl vizos jų svetainėje, kur taip pat galėsite patikrinti reikiamus dokumentus.

Dokumentai, kurių jums reikia norint pateikti prašymą išduoti vizą, gali būti tokie:

 • Jūsų užpildyta paraiškos forma (atsisiųsta iš vietinio Portugalijos konsulato svetainės)
 • Dvi paso dydžio nuotraukos
 • Pasas, kurio galiojimo laikas baigiasi ne anksčiau kaip po trijų mėnesių po grįžimo namo
 • Švietimo įstaigos, kurią planuojate lankyti Portugalijoje, priėmimo laiškas
 • Įrodymas, kad turite finansinių išteklių išlaikyti save viešnagės metu
 • Įrodymas, kad įsigijote sveikatos draudimą
 • Nupirktas bilietas keliauti į Portugaliją
 • Įrodymas, kad atvykę į Portugaliją susitarėte dėl apgyvendinimo

Kai kurios ambasados / konsulatai taip pat gali prašyti teistumo pažymėjimo.

Kada turėtumėte kreiptis?

Pateikus Portugalijos studento vizos prašymą, patvirtinimo procesas gali užtrukti nuo vieno iki trijų mėnesių, atsižvelgiant į tai, iš kurios šalies kreipiatės.

Jūsų studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų studijų programos trukmės. Visi tarptautiniai studentai per tris mėnesius nuo atvykimo į Portugaliją turės pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi, kuris galios vienerius metus. Po metų leidimai gyventi gali būti pratęsti iki penkerių metų.

Apdorojimo laikas

3 Months

Darbo galimybes

ES/EEE studentams leidžiama dirbti Portugalijoje be jokių apribojimų ar laiko apribojimų.

Studentai iš ne ES/EEE gali dirbti iki 20 valandų per savaitę arba visą darbo dieną per atostogas.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.