Keystone logo
Singapūras

Studijuoti Magistro studijos į Singapūras 2024

Studijuoti Singapūras

Sala miesto-valstybės įsikūręs netoli į pietus pabaigoje Malajų pusiasalyje, Singapūras dažnai klysta dėl tiesiog yra, o ne faktinė šalies, kuri yra sudaryta iš 63 salų ir šešių milijonų žmonių miestas. Per pastaruosius 20 metų, Singapūras sukūrė į labai urbanizuota, klestinčią ekonomiką kursto tūkstančių imigrantų, kurie pradeda gyventi Singapūre siekiant įsidarbinti. Miškai naudojami padengti labiausiai Singapūro bet mažai įvairovės išlieka dėl spartaus ir agresyviai plėtrai visoje šalyje. Kaip viena iš pasaulyje 's pirmaujančių finansinių centrų, Singapūras yra vienas iš penkių judriausių uostų, aktyviai valdo importo ir pagamintų prekių eksportu, taip pat gamtinių išteklių. Suvokdama, kad Singapūras pasigirti trečiąją vietą, pajamos vienam gyventojui, tūkstančiai užsieniečių plūsta į šioje saloje miesto-valstybės pasinaudoti savo mažo nedarbo lygio ir rinkos ekonomika.

Politiškai Singapūras yra parlamentinė respublika stipriai įtakoja Žmonės 'ai veiksmų šaliai, kuri laimėjo visus įvykusius rinkimus šalyje nuo 1959 metų. Singapūras 's konstitucija teigia, atstovaujamąją demokratiją kaip savo pagrindinio politinio subjekto remiamą pagal Vestminsterio valdymo sistemos. Be to, Singapūras buvo nuosekliai įvertinti kaip turintys labiausiai skaidrias ir mažiau sugadintas vyriausybes pasaulyje. Vykdomoji valdžia priklauso ministrų kabineto vadovauja Prezidentas ir Ministras Pirmininkas. Nors prezidentas yra renkamas pagal viešojo 's balsavimo balsų dauguma, Ministras Pirmininkas renkamas narių kabinetas.

Singapūras 's piliečiai sudaro labai įvairialypę gyventojų. Beveik 75 procentų šių gyventojų yra kinų, su indėnų ir Malajai sudaro likusius 25 proc.Tamilų, anglų, malajų ir kinų mandarinų pripažįstamos keturiomis oficialiomis kalbomis, bet dėl ​​to, kad apytikriai 11 milllion pereinamųjų žmonių kiekvienais metais antplūdžio, tai galima susidurti dešimtys skirtingų kalbų, o mokytis Singapūre.

Esminiai faktai apie Singapūre

 • Singapūras yra laikoma, kad vienas iš labiausiai konkurencingų, nemokama ir novatoriškas, verslui palankių pasaulio ekonomikų. Daugiau nei 7000 tarptautinių organizacijų šiuo metu egzistuoja Singapūre, kad yra kilę iš Japonijos, Europos ir JAV
 • Beveik pusė Singapūras 's darbuotojų yra ne-Singapūro.
 • Ekonomika yra labai skatinamas turizmo sektoriaus, su apytikriai 11 milijonai turistų aplankyti Singapūras kiekvienais metais.
 • Nuo 2009 25 procentai studentų, studijuojančių Singapūro aukštojo mokslo institucijoje buvo tarptautinių studentų, daugiausia iš Indijos, Kinijos ir įvairių Azijos šalių.
 • Singapūro kariuomenės, kurią sudaro oro pajėgų armijos ir karinio jūrų laivyno, gali būti pažangiausias technologiškai SE Azijoje. Tačiau ši šalis 's požiūris į gynybą yra viena iš atgrasymo ir diplomatijos ir mano savo karines pajėgas kaip Singapūras garantija atgavus Nepriklausomybę.
 • Kadangi žemė yra mažai Singapūras, vyriausybė sukūrė Housing Development Board teikti būsto beveik keturių penktadalių miesto valstybinės 's gyventojų subsidijuojamų viešųjų būsto forma. Pakaitomis, būsto nuosavybės stovi 85 procentų, o iš dešimties Singapūro apie vieną valdo transporto priemonę.

Singapūras 's klimato

Panašus į daugumą Pietryčių Azija 's atogrąžų klimatas, Singapūras ' ai oras būna karšta ir drėgna ištisus metus. Studentai, lankantys mokyklą Singapūre gali tikėtis temperatūra nuolat viršys 70 laipsnių Celsijaus (21) su drėgmės svyravo ties 75 procentų ar daugiau. Gyventojai pamatyti smarkus lietus per lapkritį ir gruodį, o tai didina drėgmės lygį. Laimei, dauguma Singapūras 's pastatų yra oro kondicionieriai ir vyriausybė ėmėsi priemonių užtikrinti komforto lygį turistams ir lankytojams išlieka priimtinas.

Singapūras 's Valiuta

Singapūro doleris yra miestas-valstybė 's valiuta, kuri yra sukeičiami su Brunėjaus doleris. Susideda iš 100 centų, arba "vienetų ", SGD yra paskirta su "$ " arba "s $ ". Sidabro ir aukso monetų yra išduotas nominalų penkerius, dešimt, 20 ir 50 centų, o vieno dolerio moneta taip pat prieinama.Daugelyje vietų Singapūras priimti užsienio valiutą tačiau studentai gali keistis savo pinigus SGDs bankuose ar valiutos keitimo kabinų, kuriuos galima rasti daugumoje prekybos centrų.

Singapūras 's Religijos

Trisdešimt penki procentai Singapūras 's gyventojų praktikos budizme, po krikščionybės, daosizmas, induizmo ar islamo. Beveik 20 procentų nėra susijęs su kokia nors religija. Singapūras suteikia Dharmos centrai ir vienuolynai atstovauja trys budistų tradicijas - Vadžrajana, Teravada ir Mahajanoje. Iš Singapūro dauguma Kinijos budistai, kurie praktiškai su Mahayan tradiciją.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  1867
 • Komunalinių paslaugų dalis

  51
 • Interneto prenumerata

  31
 • Vietinis transportas

  88

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  7

Apie Singapūras

Aukštasis mokslas Singapūre

Apibūdinamas kaip pasaulyje pirmaujanti ir atrinkti pagyrimu pagal Britanijoje 's švietimo ministras, Singapūras ' s aukštojo mokslo sistema tapo pirmaujanti jėga, kuri padeda skatinti savo reputaciją kaip vieną iš pasaulio 's kultūros centrų finansinį augimą ir technologijų pažanga. Šeši nacionalinių universitetų Singapūras pateko tarp 50 geriausių pasaulyje: Nanyang technologijos universitetas, Singapūras technologijos universitetas ir dizainas, Nacionaliniame Singapūro universitete, Singapūras technologijos institutas, Singapūro vadybos universitetas ir SIM universitetas. Šie universitetai siūlo bakalauro ir magistro studijų programų apskaitos, vadybos informacinių sistemų, verslo vadyba, ekonomika, socialiniai mokslai, teisė ir kompiuterių mokslo.

Singapūras taip pat turi politechnikos kolegijas, kurios yra skirtos mokyti studentus darbo vietų, kurios palaiko ekonominį ir technologinį vystymąsi šalyje. Šiuo metu, Singapūras siūlo penkis politechnikos studentams, kurie nori uždirbti ne mokslinį laipsnį, kuris leidžia jiems patekti į darbo rinką iš karto po programos baigimo. Laipsnis uždirbo politechnikos yra panašus į asocijuota 's laipsnį arba profesinio pažymėjimo ir trunka mažiau nei dvejus metus baigti.

Tarptautiniai studentai gali dirbti 16 valandas per savaitę, o mokosi dieninio ne Singapūro universitete. Studentai kreipiasi dėl studijų vizos reikia įrodyti, kad jie laisvai kalba anglų pateikdama iš anglų kalbos testą, užsienio kalbą (TOEFL) rezultatus; visuotinio vidurinio mokslo baigimo pažymėjimą (GCSE) arba jei International English Language Testing System (IELTS ).Jie taip pat turi gauti priimtiną laišką iš universiteto ar politechnikos taip pat paso nuotraukas ir dokumentus, įrodančius jų teisę patekti į universiteto studijų programą (aukštosios mokyklos diplomą, pavyzdžiui).

Be to, tarptautiniai studentai turės gauti vietos rėmėjas kuris Singapūro pilietis, kol jie gali kreiptis dėl studento vizą. Kai kurie universitetai ir politechnikos negali reikalauti, rėmimas, kad studentai turėtų patikrinti su jų numatytu mokyklos pasirinkimas siekiant nustatyti, ar rėmimas yra būtinas. Vizų tvarkymas gali imtis vieno iki dviejų mėnesių, priklausomai nuo studento 's dokumentų kiekius ir dokumentų galiojimo. Visos paraiškos turi būti pateiktos internetu Imigracijos ir pasienio kontrolės postuose tarnyba Singapūras (SOLAR), kuri suteikia visą būtiną informaciją, kad būtų lengviau studentas 's įtraukimas į Singapūras ' s aukštojo mokslo sistemos.

Kodėl studijuoti Singapūre?

Absolventai Singapūras 's universitetuose nuolat užima itin aukštas vertinimų dėl mokslo ir matematikos žinias. Tiesą sakant, Singapūro studentai buvo reitinguojami numeris vienas pagal statistinių tyrimų, kuriuos atliko Tarptautinės asociacijos švietimo pasiekimų vertinimo organizavimą. Be to, Nanyang technologijos universitetas ir Nacionaliniame Singapūro universitete yra laikomas tarp geriausių 50 švietimo įstaigų visame pasaulyje. Be to, studentai taip pat galės Singapūras 's puikios sveikatos priežiūros sistemą, kuri Pasaulio sveikatos organizacija yra vertinama kaip šeštasis geriausių pasaulyje.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento leidimas

Kaina ir valiuta

SGD 90

Už kiekvieną Singapūro imigracijos ir patikros punktų institucijai (ICA) pateiktą paraišką reikia sumokėti 30 Singapūro dolerių apdorojimo mokestį. Mokestis negrąžinamas, neatsižvelgiant į paraiškos baigtį arba jei paraiška atsiimama po pateikimo.

60 Singapūro dolerių mokestis mokamas, kai laimėtojas ICA atlieka studento pažymėjimo išdavimo formalumus.

Mokesčiai priklauso nuo šalies ir gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi tarptautiniai studentai turi turėti Student Pass, kad galėtų tęsti aukštąsias studijas Singapūre. Norėdami gauti Singapūro studento leidimą, pirmiausia turite būti pasiūlytas įstoti į visą darbo dieną Singapūro aukštojo mokslo institute (IHL).

Jūs turite teisę gauti studento leidimą tik tuo atveju, jei esate priimtas į dieninių studijų programą. Jei norite dalyvauti neakivaizdiniuose kursuose arba vakariniuose kursuose, studento abonemento neturėsite.

Kur galite pateikti paraišką?

Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) sistema

Norėdami kreiptis dėl Student Pass, turite pateikti savo paraišką oficialioje registracijos sistemoje – Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) sistemoje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prieš pateikdamas paraišką Student Pass per SOLAR, institutas, kuriame jums buvo pasiūlytas priėmimas, turi jus užregistruoti per registracijos sistemą. Kai institutas užregistravo jus SOLAR, turite pateikti 16 el. formą. Prieš prisijungdami prie SOLAR paskyros turite turėti šią informaciją:

 • SOLAR registracijos pranešimas su jūsų prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, kurį suteikė IHL
 • Kelionės dokumentai ir paso duomenys, įskaitant paso numerį ir jo galiojimą
 • Jūsų asmeninis el. pašto adresas
 • Viena neseniai paso dydžio spalvota nuotrauka

Kai pateiksite 16 el. formą, turėsite pasiimti atspausdintą formos kopiją ir pateikti ją Student Pass skyriui – Imigracijos ir patikros punktų tarnybai (ICA). Tai vienas iš svarbių formalumų, kuriuos reikia atlikti norint išduodant Singapūro studento leidimą.

Turite užtikrinti imigracijos departamentą, kad visą laiką liksite Singapūre, turėdami galiojantį studento leidimą.

Norint gauti Singapūro studento vizą, reikalingi dokumentai:

 • Jūsų galiojantis pasas. Turite pateikti tam tikrų paso puslapių kopijas
 • Turite turėti išvykimo / atvykimo kortelę, išduotą atvykstant į Singapūrą. Jei gyvenote Singapūre su kitais ilgalaikiais leidimais, turite su savimi turėti ir tą leidimą;
 • Viena naujausia spalvota paso dydžio nuotrauka (daryta baltame fone);
 • 16 formos el. formos spaudinys, pateiktas per SOLAR (tinkamai pasirašytas pareiškėjo);
 • Jei jūsų dokumentai yra gimtąja kalba, turite gauti oficialų dokumentų vertimą į anglų kalbą.
 • Principinio patvirtinimo rašto kopija; ir
 • Nurodyto formato medicininė ataskaita (galima rasti ICA svetainėje).

Pateikdami paraišką įsitikinkite, kad laboratorijos ataskaitos yra ne ilgesnės kaip trys mėnesiai nuo išdavimo datos. Jei neįvykdysite medicininių reikalavimų, studento leidimas jums nebus išduotas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paprastai Singapūro studento vizos apdorojimas trunka apie keturias savaites. Tačiau kai kurios paraiškos gali užtrukti ilgiau, jei imigracijos departamentas pareikalaus iš jūsų papildomų dokumentų ar informacijos. Tokiose situacijose jums bus pranešta per SOLAR sistemą.

Naujas paraiškas studento leidimui gauti turite pateikti likus ne mažiau kaip mėnesiui iki kurso pradžios ir ne ilgiau kaip dviem mėnesiams.

Tais atvejais, kai reikia pokalbių, apdorojimo laikas paprastai yra nuo 2 iki 4 mėnesių.

Apdorojimo laikas

4 Weeks

Darbo galimybes

Užsienio studentai, kurie studijų metu nedirba daugiau kaip 16 valandų per savaitę, yra atleidžiami nuo prašymo išduoti leidimą dirbti. Tačiau rekomenduojama pasidomėti jūsų institucijos suteiktomis darbo galimybėmis.

Užsienio studentai neprivalo prašyti leidimo dirbti, jei nori dirbti Singapūre per savo atostogas.

Leidimas dirbti gali priklausyti ir nuo institucijos, kurioje studijuojate.

Patvirtintų institucijų sąrašą galite rasti čia: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei neklausote dieninių kursų pripažintoje mokymo įstaigoje, jei neturite reikiamų išsilavinimo dokumentų, netinkamai užpildytos formos arba neteisingi patvirtinamieji dokumentai.