Keystone logo
Suomija

Studijuoti Magistro studijos į Suomija 2024

Studijuoti Suomija

Ribojasi su Norvegija, Rusija ir Švedija, Suomija yra rečiausiai apgyvendintų Europos Sąjungos šalyje, bet yra aštunta pagal dydį žemės masė, palyginti su kitų Europos šalių. Per du milijonai žmonių gyvena Suomijoje 's kapitalo Helsinkyje, kuris taip pat Suomija ' s finansinę, politinę, kultūrinę ir švietimo centras. Beveik 70 procentų visų užsienio kompanijų sukūrė pradinius veiklą Helsinkio srityje.

Suomija yra turtingi tauta ir nuolat vertinama kaip viena iš penkių pasaulio šalių ir atsižvelgiant į gyvenimo lygį, ekonominį stabilumą ir švietimo sistemą. Nes jo išsamus socialinės rūpybos sistema gausiai suteikia puikias švietimo galimybes visiems, taip pat sveikatos priežiūros ir kitos išmokos suteikiamos labai apmokestinamos visuomenę, Suomija 'ai ekonomika išlieka klestinti dėl savo gebėjimo visiems suteikti teisingą galimybę realizuoti savo potencialą perspektyvus narys Suomijos visuomenėje.Be to, Suomija yra taiki šalis, kad nereikia praleisti daug mokesčių savo karines prekes, kurios leidžia išleisti daugiau savo piliečių gerovę.


Esminiai faktai apie Suomija

 • Suomijoje yra 19 maakunta, arba regionus, kurie prižiūri valstybinis regioninių tarybų, atstovaujančių bendradarbiavimo forumus kiekvienas regionas 's savivaldybių.
 • Kiekvienas maakunta turi valstybės ekonominę ir užimtumo augimo centrus, kurie valdo miškininkystės, žemės ūkio, darbo ir žuvininkystės reikalų tame konkrečiame regione administravimą.
 • Suomija turi beveik 190.000 180.000 ežerų ir salų studentų ir turistų ištirti. Jame taip pat yra ketvirtas pagal dydį ežeras Europoje - Saimaa.
 • Miškai beržo, pušies ir eglės padengti 86 proc Suomija, veiksnys, kuris prisideda prie šalies yra didžiausia medienos gamintojas Europoje.
 • Žmonės, gyvenantys šiaurinėje labiausiai plotas Suomijos patirtis 73 dienų amžinos saulės spindulių vasarą ir 51 dienų 24 valandų nakties žiemą.
 • Kaip parlamentinės demokratijos Suomija turi bendrą premjeras, kuris yra jos įtakingiausių politikas. Pakaitomis, Suomija 's prezidentas yra laikomas "valstybės vadovas ". Piliečiai Suomijai leidžiama balsuoti ir paleisti prezidento, parlamento ir savivaldybių rinkimus, taip pat kitų Europos Sąjungos rinkimuose.
 • Kaip ES narė, Suomija naudoja eurą kaip savo pirminę valiutą, kuri pakeitė markės per prieš dešimtmetį.

Kalba Informacija

Oficialios kalbos Suomijoje yra suomių ir švedų kalbomis. Švedų pirmiausia kalbama pakrančių zonose, taip pat pietų, vakarų ir Alandų regione. Suomijos gestų kalbos ir Suomijos romų, taip pat šalies pripažįstama 's sandarą. Devyniasdešimt procentų Suomija 's gyventojų kalba suomių kalba. Studentai domisi studijomis Suomijoje turėtų žinoti, kad nors Suomijos yra ne indoeuropiečių kalba, ir tai labai skiriasi nuo kitų kalbų, kuriomis kalbama Europoje pirmiausia, nes jos sintaksė - ji turi 15 skirtingų daiktavardžių atvejus, neįprastas tarimas ir netradicinius gramatikos struktūra.

Suomija 's klimato

Kadangi Suomija yra pakankamai arti, kad Atlanto vandenyne, ji patiria nuolatinį srautą šilumos pagaminta Golfo srovės.Suomija taip pat šilčiau nei kaimyninių šalių, nes Moderatorių įtakos Baltijos jūroje kartu su jos tūkstančių vidaus ežeruose sąveikaujančių su Golfo srovės drėgmės. Tačiau Suomija turi labai šalta, labai snieguotas žiemas, kad tipiškas pamatyti temperatūra pasinėrus iki -20 laipsnių pagal Celsijų (-30 Celsijaus), su sniego gulėti ant žemės nuo lapkričio iki balandžio. Suomija 's šilčiausi dienų įvykti liepos mėnesį, kai piliečiai mėgautis šiltu saulės ir 90 laipsnių Farenheito (35 Celsijaus) temperatūros.

Religija Suomijoje

Maždaug 75 procentai suomių priklauso evangelikų liuteronų bažnyčios Suomijoje. Likusius 25 proc neturite religinių ryšių arba laiko save Protestantas, Romos katalikas ar žydas.

Oficialios šventės

Aktai Parlamento nustato Suomija 's oficialiųjų švenčių, kurios apima Naujuosius metus ' s, Velykos, Kalėdos, Trys Karaliai visų šventųjų 'diena ir Joninės.Gegužės diena ir Nepriklausomybės diena yra laikoma pasaulietinės šventės.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  441
 • Komunalinių paslaugų dalis

  38
 • Interneto prenumerata

  20
 • Vietinis transportas

  60

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  15
 • Pusė vietinio alaus

  7

Apie Suomija

Aukštojo mokslo Suomijoje

Politechnikos (taip pat vadinama UAS ar uiversities taikomųjų mokslų) ir universitetai yra du sektoriai sudaro Suomija 's aukštojo mokslo sistemą. Nors universitetai aiškiai skatinti moksliniais tyrimais paremtas akademines studijas, pavyzdžiui, biomedicininių ir psichologinių programų, politechnikos suteikti studentams profesinis tipo švietimo ketinama suteikti jiems įgūdžių, būtinų norint gauti darbą po studijų baigimo. Galite tik užsidirbti post-Master 's arba daktaro laipsnį universitete.

UAS 's pasiūlyti mokiniams prieigą prie įvairių didžiųjų kurios teikia bakalauro ir magistro laipsnius baigus. Ji paprastai trunka politechnikos studentas tarp trijų ir penkių metų uždirbti bakalauro 's iš UAS ir dar dvejus ar trejus metus uždirbti magistro ' s laipsnį. Be to, Suomija 's politechnikos universitetai turi daug programų, kurios yra prieinamos anglų kalba, kartu su keliais magistro ' s programas, kurios yra taip pat anglų kalba.

Priėmimas į Suomijos aukštojo mokslo institucijų remiasi studento 'ai SVP uždirbo, o vidurinėje mokykloje arba imtis universitetų ' s savo egzaminą. Šie tyrimai skiriasi nuo kitų tuo, kad jie nėra skirti išbandyti studentas 's gebėjimą įsiminti informaciją arba "Atspėk " atsakymas į mutiple pasirinkimo klausimą. Vietoj to, klausimai dėl Suomijos egzaminą bandymų analizės ir kritinio mąstymo įgūdžius, įgyvendinant daugiau trumpus esė tipo klausimų.

Studentai, kurie baigė politechnikos universitete gali būti taikomas universitete siekti magistro 's laipsnį. Politechnikos absolventas gali tekti imtis papildomų studijas universitete, siekiant išlaikyti išsilavinimo lygį patiria universitetų absolventų.

Suomija 's Studijų sistema

Suomija 's švietimo ministerija lėšų aukštojo mokslo piliečiams, kad Suomijos neturite mokėti už mokslą, kai dalyvauja politechnikos ar universitetą.Tai taip pat taikoma tarptautiniams studentams daugeliu atvejų. Pavyzdžiui, kai meistras 's studijų programos gali būti susijęs mokslą studentams, kurie nėra EEE narės arba ES. Tačiau studentai, lankantys politechnikos galimybe ar universitetą reikės įsigyti knygų ir kitų kursų medžiaga taip pat mokėti už savo pragyvenimo išlaidas. Suomija 's pragyvenimo išlaidos yra panaši į kitų Europos Sąjungos šalių.

Vizos ir studentų leidimų gyventi

Jeigu vartojate egzaminą Suomijoje, jums reikės vizą, kuri leidžia jums likti ilgiau kaip tris mėnesius. Kaip laipsnį studentas studijuoja Suomijoje, kuris nėra ES arba EEE pilietis, jums reikės kreiptis dėl studento leidimo gyventi. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo šalį 's Suomijos ambasada sužinoti, kaip gauti studento gyventojo leidimą. Jūs taip pat gali aplankyti Suomijos imigracijos tarnybos tinklalapyje nustatyti, ką jums reikės kreiptis dėl šio leidimo.

Atkreipkite dėmesį, kad tuo metu, kai kreiptis dėl studento gyventi šalyje, jūsų bus paprašyta pateikti įrodymus, kad galite save išlaikyti, o gyvena Suomijoje. Šiuo metu užsienio studentai turi parodyti, kad turi prieigą prie per metus 6000 € arba 500 € per mėnesį minimaliai padengti gyvenimo išlaidas. JAV dolerių tai prilygsta apie 600 $ per mėnesį arba $ 7000 per metus.

Kodėl studijuoti Suomijoje?

Be to, kad Suomija moka dauguma, jei ne visi mokesčių už mokslą, iš Suomijos kultūros, artumo į keletą kitų patrauklių šalių ir šalies unikalumas 'ai dėmesio nuolat tobulina savo aukštojo mokslo sistemos kokybę daro Suomija vieną iš geriausių vietų užsidirbti pasaulyje laipsnį.

Vizų reikalavimai

 1. Trumpalaikė viza – ne ilgesniam kaip 90 dienų apsilankymui. Jums gali prireikti vizos, pavyzdžiui, jei esate kviečiamas laikyti stojamąjį egzaminą Suomijoje arba dalyvaujate kursuose ar mainuose, kurie trunka trumpiau nei 90 dienų.
 2. Leidimas gyventi studijoms – ilgalaikis leidimas laikinai gyventi, paprastai išduodamas vieneriems metams. Jei atvykstate į Suomiją studentų mainų laikotarpiui, viršijančiam tris mėnesius, arba jei esate priimtas į visą studijų programą, turite pateikti paraišką dėl šios programos.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Trumpalaikė viza; Leidimas gyventi studijoms

Kaina ir valiuta

EUR 330

Leidimo gyventi studijoms Suomijoje mokesčiai už paraišką popieriuje šiuo metu yra 330 EUR; ir 300 eurų už elektroninį prašymą.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate Šiaurės šalių arba ES/EEE pilietis, jums nereikia vizos ar leidimo gyventi Suomijoje. Tačiau jūs privalote registruoti savo gyvenamąją vietą „Migri“, jei jūsų viešnagė Suomijoje viršija 90 dienų (6 mėnesius Šiaurės šalių piliečiams). Be to, jei jūsų viešnagė Suomijoje trunka ilgiau nei metus, turėtumėte užsiregistruoti Suomijos gyventojų sistemoje.

Jei esate ne ES / EEE pilietis, paprastai jums reikės vizos arba studento leidimo gyventi. Į kurį iš jų turėtumėte kreiptis, priklauso nuo jūsų buvimo Suomijoje trukmės.

Kur galite pateikti paraišką?

Internete / Suomijos ambasada arba konsulatas

Prašymą studento leidimo gyventi galite pateikti internetu adresu Enterfinland.fi, tačiau taip pat būtina asmeniškai apsilankyti Suomijos ambasadoje arba konsulate. Suomijos studento leidimo gyventi prašymas negali būti nagrinėjamas tol, kol pareiškėjas neapsilanko ambasadoje, nepaisant to, ar prašymas buvo pateiktas elektroniniu būdu, ar pačioje ambasadoje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami kreiptis dėl Suomijos studento vizos arba leidimo gyventi, turite atitikti šias sąlygas:

 • Turite pateikti oficialų priėmimo laišką, išduotą priimančiojo Suomijos universiteto.
 • Jūsų paso galiojimo laikas turi viršyti vizos arba leidimo gyventi, dėl kurio prašote, galiojimo laiką bent 3 mėnesiais.
 • Jūsų pasas turi būti išduotas per pastaruosius 10 metų.
 • Turite turėti užpildytos ir pasirašytos paraiškos formos kopiją.
 • Turite pateikti savo finansinių galimybių įrodymą, kad galėtumėte finansiškai išlaikyti save visą studijų Suomijoje laikotarpį ir grįžti atgal. Šiuo metu studentas turi turėti ne mažiau kaip 560 eurų per mėnesį už buvimą Suomijoje. Tai reiškia, kad studentas turi turėti mažiausiai 6720 EUR per metus savo išlaidoms Suomijoje.
 • Turite pateikti naujausią savo finansinės padėties išrašą iš banko, kuris rodo, kad jūsų banko sąskaitoje yra ne mažiau kaip 6720 eurų. Atminkite, kad Suomijoje studijuojantys studentai turi turėti lėšų vieneriems metams. Mainų studentai turi turėti lėšų visam savo buvimo Suomijoje laikotarpiui. Jeigu savo sąskaitoje neturite minėtos sumos, turite pateikti rašytinį įrodymą, kad gavote stipendiją, stipendiją arba buvote atrinktas į jūsų mokymo įstaigos išmokas. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjo tėvų banko išrašai arba bendra ar bendra sąskaita nebus priimami norint gauti Suomijos studento vizą ar leidimą gyventi.
 • Turite pateikti įrodymą, kad turite galiojantį sveikatos draudimą, kuris apima visą jūsų buvimo Suomijoje trukmę.
 • Turite būti geros fizinės ir psichinės sveikatos, nesergate jokiomis užkrečiamosiomis ligomis.
 • Jūs neturite turėti teistumo.
 • Jums neturi būti uždrausta atvykti į Suomiją anksčiau.
 • Jūs ketinate išvykti iš Suomijos, pasibaigus leistinai viešnagei.

Kada turėtumėte kreiptis?

Suomijos studento vizos apdorojimo laikas skiriasi, juos galite patikrinti čia: http://migri.fi/en/processing-times

Studento leidimas gyventi paprastai išduodamas vieneriems metams. Po pirmųjų metų Suomijoje (likus pakankamai laiko iki ankstesnio leidimo galiojimo pabaigos) turėtumėte kreiptis dėl studento leidimo gyventi pratęsimo iš Migri. Šiuo tikslu taip pat galite naudoti „Enter Finland“ el. paslaugą. Taip pat verta paminėti, kad kai kreipiatės dėl pratęsto leidimo, kai netrukus baigsis pirminio leidimo galiojimas, pateikdami paraišką turite būti Suomijoje.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Jei dirbate kartu su studijomis, jūsų darbo laikas yra ribotas. Per akademinį laikotarpį galite dirbti tik vidutiniškai 25 valandas per savaitę. Darbo valandų skaičius savaitės lygiu neribojamas. Tai reiškia, kad galite koreguoti savo savaitės darbo valandas per akademinį semestrą, jei dirbate vidutiniškai 25 valandas per savaitę.

Dirbti be apribojimų galite tuo metu, kai jūsų mokymo įstaigoje nėra mokymo, tai yra vasaros ir Kalėdų atostogų metu.

Taip pat galite baigti darbą įmonėje arba dalyvauti praktiniuose mokymuose. Tokiomis aplinkybėmis darbo valandos nėra ribojamos.

Valandos per savaitę

25

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.