Keystone logo
Tailandas

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Tailandas 2024

Įstaigų skaičius: 25
  • Pratu Chai Sub-district, Tailandas

  มหาวิทยาลัยราชภัฏพระนครศรีอยุธยา Jis kilęs iš Senojo miesto mokytojų rengimo mokyklos, kurią karalius Chulalongkornas (Rama V) buvo maloniai maloniai įteikęs 30 000 batų Dharmos ministerijai, kad ji įsteigtų mokytojų rengimo mokyklą. 1905 m. Liepos 1 d., Vėliau išsivystė į Phra Nakhon Si Ayutthaya mokytojų rengimo mokykla ir Phra Nakhon Si Yuthaya mokytojų kolegija, atitinkamai

  • Khlong Nueng, Tailandas

  Valaya Alongkorn Rajabhat University kuriam vadovauja karališkasis globėjas, įkūrė Jos Karališkoji Didenybė Somdetch Phra Raja Pituchha Chao Fa Valaya Alongkorn, Khetas Luangas, Phetchaburi princesė. HRH princesė Valaya Alongkorn labai rūpinosi jaunų Tailando moterų švietimu.

  • Khok Khian, Tailandas

  kabinete 2003 m. Liepos 8 d. Posėdyje iš esmės buvo patvirtintas universitetų steigimas Narathiwat ir Nakhon Phanom provincijose. sujungiant provincijoje jau egzistuojančias švietimo įstaigas kad kartu panaudotumėte išteklius, kad gautumėte didžiausią naudą Investicijų yra kuo mažiau. neprieštaraujant buvusios ugdymo įstaigos ugdymo filosofijai ir misijai

  • Tha Sut, Tailandas

  Mae Fah Luang University (MFU) buvo įkurtas kaip savarankiškas viešasis universitetas, pagal Karališkąją chartiją, 1998 m., Gausiai remiant Tailando karališkajai vyriausybei. Universitetas buvo įsteigtas siekiant patenkinti Tailando šiaurėje gyvenančių žmonių poreikius ir paminėti maloningą karaliaus motinos, jos karališkosios didenybės princesės Srinagarindros, savo subjektams meiliai žinomos kaip „Mae Fah Luang“, indėlį.

  • Pa O Don Chai, Tailandas

  วิทยาลัยเชียงราย 2003 m. Liepos 18 d. Patvirtinta Universitetų ministerijos, leidžiančios valdyti bakalauro laipsnį prižiūrint Švietimo ministerijai. Pagal Privačių aukštųjų mokyklų įstatymą (Nr. 2) B.E. 2535

  • Thai Buri, Tailandas

  Walailak University 26 metai. Tačiau vietinių gyventojų judėjimas į universitetą Nakhon Si Thammarat provincijoje prasidėjo maždaug prieš 50 metų, 1967 m. Tačiau praėjo 12 metų, kol parlamento nariai iš Nakhon Si Thammarat 1979 m. pasiūlė Parlamentui teisės aktus, kad provincijoje būtų įsteigtas universitetas.

  • Lak Hok, Tailandas

  Rangsit University : Įsikūręs dviejuose šimtuose devyniasdešimt dviejuose (292) razinų Lak-Hok rajone, Paholyothin Road, Pathumthani provincijoje, tik trys (3) kilometrai nuo Don Muang oro uosto. Universitetą supa 4000 aukštų Muang-Ake bendruomenė.

  • Bang Phli District, Tailandas

  „Sarasas“ susijusios mokyklos Ji pripažįstama kaip dvikalbė mokykla, kuriai tenka mokytis užsienio kalbų potencialo. ypač anglų kalba, kol paaiškėjo Kartu su akademinėmis žiniomis įvairiose srityse nuo 1964 m. Iki šiol galimybė buvo išplėsta ir į aukštąjį mokslą, būtent „ สถาบันเทคโนโลยีแห่งสุวรรณภูมิ “ (SUVARNABHUMI TECHNOLOGY INSTITUTEE OF TECHNOLOGY -SVIT).

  • Lam Sai, Tailandas

  1887 m. (BE 2430) Jo Didenybė karalius Chulalongkornas (karalius Rama V) įkūrė pirmąjį Tailando Sangha koledžą, vadinamą „Mahadhatu Witthayalai“, kuris buvo įsikūręs Wat Mahadhatu Bankoke. Tai buvo vieta, kur vienuoliai, naujokai ir pasauliečiai atvyksta studijuoti Tipiṭaka ir aukštojo mokslo.

  • Bang Toei, Tailandas

  1996 m. Shinawatra University prasidėjo daktaro Thaksino Shinawatros ir profesoriaus dr. Pura Chai Piamsomboon iniciatyva. Įkurti privatų universitetą Norėdami padėti remti kaimyninių šalių ir regionų vystymąsi, kartu su idėja sukurti modelį Universitetas draugiškas aplinkai, kurią dr. Sunthornas Boonyathikarnas iki 1999 m., Universiteto biurai leidžia įkurti iš Shinawatra University . Shinawatra University siekia būti pirmaujančiu tarptautiniu universitetu, orientuotu į akademinius tyrimus. Universitetas siekia tobulumo mokantis ir dėstant, naujovių, lyderystės. Verslumo ugdymas Bendruomenės dalyvavimas ir paslaugos Ji veikia laikydamasi aukščiausių etikos standartų ir teikia pirmenybę socialinei atsakomybei.

  • Bangkok, Tailandas

  Nacionalinis plėtros administracijos institutas (NIDA) buvo įsteigtas siekiant įgyvendinti Jo didenybės karaliaus Bhumibolo Adulyadej viziją skatinti Tailando plėtrą įsteigiant pažangią švietimo įstaigą, kuri paruoštų žmones tapti pokyčių agentais nacionaliniam vystymuisi. Nors NIDA iš pradžių buvo įkurta siekiant paremti nacionalinę plėtrą Tailande; šis tikslas dabar išplėstas, kad apimtų regioninę plėtrą už Tailando ribų, siekiant sukurti aukštesnio lygio absolventus, galinčius tarnauti viešajame, verslo ir ne pelno sektoriuose.

  • Bangkok, Tailandas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Ispanija
  • Bangkok, Tailandas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bang Phut Sub-district, Tailandas

  Sukhothai Thammathirat Open University siekia būti pasaulinės klasės atviru universitetu, kuris naudodamas nuotolinio mokymo sistemą mokytųsi visą gyvenimą.

  • Khlong Nueng, Tailandas

  Sveiki atvykę į Asian Institute Of Technology inžinerijos ir technologijos mokyklą (SET), kur siekiame tapti unikaliu ir prestižiniu daugiakultūriu aukštojo mokslo centru, kuriančiu aukštos kvalifikacijos inžinierius ir technologus, kurie vaidina pagrindinį vaidmenį skatinant regiono pramonės konkurencingumą integraciją į pasaulio ekonomiką.