Keystone logo
Taivanas

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Taivanas 2024

Įstaigų skaičius: 50
  • 135號, Taivanas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Taipei, Taivanas

  Shih Hsin University siūlo daugybę bakalauro ir absolventų studijų programų savo dienos mokykloje ir naktinėje mokykloje. Siekdamas patenkinti suaugusiųjų, trokštančių praturtinti savo žinias ar tęsti mokslą, poreikį, universitetas siūlo daugybę tęstinio mokymo programų, baigiančių bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. Be to, universitetas taip pat siūlo specialią bakalauro programą trejų metų profesinių kolegijų absolventams.

  • Taipei, Taivanas

  Kaohsiung Medical University (iš pradžių žinomas kaip Kaohsiung medicinos koledžas) buvo oficialiai įkurtas 1954 m. Be to, kad buvo pirmasis privatus medicinos universitetas universitete, jis tapo svarbiu aukštos kvalifikacijos gydytojų ir su medicina susijusių specialistų lopšiu. Kaohsiung Medical University ankstyvosiomis dienomis buvo ir medicininės priežiūros, ir vietinės atogrąžų medicinos studijų centras. Kolegijos atidėjo savo atogrąžų ligų tyrimo misiją po to, kai Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė, kad tai nebėra atogrąžų ligų endeminė sritis, ir visą dėmesį skyrė nuolat besikeičiančioms pagrindinių medicinos mokslų ir klinikinių medicinos tyrimų sritims. Universitetas taip pat toliau stiprino savo medicinos paslaugas. Kaohsiung Medical University padėjo tvirtą pagrindą kaip pirmaujanti pietų medicinos įstaiga. 1999 m. Vasarą Kaohsiungo medicinos kolegija tapus universitetu, ji pasinaudojo šia galimybe judėti greičiau ir toliau ir siekti aukščiausių mokymo, tyrimų ir paslaugų standartų. Bendra kiekvieno Kaohsiung Medical University vizija-paversti universitetą modernia, į ateitį orientuota institucija, siekiančia tobulumo tiek akademikų, tiek medicinos priežiūros srityje. Kaohsiung Medical University turi visas gerai žinomo universiteto stipriąsias puses. Yra daugybė su medicina susijusių kursų, o bazinių ir klinikinių tyrimų galimybės yra pakankamos ir geros kokybės. Universitetas yra Kaohsiungo miesto centre, antrame pagal dydį mieste, kuriame yra visos miesto gyvenimo įdomybės ir įspūdžiai.

  • Taipei, Taivanas

  1960 m. Birželio 1 d. Ją įkūrė du gydytojai Hu Shuiwang ir Xu Qiantian bei entuziastingi medicinos pedagogai. Pradedant nuo trijų skardinių namelių, pradedant knygomis ir stikliniais vamzdeliais, baigiant didele žeme ir namais, visus dovanojo privatūs asmenys. Po pusės šimtmečio prabudusios Pekino medicinos universitetas perėjo 17-ąją direktorių tarybą, 8 pirmininkus ir 10 direktorių. Jie yra pirmieji Pekino medicinos universiteto pasiekimai. Tikiu dabartinio pirmininko Zhang Wenchang ir direktoriaus Lin Jianhuang paveldėjimu. Toliau vesime mūsų mokyklą į tarptautinį pasaulį!

  • Taipei, Taivanas

  „Qinyi“ buvo įkurtas septintajame dešimtmetyje kaip nacionalinis mokslo ir technologijų universitetas, kuris skiriasi nuo kitų mokyklų. Iš pradžių tai buvo privati mokykla, o 1981 m. Ji buvo padovanota šaliai ir reorganizuota kaip nacionalinis universitetas. Įkūrėjai generolas Zhang Ming ir ponia Wang Guoxiu praktikavo sąvoką „švietimas yra ne kas kita, kaip pavyzdys“, turėdami nesavanaudišką dvasią ją paimti iš visuomenės ir grąžinti visuomenei. 1981 m. Prezidentas Lee Teng-hui patvirtino savo indėlį į visuomenę pagyręs „Gong Hong Hua Yu“. Abu steigėjai Prezidento apdovanojimo ordiną gavo atitinkamai 1994 ir 1999 m. Mokyklos vystymosi istorija suskirstyta į keturis pagrindinius etapus: privačios kolegijos (60,08–81,06), nacionalinės kolegijos (81,07–88,07), Nacionalinis technologijos institutas (88,08–96,01) ir National Chin-Yi University of Technology (iki šiol 96,02) .

  • Taipei, Taivanas

  Mūsų mokykla stengiasi mokyti mūsų absolventus siekti turtingo auginimo: realizavimo, naujovių, visapusiškumo ir harmonizavimo, dar žinomų kaip mūsų etalonai. Todėl, norėdami baigti studijas, studentai turi įgyti IEEE, informacijos, anglų kalbos, patirties ir etikos sertifikatus. • Suvokimas: šis etalonas atspindi technikų požiūrį į darbą. Tikimasi, kad mūsų studentai sugebės valdyti praktines operacijas ir tuo pačiu patobulinti savo gebėjimus. • Naujovės: šis etalonas nurodo mūsų absolvento gebėjimą siekti ir atnaujinti informaciją savo profesinėse srityse. • Išsamumas: šis etalonas numato, kad mūsų studentai galės bendrauti pasauliniame kaime tarptautine kalba. • Derinimas: šis etalonas įkvepia visus mokinius atkreipti dėmesį į tradicinį moralinį ir etinį mokymą. Taip pat tikimasi, kad technologijų taikymas ir moralė gali būti harmoningai derinami.

  • Taipei, Taivanas

  Jokių plytų sienų, kurios apribotų jūsų akiratį! Jokių tvorų, kurios apribotų bet kokias galimybes! Visi miestelio pastatai yra apsupti įvairių medžių ir augalų, tokių kaip tuopos, karališkosios poincianos, orchidėjos, ceibos, auksiniai dušo medžiai, gardenijos, lelijos, lapuočių pušys ir verkiančios gluosniai.

  • Taipei, Taivanas

  Ugdyti talentus, turint unikalią riešutų dvasią, gyvenimo raštingumą ir galimybes įsidarbinti. Savybės ir ateities plėtra Įtvirtinti NUTN kaip talentų ugdymo prekės ženklą ir gerai atlikti universiteto vaidmenį modernizuotoje visuomenėje. Stiprinti bendradarbiavimą su vietos valdžia ir pramone, pristatant universitetą, kuris parodo savo turtingą vietovę ir tarptautinį dalyvavimą. Norėdami atgaivinti mokymosi aplinką paslėptomis mokymo programomis miestelyje, pvz., „Big Master Forum“, ir novatoriškomis bei „Think-Out-of-Box“ praktikomis. Skatinti personalo naujoves ir administracinį efektyvumą, siekiant pagerinti mokymo ir paslaugų kokybę, išlaikant akademinę laisvę, teisingumą ir studentų teises. Stiprinti ryšį su absolventais ir visuomenės ištekliais, siekiant universiteto švietimo tikslo. Tapti rafinuotu pavyzdiniu universitetu, turinčiu gilių vietinių ir regioninių savybių, gerai sujungtų su tarptautine bendruomene.

  • Taipei, Taivanas

  Chung Hwa universitetas buvo įkurtas 1990 m. Kruopščiai planuojant direktorių valdybą ir mokyklų vadovus, mokykla turi šiuos pasiekimus ir ypatybes: Į užimtumą orientuotos trys aukštosios mokyklos Remiantis naujausiomis Švietimo ministerijos apklausomis, 104 Manpower Bank , ir 1111 Manpower Bank, Chung Hwa universiteto absolventai turi tris aukščiausius rezultatus: „aukštas užimtumo lygis, didelis atlyginimas ir didelis įmonių pasitenkinimas“. Tarp jų mūsų mokyklos mokinių užimtumo lygis yra pirmasis universaliajame universitete, kuriam teikiamos puikios Švietimo ministerijos subsidijos mokymui. Remiantis 104 „Human Bank“ statistiniais duomenimis, daugiau nei pusės absolventų vidutinis atlyginimas yra didesnis nei vidutinis nacionalinių privačių universitetų absolventų atlyginimas ir buvo reitinguojamas 5 metus iš eilės. 1111 „Human Banking Corporation“ yra labiausiai patenkintas 10 geriausiųjų privačių universitetų. Vienintelis privatus universitetas Zhumiao rajone, įgijęs tarptautinį AACSB ir IEET dvigubą sertifikatą Chung Hwa universitetas, yra vienintelis privatus universitetas Zhuzhumiao rajone, kurį akreditavo Amerikos tarptautinių verslo mokyklų skatinimo asociacija (AACSB) ir Kinijos draugija. inžinerinio išsilavinimo (IEET). Studentų įgyti laipsniai ir kreditai gali būti naudojami visame pasaulyje. Vadybos mokykla ne tik patenka į 5% geriausių verslo vadybos mokyklų pasaulyje, bet ir yra tarp 450 geriausių Azijos universitetų pagal 2020 m. Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo tyrimų bendrovės QS vertinimą ir užima 11 vietą tarp išsamių privačių mokyklų. Taivano universitetuose.

  • Taipei, Taivanas

  National Chiayi University buvo įkurtas 2000 m. Vasario mėn., Sujungus dvi esamas Chiayi kolegijas, ty Nacionalinį Chiayi technologijos institutą (NCIT) ir Nacionalinį Chiayi mokytojų koledžą (NCTC). Šiuo metu universitete yra septynios kolegijos (mokytojų kolegija, humanitarinių mokslų ir menų kolegija, vadybos kolegija, žemės ūkio kolegija, mokslo ir inžinerijos kolegija, gyvybės mokslų kolegija ir veterinarijos medicinos kolegija), į kurias įeina 39 bakalauro programos (40 katedrų) ), 12 tolesnių bakalauro studijų programų (1 programa, 39 magistro programos (42 klasės), 14 magistrantūros kvalifikacijos tobulinimo programų ir 7 doktorantūros programos (1 programa) per 107 semestro metus. NCYU yra vienas seniausių ir didžiausių universitetų) pietinėje Taivano dalyje.

  • Taipei, Taivanas

  National Taiwan Ocean University (NTOU) buvo įkurtas 1953 m. Kaip Taivano provincijos jūrų technologijų koledžas. Po vienuolikos metų, 1964 m., Tapome jūreivystės kolegija, siūlančia bakalauro ir magistro laipsnius įvairiose jūrų srityse. Šiuo laikotarpiu kolegiją rėmė Kinijos Respublikos Taivano provincijos vyriausybė. 1979 m. Tapome nacionaline institucija ir buvome pervadinti į Nacionalinį Taivano jūrų mokslo ir technologijų kolegiją. Po dešimtmečio, 1989 m., Kolegija tapo visaverčiu universitetu. Šiuo metu NTOU turi septynias kolegijas - jūrų mokslą ir valdymą, gyvybės mokslus, vandenynų mokslą ir išteklius, inžineriją, elektros inžineriją ir informatiką, vandenynų teisę ir politiką, taip pat humanitarinius ir socialinius mokslus. Šiose kolegijose yra 22 bakalauro katedros, 12 magistrantūros institutų, 28 magistro programos ir 20 doktorantūros studijų programų. Universitetas labai išaugo ir pasikeitė, o dabar yra pripažintas vienu iš svarbiausių šalies aukšto mokymosi ir stipendijų centrų, ypač jūrų mokslų, jūreivystės studijų ir žuvininkystės srityse. Reaguodami į besikeičiančius visuomenės poreikius ir besiplečiančius mūsų studentų interesus, mes tampame visapusišku universitetu, turinčiu unikalų jūrinį dėmesį. Siekiame būti tarptautiniu mastu žinoma aukštoji mokykla. Šiuo tikslu mūsų socialinių mokslų ir laisvųjų menų programos vystosi kaip pagrindinė NTOU švietimo dalis. Universitetas sparčiai juda link pozityvios mokymosi aplinkos ir kultūros intelektiniam ir asmeniniam augimui užtikrinti, o vandenyno interesai yra mūsų išskirtinė savybė.

  • Taipei, Taivanas

  TransWorld University (TWU) yra nuostabioje Yunlin grafystėje, Taivano vakaruose. Jis yra netoli Saulės mėnulio ežero ir Alishano kalno, dviejų populiarių Taivano vietų. TransWorld University šūkis yra „Brangink sąžiningumą, praktikos sąžiningumą“ ir remiasi keturiais nuoširdumo, pragmatizmo, kūrybiškumo ir LOHAS ramsčiais. Universitetas buvo oficialiai įkurtas 1992 m. Kaip „Transworld Junior College of Commerce“, komercija pagrįstas jaunesnysis koledžas. 2000 m. Jis buvo oficialiai atnaujintas į ketverių metų institutą ir pakeitė pavadinimą į „Transworld“ technologijos institutą. 2010 m. Rugpjūčio 1 d. Švietimo ministerija patvirtino „Transworld“ technologijos institutą kaip „ TransWorld University . 2011 m. „ TransWorld University buvo apdovanotas 60 milijonų NT dolerių Taivano švietimo ministerijos (MOE) „Teaching Excellence Awards“ apdovanojimuose. 2013 m. „ TransWorld University iš MOE antrą kartą iš eilės gauna 45 mln. NT dolerių. TWU per savo trumpą istoriją sparčiai išaugo nuo 750 studentų ir 7 akademinių katedrų per pirmąjį semestrą iki maždaug 6000 studentų ir 14 katedrų bei 5 absolventų šiandien.

  • Taipei, Taivanas

  Kao Yuan University , anksčiau žinomas kaip Private Kao Yuan Junior College of Technology (įkurtas 1986 m.), Yra pirmoji E kartos akademija, įsikūrusi Kaohsiung mokslo parke, Taivane. Švietimo ministerijos (toliau vadinama MOE) oficialiai patvirtinta Kao Yuan jaunesnioji technologijų kolegija 1989 m. Pradėjo verbuoti studentus, o profesorius Liaw, Feng-Jeng buvo pirmasis jos prezidentas. Taip pat yra aštuonios aukštosios mokyklos, įskaitant operaciją ir valdymą; Chemijos ir biocheminė inžinerija; Civilinė inžinerija; Architektūra; Informacinės technologijos ir programos; Elektronikos inžinerija; Elektros inžinerija; Mechanikos ir automatikos inžinerija. Taip pat yra penkiolika skyrių, įskaitant elektronikos inžineriją; Elektros inžinerija; Mechanikos ir automatikos inžinerija; Elektrooptikos mokslas ir inžinerija; Civilinė inžinerija; Chemijos ir biocheminė inžinerija; Architektūra; Verslo administracija; Tarptautinis verslas; Rinkodaros ir paskirstymo valdymas; Informacijos valdymas; Informacinė komunikacija; Informacinės technologijos ir taikymas; Taikomos užsienio kalbos; Želdynų mokslas ir technologijos. Siūlomos penkios diplomų programos, būtent: RC Fastener Industrial Technology (Graduate School); Kvapų kosmetikos mokslo ir sveikatos priežiūros katedra; Žaliosios aplinkos TRC diplomo programa; Kultūros pramonės ir skaitmeninio integruoto diplomo programa, Turizmas ir laisvalaikio valdymas, Mechanikos ir automatikos inžinerijos katedra.

  • Taipei, Taivanas

  Brolių ir mokytojų bendradarbiavimas yra tarsi šeima Tik šiltas ir išskirtinis miestelis, o mokytojų ir mokinių su broliais ir seserimis etika gali ugdyti naujus žmones, turinčius sveiką kūną ir protą, moralę ir intelektą. Xiuping mieste užaugę jaunuoliai yra atviri, optimistiški ir iniciatyvūs žmonės žemėje. Labiausiai specializuota technologija, turinti žmogišką širdį Žmonija reiškia pagarbą ir meilę žmogaus kultūrai ir civilizacijai. Visos labiausiai specializuotos pramonės technologijos turėtų turėti tokį humanistinį atspalvį, ir žmonija turi naują viltį. Xiupingo ugdomi talentai yra ne tik pramonės technologijų elitas, bet ir protingi žmonės, turintys turtingų humanistinių savybių. Pramonės, vyriausybės ir akademinės bendruomenės sujungimas siekiant pagerinti konkurencingumą Akademija turi glaudžiai bendrauti su pramone ir net su vyriausybe, kad suvoktų naujausią informaciją, suprastų ateities tendencijas ir ugdytų naudingiausius talentus. Į visuomenę žengiantys Xiuping žmonės tikrai yra labai konkurencingi technikos žmonės.

  • Taipei, Taivanas

  Mokyklos įkūrėjas yra budistų Tzu Chi labdaros fondo meistras Cheng Yan. Siekdamas užuojautos ir džiaugsmo, Mokytojas ėmėsi didžiosios misijos gelbėti sunkumus ir sukūrė visą gyvenimą trunkančią padėti žmonėms Rytų Taivane.