Keystone logo
Turkija

Studijuoti Magistro studijos į Turkija 2024

Studijuoti Turkija

Įkurta 1923 metais, Turkija yra tiesiog tarp Europos ir Azijos tiltas, šalis gyvena abiejuose žemynuose. Nors dauguma yra Vakarų Azijoje ir ribojasi su Sirija, Irakas, Iranas ir Irakas, nedidelė dalis yra Pietryčių Europoje ir ribojasi su Bulgarija, Graikija, ir Gruzija. Šalis taip pat turi pakrantes apie tris jūras, įskaitant Egėjo jūros, Juodosios ir Viduržemio jūroje. Turkija yra daugiakultūrė šalis, turinti ilgą istoriją atsispindi daug istorinių vietų ir paminklų visoje šalyje, kur lankytojai gali rasti pėdsakai legendų, tokių kaip Aleksandras. Turkija įkūrėjų Jungtinių Tautų ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO).

Klimatas

Nors pakrantės zonos Turkijos paprastai yra vidutinio Viduržemio jūros klimatas, funkcijos, pavyzdžiui, atviros lygumų ir kalnų padaryti dėl įvairių klimato sąlygų.Vidutinis aukštos temperatūros Stambule yra apie 29 laipsnių C rugpjūtį vidutinė žemesnioji yra apie 3 laipsnių C sausį. Vidutinė temperatūra Viduržemio jūros ir Pietryčių Anatolija regionuose toks didelis, kaip 35 laipsnių C ir vidutinis žemos temperatūros Ankaroje mažiausi -7 laipsniai C.

Kultūra

Turkija jau seniai apkabino daugiakultūriškumą ir šalis siekia integruoti pasaulietines ir Vakarų idėjas savo visuomenę ir kultūrą. Tuo pat jo įkūrimo, Lotynų abėcėlė pakeitė arabų abėcėlė, o moterys buvo suteikta teisė balsuoti. Šiuolaikinėje Turkija, žmonės daug tikėjimų ir tradicijų gyventi harmonijoje. Dress svyruoja nuo Vakarų drabužių, pavyzdžiui, džinsus elegantiška vakaro drabužiai ir tradicinių drabužių, kuris apima spalvinga šalikai ir kepurės.

Pragyvenimo kaina

Gyvenimo išlaidos Turkijoje yra nedideli ir tarptautinis studentas gali tikėtis sumokėti maždaug $ 400 - $ 500 (JAV) kiekvieną mėnesį už būsto, maisto ir kitos išlaidos. Knygos ir kiti mokesčiai bus paleisti apie $ 150 (JAV) už semestrus. Norėdami sumažinti išlaidas, universitetai paprastai teikia bendrabučius ar kitą būstą tarptautinių studentų.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  264
 • Komunalinių paslaugų dalis

  18
 • Interneto prenumerata

  9
 • Vietinis transportas

  25

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  4
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Turkija

Aukštasis mokslas Turkijoje

Aukštasis mokslas universitetuose apima bakalauro, magistro, daktaro laipsnių. Be magistro kvalifikacinį laipsnį, aukštojo inžinerijos diplomas taip pat suteikiamas kuris yra magistro laipsnį ekvivalentas. Abu laipsnių reikalauja disertaciją būti baigtas ir ginama. Universitetai yra skirstomi į du tipus, su 104 valstybinių universitetų ir 62 privačių universitetų. Turkijos universitetai vyksta labai vertina, 5 mokyklų iš 400 pasaulio mastu, atsižvelgiant į 2012 m Times Higher Education World University Rankings .

Kodėl studijuoti Turkijoje?

Studentai siekia magistro laipsnius visoms akademinėms disciplinoms rasite saugią, draugiška ir naudingas daugiakultūrę aplinką, kuri yra tarp Vakarų ir Vidurio rytų kultūrų tilto.Turkijos aukštojo mokslo institucijos yra žinomas dėl aukštos kokybės palyginti su mažo mokslą ir daugelis programų yra dėstoma anglų kalba. Ne anglų kalbos studentams, kurie lanko tradicinius programas taip pat rasite daug galimybių mokytis anglų kalbos, nes jos visiškai jų pirminius tyrimus.

Universitetai Turkijoje

Programas valstybinių universitetų paprastai mokoma turkų, nors kai kurios programos yra mokoma anglų, vokiečių arba prancūzų kalba. Studentai nėra įgudę turkų, kurie atvyksta Turkijos programos gali imtis vienerių metų kalbų mokymo prieš vykdant studijas. Dauguma tarptautinių programų mokoma privačių universitetų, kur dėstomoji kalba yra daugiausia anglų kalba. Privatūs universitetai taip pat žinomas kaip pamatų universitetuose.

Šiuo metu apie 30.000 tarptautinių studentų mokosi švietimo programas šalyje, tačiau Turkija turi tikslą padidinti šį skaičių iki 150.000.Nors dauguma akademinių disciplinų yra, populiarios programos tarptautinių studentų yra tarptautinių santykių, Rytų Viduržemio jūros tyrinėjimai, Daugiakultūris reikalų mokslai, inžinerija, verslo valdymo ir svetingumą.

Studijų ir Programos trukmė

Mokestis už semestrą valstybinių universitetų, kur nurodymas turkų yra apie $ 100 - $ 200 (JAV) dėl Turkijos piliečių ir studentai iš Azerbaidžano, Baškirija, Bosnijos ir Hercegovinos, Dagestane, Karačiajų-Čerkesijos Kazachstanas, Kirgizija, Makedonija, Mongolija, Moldovos, Nachičevanės , Uzbekistano, Uzbekistanas, Tadžikistanas, Tartarstan, Turkmėnistanas ir Ukraina. Tarptautinė studentų mokslą už semestrą valstybinių universitetų, kur nurodymas turkų yra apie $ 300 - $ 600 (JAV). Mokestis yra apie 1,5 iki 2 kartų didesnis valstybinėse įstaigose, kuriose mokymas yra anglų kalba.

Metinė studijų metu pamatų universitetų paprastai yra $ 6,000 (JAV) į $ 20,000 (JAV), tačiau, jų pamatų universitetai taip pat teikia daug studentams stipendijas, kurios apima nuo 30 iki 40 procentų savo mokslą.

Dauguma magistro laipsnius trunka dvejus metus baigti, tačiau tai priklauso nuo programos ir institucijos.

Padėti padengti išlaidas, tarptautiniai studentai gali rasti darbą su kaip mokslininkas universitete, tačiau tarptautiniai studentai neturi teisės dirbti kitose organizacijose viešajame arba privačiame sektoriuje.

Mokslo metai

Mokslo metais Turkija grindžiama du semestrus ir tęsiasi nuo spalio iki birželio mėnesio.

Aspirantūros galimybės

Po universiteto baigimo, tarptautiniai studentai gali rasti galimybių dirbti mokslinį arba universitetuose, ypač universitetų, programų mokoma anglų darbuotojams.Turkijos studentai ir užsienio studentams su gera Turkijos kalbos įgūdžių rasite galimybėmis kitose pramonės šakose, taip pat. Ne Turkijos piliečiai turės gauti leidimą dirbti, kai jie buvo pasiūlytas darbas.

Vizų reikalavimai

Užsienio studentai turi turėti studento vizą ir vizos turi būti gautas prieš atvykstant į Turkiją arba studentas nebus leista stoti į universitetą. Studentai turi būti priimta su Turkijos universitete prieš taikant studento vizą Turkijos konsulato savo gimtojoje šalyje. Šis procesas trunka apie 8 savaites, ir studento pasas bus įspausta studento viza kartą patvirtintas.

Sveikatos draudimas

Visi universitetai siūlo nemokamą sveikatos priežiūrą savo medicinos įstaigų.Tačiau ši priežiūra yra apskritai ribotas skubios pagalbos iškvietimo paslaugomis ir gydymo, skirto nedideliais kiekiais sąlygas, todėl tarptautiniai studentai yra skatinami įsigyti sveikatos draudimą įtraukiant kitas medicinines išlaidas, kurios gali atsirasti. Politika turėtų apimti tiek Europos, tiek ir Azijos Turkiją. Daugelis privačių draudimo polisai yra Turkijoje.

Studentai, turintys leidimo gyventi ilgiau nei 6 mėnesius, taip pat bus įregistruotas Turkijos socialinio draudimo institucija (SGK) ir privalo gauti ir sumokėti už vietos sveikatos draudimo polisą.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

Vizos tvarkymo mokestis skiriasi priklausomai nuo jūsų pilietybės.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi tarptautiniai studentai turi gauti studento vizą, kad galėtų studijuoti Turkijoje. Išimtis yra tie žmonės, kurie yra teisėtai išlaikytiniai, susiję su kuo nors Turkijoje, turinčiu diplomatinę vizą.

Kur galite pateikti paraišką?

Turkijos ambasada arba konsulatas

Visi tarptautiniai studentai turi kreiptis dėl studento vizos artimiausioje Turkijos ambasadoje arba konsulate.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami gauti studento vizą į Turkiją, pirmiausia turite užsiregistruoti Turkijos universitete, mokykloje arba Švietimo ministerijos patvirtintuose kalbų kursuose.

Turite užpildyti prašymo išduoti vizą formą ir pateikti ją Turkijos ambasadai kartu su reikalingais dokumentais, kurie paprastai apima:

 • Pasas: galioja ilgiau nei 90 dienų
 • 2 paso dydžio nuotraukos
 • Turkijos aukštosios mokyklos priėmimo raštas
 • Sveikatos draudimo liudijimas
 • Grįžimo bilieto įrodymas
 • Įrodymas, kad turite pakankamai finansinių išteklių studijoms ir gyvenimui Turkijoje paremti
 • Policijos pažymėjimas
 • Medicininis sertifikatas

Studentai per 1 mėnesį nuo atvykimo į Turkiją turi kreiptis dėl leidimo gyventi vietos valdžios institucijose (jei studentas yra Turkijoje). Vietos policijos komisariato Užsienio ryšių skyriui turi būti pateikti šie dokumentai:

 • Paraiškos forma ir mokesčiai
 • Kelionės dokumentas: 2 kopijos kartu su studento viza
 • 4 paso dydžio nuotraukos
 • Institucijos laiškas arba dokumentas: jį turi išduoti priimantis universitetas, nurodantis studijų Turkijoje pradžios ir pabaigos datas.

Norėdami pratęsti leidimą gyventi, turite apsilankyti vietos valdžios institucijose likus 60 dienų iki leidimo gyventi galiojimo pabaigos.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paprastai nuo prašymo pateikimo dienos iki vizos gavimo praeina maždaug aštuonios savaitės.

Studento viza paprastai galioja vienerius metus vienam atvykimui. Nors jūsų vizoje bus nurodytas terminas, studento viza galioja tol, kol esate užsiregistravę mokykloje.

Apdorojimo laikas

8 Weeks

Darbo galimybes

Paprastai tarptautiniai studentai neturi teisinės teisės dirbti studijuodami Turkijoje. Studentai gali dirbti mokslinį darbą Turkijos universitetuose kaip tarptautiniai mokslininkai.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.