Keystone logo
Urugvajus

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Urugvajus 2024

Įstaigų skaičius: 6
  • Maldonado Department, Urugvajus

  Francisco de Asís universiteto institutas (UNIFA) yra ne pelno siekiantis fondas, teikiantis universitetinio lygio paslaugas privačioje srityje nuo 1988 m. Jo veikla ir struktūra yra suprojektuoti pagal dekreto 308/995 reikalavimus, kuriuose nurodoma: teisinė institucija, reikalinga veikti kaip universiteto lygio institucija Urugvajuje.

  • Montevideo Department, Urugvajus

  Montevideo mieste ir keliuose interjero miestuose įrengtas Universidad Católica del Uruguay yra seniausias privatus universitetas šalyje ir labiausiai paplitęs geografiškai. Iš pradžių 1882 m. Įkūrė pirmasis Montevidėjaus arkivyskupas mons. Mariano Soleris vėl atidarė ir patikėjo Jėzaus draugijai 1985 m., Urugvajaus katalikų universitetas yra pagrindinis Katalikų bažnyčios darbas Urugvajaus aukštojo mokslo srityje. Jos atsidavimas akademiniam tobulumui, ideologiniam pliuralizmui, ekumenizmui ir tarpreliginiam dialogui pavertė ją viena pagrindinių šalies kultūrinio gyvenimo veikėjų.

  • Montevideo Department, Urugvajus

  Krikščioniškų jaunų žmonių asociacijos universiteto instituto tikslas yra plėtoti mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo veiklą, skirtą visapusiškam mokymui, sveikos gyvensenos propagavimui, kultūros ir mokymo skatinimui kūno kultūros, sporto, poilsio srityse. , stovyklos, turizmas, savanorystė ir filantropija, socialinis valdymas, sociokultūrinė animacija ir panašūs dalykai, sudaryti fakultetuose, katedrose ar lygiaverčiuose akademiniuose vienetuose.

  • Poblado Uruguay, Urugvajus

  Pastaraisiais dešimtmečiais Urugvajuje labai padaugėjo aukštojo mokslo įstaigų, todėl vis labiau reikia aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų įstaigų, galinčių paruošti daugiau aukštos kvalifikacijos žmonių.

  • Montevideo Department, Urugvajus

  Verslo universitetas (UDE) buvo pripažintas Respublikos Vyriausybės pagal 95/11/95 dekretą Nr. 308/995 ir yra sparčiausiai besivystantis universitetas iš keturių privačių universitetų. Mūsų universitetas palaiko svarbiausias šalies verslo rūmus ir profesines asociacijas. Nuo pripažinimo 1998 m. Universidad de la Empresa nuolat ir nuolat augo 5 000 studentų.

  • Montevideo Department, Urugvajus

  CEDIIAP universiteto institutą (mokymo, tyrimų ir mokymosi informacijos centrą) 1995 m. Įkūrė prof. Em. Dra. María A. Rebollo ir Švietimo ir kultūros ministerijos (MEC) 2001 m. Kovo 22 d. Rezoliucijoje įgaliota būti universiteto institutu.