Keystone logo
Vietnamas

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Vietnamas 2024

Įstaigų skaičius: 27
  • Hanoi, Vietnamas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ho Chi Minh City, Vietnamas

  Ton Duc Thang University yra viešasis universitetas, veikiantis Vietnamo Generalinėje darbo konfederacijoje, įsteigtas 1997 m. Rugsėjo 24 d.

  • Nha Trang, Vietnamas

  Sveiki atvykę į Nha Trang University (NTU), kuris yra žinomas gražiausiame pakrantės mieste Vietname. Nha Trang University yra vienas iš 50 viešųjų Vietnamo universitetų, turintis daugiau nei 50 metų istoriją ir plėtrą.

  • Ho Chi Minh City, Vietnamas

  Hoa Sen University ilgą laiką buvo pripažintas iniciatyvia ir sumania privačia aukštojo mokslo įstaiga, teikiančia visuomenei asmenis, visiškai aprūpintus intelektiniais ir moraliniais standartais, turtingą gyvenimo patirtį, aiškiai apibrėžtą profesinę orientaciją ir įsipareigojusius siekius. Absolventai, dalyvaujantys Hoa Sen University mokymo programose, vertinami dėl jų profesinio efektyvumo ir socialiai įtakingų žmogaus dorybių.

  • Sơn La, Vietnamas

  Tay Bac universitetas buvo įsteigtas pagal 2001 m. Kovo 23 d. Ministro Pirmininko sprendimą Nr. 39/2001 / QD-TTG, remiantis Šiaurės vakarų švietimo kolegija, pirmtakas buvo švietimo vidurinė mokykla. Tailando Meo autonominis regionas buvo įkurtas 1960 m.

  • Ho Chi Minh City, Vietnamas

  Hošimino transporto universitetas, tiesiogiai pavaldus Transporto ministerijai, yra didžiausias daugiadisciplininis mokymo universitetas transporto sektoriuje Vietnamo pietuose. Hošiminas Transporto universitetas yra atsakingas už žmogiškųjų išteklių mokymą transporto sektoriuje, būtent jūrų, kelių, vidaus vandens kelių ir geležinkelių srityje.

  • Thanh Hóa, Vietnamas

  1997 m. Rugsėjo 24 d. Ministras pirmininkas paskelbė Sprendimą Nr. 797 / QĐ-TTg dėl Hong Duc University (HDU) įsteigimo sujungiant tris aukštojo mokslo institucijas: Švietimo kolegiją, Ekonomikos ir technikos kolegiją ir Thanh Hoa Medicinos koledžas (anksčiau visi žinomi dėl daugiau nei 40 metų mokymo eksperimento). HDU buvo pirmoji Vietnamo švietimo sistema, sukurta pagal naują modelį: vieša, daugiadalykė įstaiga, veikianti Thanh Hoa provincijos Liaudies komiteto jurisdikcijoje ir Švietimo ir mokymo ministerijos priežiūroje.

  • Ho Chi Minh City, Vietnamas

  Sveiki atvykę į Mokslo universitetą, vieną iš šešių gerbiamų Vietnamo nacionalinio universitetų sistemos narių Ho Chi Minh mieste. Mūsų universiteto istorija prasidėjo 1941 m., Įkūrus Indochinos mokslo kolegiją, kuri 1956 m. Tapo Saigono mokslo fakultetu. Bendradarbiaudama su Laiškų fakultetu, mūsų įstaiga 1977 m. Buvo pervadinta į Hochiminh City universitetą.

  • Ho Chi Minh City, Vietnamas

  Pramonės zonos centre įsikūręs universitetas daugiau nei pusšimtį metų buvo mokymosi, tyrimų centras ir švietimo galimybė Ho Chi Minh mieste. Įkurtas 1962 m. Kaip 5 inžinerijos disciplinų techninio mokymo kolegija, Ho Chi Minh City University of Technology and Education nepaprastai pavertė save daugiadalykiu universitetu.

  • Vũng Tàu, Vietnamas

  Ba Ria - Vung Tau universitetas yra pakrantės Vung Tau mieste, Ba Ria - Vung Tau provincijoje, kuris yra vartai į Pietryčių provincijų Rytų jūrą ir ekonomikos, finansų, kultūros, turizmo, transporto ir verslo centras. pietryčių mokymas ir patogus susisiekimas su Hošiminu ir kitomis aplinkinėmis provincijomis sausuma, oru, vandens keliu ir geležinkeliu. Turėdamas daug gražių paplūdimių ir gerai įrengtą infrastruktūrą, Vung Tau miestas yra gerai žinoma turistinė vieta pietuose ir Vietnamo naftos ir dujų pramonės logistikos sritis. Ba Ria - Vung Tau universitetas yra vienintelis universitetas Vung Tau mieste, kuris yra mokymo įstaiga, teikianti daugiadalykius žmogiškuosius išteklius Ba Ria - Vung Tau provincijai, kaimyninėms provincijoms ir visai šaliai. BVU taip pat yra Ba Ria - Vung Tau provincijos mokslinių tyrimų centras, kuriame vykdomi ir pritaikyti pažangiųjų mokslo ir technologijų pritaikymo ir perdavimo moksliniai projektai visuomenėje ir gamyboje.

  • Hanoi, Vietnamas

  University Of Transport And Communications (UTC) yra didžiausias ir seniausias techninis valstybinis universitetas Vietnamo transporto srityje.

  • Ho Chi Minh City, Vietnamas

  Po 23 metų įkūrimo ir plėtros Trường Đại Học Quốc Tế Hồng Bàng pasiekė daugybę išdidžių pasiekimų. Iki šiol universitete yra 12 fakultetų, kuriuose yra daugiau nei 41 specializuota kryptis (specializacija) svarbiausių sričių, turinčių didelę socialinę paklausą.

  • Hanoi, Vietnamas

  Sveiki atvykę į Hanoi University Of Mining And Geology , pagrindinę Vietnamo geologijos, kasybos, geodezijos ir kartografijos, naftos ir dujų žvalgybos ir gavybos instituciją. Įkurtas 1966 m. Hanoi University Of Mining And Geology parengė beveik 80 tūkstančių inžinierių, magistrų ir daktarų. Daugelis jų tapo vyriausiais šalies vadovais.

  • Ho Chi Minh City, Vietnamas

  Anksčiau Industrial University of Ho Chi Minh City buvo „Go Vap“ profesinė mokykla, kurią 1956 m. Lapkričio 11 d. Įkūrė Don Bosco kunigai Hanh Thong komunoje, Go Vap rajone, Gia Dinh provincijoje.

  • Hanoi, Vietnamas

  Architektūros universitetas buvo įsteigtas Vyriausybės tarybos 1969 m. Rugsėjo 17 d. Sprendimu Nr. 181 / CP. Mokykla yra pavaldi Statybos ministerijai, ją valstybiškai valdo Švietimo ir mokymo ministerijos kompetencija ir Hanojaus liaudies komiteto teritorinis administracinis valdymas.