Keystone logo
Vokietija

Geriausi universitetai Magistro studijos Programos į Vokietija 2023

Įstaigų skaičius: 243
  • Worms, Vokietija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Potsdam, Vokietija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Augsburg, Vokietija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riedlingen, Vokietija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Potsdam, Vokietija
  • Berlin, Vokietija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kraków, Lenkija
  • Freiberg, Vokietija
  • + 1 Daugiau

  EIT RawMaterials Academy – RaVeN siūlo studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

  • Berlin, Vokietija

  BIMM institutas yra bendruomenė. Čia yra kūrybingi žmonės. Turėdami 40 metų patirtį teikiant išsilavinimą kūrybiniame sektoriuje, žinome, kur ir kaip atverti duris į jūsų ateitį. Mūsų studijų programos apima muzikos, kino ir vaidybos pasaulius ir paruošia jus sėkmingai ir tvariai karjerai kūrybinėse industrijose. Kursai teikiami anglų kalba ir studentai iš viso pasaulio ruošiasi tarptautinei pramonei. Mūsų žinomi dėstytojai yra aktyvūs pramonės veikėjai ir gali pasigirti daugybe patirties, kuri padeda jūsų akademinėms studijoms. Kartu su jūsų paskaitomis ir pamokomis rengiame įvairius meistriškumo kursus su pramonės gigantais, kad galėtumėte tiesiogiai išgirsti žmones, kuriais labiausiai žavitės. Turėsite prieigą prie pramonės standartų įrenginių, daugybės profesionalių ryšių ir neprilygstamos darbo patirties įdomiausiose kūrybinėse organizacijose ir įmonėse Vokietijoje. Kadangi Berlynas yra mūsų namai, studijuojate svarbiausio Vokietijos kūrybinio centro širdyje ir suteikiate galimybę bendradarbiauti kino, muzikos ir teatro pasauliuose.

  • Oldenburg, Vokietija

  Tuo tarpu Oldenburgo universiteto Kompiuterijos mokslų katedra siekia daugiau nei 35 metų išsilavinimo visose kompiuterių ir kompiuterijos mokslo srityse. Oldenburgo tarptautiniu mastu pripažinti energetikos tyrimai – ne tik energetikos informatikos srityje – turi daugiau nei 30 metų istoriją, kuriai būdingi tarpdisciplininiai mainai su kitomis universitetinėmis vietomis Žemutinėje Saksonijoje, Vokietijoje ir užsienyje bei įvairiais mokslo centrais. Oldenburgo universiteto „Pažangių energijos sistemų“ dalyko darbas yra viena iš geriausių grupių.

  • Oldenburg, Vokietija
  • Stavanger, Norvegija

  Europos migracijos ir tarpkultūrinių santykių magistrantūros studijos (EMMIR) yra pirmasis Afrikos, Europos ir Azijos Erasmus Mundus migracijos studijų magistrantūros kursas, kurį bendrai vykdo trys Afrikos, keturi Europos ir du Azijos partneriai, kuriems padeda platesnis asocijuotų partnerių tinklas. . EMMIR yra unikali studijų programa, orientuota į migraciją taikant tarpkultūrinį požiūrį, suteikianti studentams gilius teorinius ir metodologinius migracijos studijų įgūdžius ir skatinanti juos atlikti lauko darbus pirmiausia Afrikos, Azijos ir Europos kontekste. Ji sukurta kaip daugiadisciplininė dvejų metų magistro programa (120 ECTS), kurioje nagrinėjamos svarbios šiuolaikinės problemos vis dar besiformuojančioje studijų srityje.

  • Reutlingen, Vokietija

  Tarptautinėje mokymosi aplinkoje ugdome būsimus lyderius, kurie atsakingai formuos mūsų pasaulinę ekonomiką ir visuomenę. ESB verslo mokykla yra valstybinio, valstybės finansuojamo Reutlingeno universiteto dalis ir jau keturiasdešimt metų nustato jaunų lyderių švietimo ir mokymo standartus tarptautinio verslo administravimo ir verslo inžinerijos srityse. Netoli Štutgarto esanti ESB verslo mokykla yra klestinčiame regione, kuriame gyvena daug pasaulinių žaidėjų, pvz., automobilių ar mechaninės inžinerijos.

  • Rotterdam, Olandija
  • Bilbao, Ispanija
  • + 5 Daugiau

  Europos postindustrinių miestų universitetas (UNIC) buvo įkurtas 2020 m., siekiant pasiūlyti įtraukų ugdymą naujai studentų kartai. 10 Europos universitetų aljansas, įsikūręs postindustriniuose miestuose ir finansuojamas Europos Komisijos, bendradarbiauja su miesto institucijomis, siekdamas užtikrinti, kad miesto problemos būtų įtrauktos į mokymą ir mokslinius tyrimus visiems besimokantiesiems prieinamu ir įtraukiu būdu. Aljansas pradeda savo pirmąjį jungtinį magistro laipsnį 2023 m. ir ieško studentų, kurie paspartins savo miestų postindustrines transformacijas ir taps aukštos kvalifikacijos absolventais naujose mokslo disciplinose, kurios atitinka kintančios ekonomikos poreikius Europoje ir aplink ją. pasaulis.

  • Fürth, Vokietija

  Esame SRH dalis – švietimo ir sveikatos įmonė, kuri jau daugiau nei 50 metų veda žmones jų mokymosi keliu. Kiekvienas mokosi skirtingai. Todėl mūsų užduotis yra teikti asmeninę paramą kiekvienam asmeniui, sudarydama sąlygas sėkmingam gyvenimui.

  • Poitiers, Prancūzija
  • Iași, Rumunija
  • + 5 Daugiau

  Europos miestų universitetų miestelis (EC2U) yra daugiakultūris ir daugiakalbis aljansas, susidedantis iš septynių seniai veikiančių, švietimui ir moksliniams tyrimams vadovaujamų, vietiniu ir pasauliniu mastu dalyvaujančių universitetų iš keturių skirtingų Europos Sąjungos regionų: universiteto. Koimbros, Iaşi, Jenos, Pavijos, Puatjė universiteto (koordinatorius), Salamankos universiteto ir Turku universiteto. Aljanso tikslas – sukurti novatorišką erdvę, leidžiančią laisvai judėti tarp septynių universitetų ir susijusių miestų.

  • Barcelona, Ispanija
  • Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas
  • + 6 Daugiau

  Europos universitetų konsorciumas sukūrė naują ir novatorišką visos Europos programą EUMaster4HPC, daugiausia dėmesio skiriant didelio našumo sprendimams. EUMaster4HPC suburia pagrindinius HPC švietimo dalyvius Europoje, kad parengtų naujos kartos aukštos kvalifikacijos ir talentingus HPC ekspertus, kurie paskatintų Europos skaitmeninę transformaciją. EUMaster4HPC remiasi naujoviškomis mokymo programomis ir mokymo paradigmomis, akademiniu meistriškumu, pasaulinio lygio HPC ekspertais, prieiga prie superkompiuterių centrų ir stipria pramonės parama.

  • Ulm, Vokietija

  Ulmo universitetas yra pirmaujantis mokymosi, mokymo, tyrimų ir perdavimo centras. Nuo tada, kai 1967 m. buvo įkurtas universitetas „po vienu stogu“, jis įspūdingai išsivystė į gyvybingą tarptautinį inovacijų ir žinių centrą.