Keystone logo
École Polytechnique

École Polytechnique

École Polytechnique

Prisijunkite prie mūsų būsimų internetinių seminarų ir renginių: https://programmes.polytechnique.edu/en/about/upcoming-events

Įvadas

Prisijunkite prie mūsų būsimų internetinių seminarų ir renginių: href="https://programmes.polytechnique.edu/en/about/upcoming-events

Apie École Polytechnique

École Polytechnique yra pirmaujantis Prancūzijos institutas, jungiantis aukščiausio lygio mokslinius tyrimus, akademikus ir inovacijas pažangiausiuose mokslo ir technologijų srityse. Jo mokymo programa skatina tobulumo kultūrą, daug dėmesio skiriant mokslui, įtvirtintam humanistinėse tradicijose. Mokykloje dirba socialiai atsakingi specialistai, kurie puikiai vadovauja sudėtingiems ir novatoriškiems projektams, sprendžiantiems dabartinius ir būsimus iššūkius, su kuriais susiduria mūsų visuomenė.

Strategija ir misijos

Šiandienos nuožmios ekonominės konkurencijos sąlygomis inovacijos yra vienintelis kelias į klestėjimą. École Polytechnique rengia lyderius, turinčius tvirtą daugiadalykio mokslo išsilavinimą, plačiai susipažįstant tiek su verslo, tiek su mokslinių tyrimų pasauliu.

École PolytechniqueDNR: tikėjimas naujovėmis, gerovės varomoji jėga

École Polytechnique buvo įkurta 1794 m., laikotarpiu, pasižymėjusiu ne tik politiniais ir ekonominiais perversmais, bet ir Apšvietos epochos pabaiga. Šiuo unikaliu istorijos momentu Comité de Salut Public (Prancūzijos visuomenės gerovės komitetas) numatė daugybės XVIII amžiuje įvykusių mokslinių ir techninių atradimų, sukėlusių pramonės revoliuciją, pritaikymą ateityje. Ji patikėjo Gaspardui Monge'ui, Lazare'ui Carnot ir keliems kitiems mokslininkams konkurso būdu įdarbinti geriausius savo laiko protus ir mokyti juos mokslo Prancūzijos Respublikos labui.

1804 m. Napoleonas patvirtino Politechnikos vaidmenį tarnaujant tautai, suteikdamas École Polytechnique karinį statusą ir suteikdamas mokyklai šūkį:

„Pour la Patrie, les Sciences et la Gloire“ („Už Tėvynę, mokslą ir šlovę“).

Dabar, XXI amžiaus pradžioje, kitoje eroje, kuriai būdingi geopolitiniai, ekonominiai ir aplinkos sunkumai bei daugybė novatoriškų technologijų, École Polytechnique išlaiko tą patį filosofinį branduolį. Atkaklus idėjos, kad inovacijos yra vienintelė kolektyvinio klestėjimo varomoji jėga, gynėjas universitetas yra reikšmingas indėlis skatinant atsakingą gamybinę, ekonominę ir mokslo plėtrą.

École Polytechnique kuria ir dalijasi aukščiausio lygio daugiadisciplininėmis žiniomis

Būdama aukštojo mokslo įstaiga, l'X natūraliai siekia dalytis naujausiomis žiniomis, kad jos būtų naudingos savo studentams, atrinktomis pagal kompetencijos kriterijus, kuriais ji garsėja.

Tačiau École Polytechnique taip pat kuria žinias, nes jos profesoriai yra ir mokytojai, ir tyrinėtojai. Jame yra apie dvidešimt laboratorijų, kurios yra glaudžiai susijusios su Prancūzijos nacionalinėmis mokslinių tyrimų institucijomis ir yra įsipareigojusios prestižiniam tarptautiniam bendradarbiavimui. Šių laboratorijų tikslas – pasiekti rezultatų intelektinės nuosavybės teisių ir publikacijų pagrindiniuose žurnaluose tiek fundamentinių, tiek taikomųjų tyrimų srityse.

École PolytechniqueĮmonės credo yra būti daugiadalykiam tiek dėstant, tiek atliekant tyrimus. Ji suskirstyta į dešimtį mokslo disciplinų, įskaitant humanitarinius ir socialinius mokslus, ir sutelkia savo tyrimus į aštuonias temas, susijusias su laboratorijų bendradarbiavimu. Toks modelis kyla iš pastebėjimo, kad vaisingos visuomenės priimtos naujovės gimsta iš disciplinų, tarp jų ir filosofijos, konfrontacijos ir bendradarbiavimo.

École Polytechnique tarnauja visuomenei, įmonėms ir jos studentams

Informuotoje ir mobilioje visuomenėje geriausi šiandienos studentai visame pasaulyje gali rinktis iš daugybės universitetų. Aukštasis mokslas yra tarptautinis konkursas, o l'X turi savo dalį konkurentų, kurie, beje, dažnai yra partneriai, kurių finansinės galimybės tiek iš viešųjų, tiek iš privačių šaltinių yra didelės.

Šioje stimuliuojančioje aplinkoje École Polytechnique siekia, kad išskirtiniausi studentai iš viso pasaulio pripažintų instituciją, kurioje jie gali įgyti žinių ir praktinių žinių bei gauti prieigą prie buvusių studentų tinklo, kuris leis kad jie turėtų visavertį profesinį gyvenimą, atitinkantį jų ambicijas.

Universitetas taip pat plėtoja savo veiklą, skirtą vertę kuriančioms įmonėms . Ji tikisi pasiūlyti jiems mokslinių tyrimų ir plėtros rezultatus, kurie leis jiems klestėti tiek pramoniniu, tiek ekonominiu lygiu.

Galiausiai, École Polytechnique nepamiršta savo vaidmens visuomenėje. Universiteto vaidmuo skleidžiant žinias neapsiriboja moksliniais leidiniais ir dabar apima mokymą internetu per „Formations en Ligne Ouvertes à Tous“ (visiems atviros internetinės mokymo sesijos). Jos įtaka visoje bendruomenėje gali būti vertinama ne tik švietimo ir mokslo lygmeniu; Nors universitetas savo veiksmais skatina verslo kūrimą, dabar jis išplėtė ekonominį vystymąsi.

Vertybės tobulinti žinias

L'X nesitenkina vien žinių kūrimu. Ji siekia plėtoti pavyzdines vertybes savo studentuose ir mokslininkų profesoriuose.

Mokslas ir sąžinė: vientisumo kultas ir viešojo intereso jausmas yra giliai įsišaknijusios kultūros dalis. Kalbant plačiau, École Polytechnique yra atvira pasauliui ir entuziastingai džiaugiasi nauja patirtimi.

Dabar universitetas sujungia šias esmines savybes su ne mažiau svarbiomis savybėmis, ty įžūlumu ir verslumu, kurios yra esminės savybės pasaulyje, kuris šypsosi judrioms ir rizikuoti norinčioms komandoms.

Didžiuodamasi savo praeitimi, l'X yra įsipareigojusi padaryti mokslo, technologijų ir pramonės revoliucijas įmanomus XXI amžiuje.

Istorija École Polytechnique

Prancūzų revoliucijos ir Apšvietos amžiaus produktas, École Polytechnique turi turtingą istoriją, kuri apima daugiau nei 220 metų. Nuo pat įkūrimo mokykla puoselėja mokslinės kompetencijos ir įsipareigojimo tarnauti bendrajam gėriui tradiciją.

Reitingai

École Polytechnique yra aukščiausia Prancūzijos inžinerijos mokykla, kuri yra konkurencinga nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

N°1 geriausi prancūzų mokslo ir technologijų Grandes Écoles/ Visi Prancūzijos reitingai kartu/ L'Usine Nouvelle / L'Étudiant

> Europos reitingai

N°1 Prancūzija ir N°16 geriausi Europos universitetai / QS World University Rankings 2018

> Pasaulio reitingai

N°1 Prancūzija ir N°2 geriausi pasaulio mažieji universitetai / Times Higher Education 2018

N°1 Prancūzija ir Nr. 4 visame pasaulyje švietimo verslo lyderiams/ Pagal 2017 m. Alma Mater indeksą

Pilietinis įsitraukimas

Didžiųjų visuomenės iššūkių įveikimas yra neatsiejamas nuo École Polytechnique istorijos ir tradicijų, siekiant meistriškumo, pažangos ir mokslo. Su savo priėmimo ir prieinamumo perspektyvomis mokykla aktyviai laikosi darnaus vystymosi ir socialinės atsakomybės politikos.

Studentų atsiliepimai

Studentų atsiliepimai

Vietos

Vietos
 • Palaiseau

  Palaiseau, Prancūzija

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • linkedin
  • instagram

Klausimai