Keystone logo
© BIMM University
ABI College

ABI College

ABI College

Įvadas

Apie mus

Mes esame nepriklausoma kolegija teikia akademiškai puikus, verslas orientuotas ir novatoriškas mokymosi aplinką su aukštų standartų mokymo, mažos klasės dydžių ir puikus studentų paramos. Esame pasiryžę teikti praturtinti, prieinamas, įperkamas ir karjeros turinčius didesnę mokymosi patirtį visiems studentams.

Mūsų du ABI miesteliai Londone (Acton) ir skaitymo patogiai įsikūręs netoli asortimentą studentų įrenginius. Su savo studentų skaičiaus įdarbino tarptautiniu taip pat iš JK / ES, kolegija suteikia tikrą globalią mokymosi patirtį.

ABI kolegija iš pradžių buvo įkurtas kaip Londone Queensland koledžo (QCOL) 2004 Acton, West Londone.

Koledžo bakalauro ir magistro lygio nuostata yra patvirtintas pagal St Mark ir St John Plymouth (Marjon) ir Pearson Edexcel universitete. ABI kolegija pasiekė "Pasitikėjimas" sprendimą po jo peržiūros švietimo priežiūrą pagal kokybės užtikrinimo aukštojo mokslo agentūra (QAA) 2012 m.

ABI kolegija yra JK sienų agentūra "labai Patikimas Rėmėjas" ir jos bakalauro lygio nuostata (HND / C BA) yra specialiai paskirti kursus, kurie gali būti teikiama studentams finansinę paramą, įskaitant mokestį už mokslą ir paskolų stipendijas už atitinkantiems studentams.

Kodėl "ABI?

ABI kolegijoje ir kiekvieno išjungimo mūsų studentų sėkmės mums yra labai svarbi. Mūsų skirta profesionalūs darbuotojai bus dirbti su jumis, siekiant užtikrinti savo tyrimą su mumis yra sudėtinga, malonus ir praturtinti savo patirtį.

Mes jums siūlome:

Pasaulio mastu pripažinta kvalifikacija

Visi mūsų kvalifikacija yra patvirtintas ir įteisintas pripažintų reguliavimo ar profesinių kvalifikaciją suteikiančios institucijos, kurios garantuoja statusą ir kokybę savo kvalifikaciją, jos pasaulinę valiutą ir priimtinumą darbdaviams, profesijų ir švietimo įstaigų.

Studentų akademiniai sėkmė

Mūsų atsidavę studentai, kurie sunkiai dirba pavyko savo pasirinktose programose ir pradėjo tolesnėms studijoms ar vertingas karjeros baigimo.

Labai profesionalus personalas

Mūsų dėstytojai ir mokytojai yra pasirinktos dėl jų labai profesionalus požiūris į mokymą ir mokymąsi, jų atvirumo, prieinamumo ir atsidavimas į akademinės sėkmės savo mokiniams.

Aktyvus studentas bendruomenė

Visi ABI anketa studentams aktyviai skatinami dalyvauti Kolegijos reikalus ir jos valdymą. Be to ten yra itin curriculer sporto, organizuojamus studentų ir darbuotojų kultūros ir socialinės veiklos diapazonas.

Įspūdingos socialinis ir kultūrinis gyvenimas

Mūsų studijų centrai yra patogiai įsikūręs netoli nuo kultūrinių ir socialinių vietose, kur mūsų studentai rasti malonus ir stimuliuoja veiklą ne iš paskaitų kambaryje diapazone.

Modernus mokymo ir mokymosi technologijas

ABI padarė didelių investicijų į švietimo infrastruktūrą remti savo studentams mokymosi veiklą ir suteikti jiems galimybę realizuoti savo akademinį potencialą.

Įsipareigojimas studentų akademinės sėkmės ir asmeninio tobulėjimo

Tuo ABI kiekvieno mokinio sėkmė mums yra labai svarbi. Individualus pateiktas gaires sėkmingam studijų remia ekspertų mokymui mokymosi įgūdžių bei asmeninio tobulėjimo planavimą, kad mūsų studentams, siekiant stiprinti jų akademinį ir socialinį pasitikėjimą.

Skirtoji pastoracinis parama

Tuo ABI mes pripažįstame, kad studentai studijuojantys naujoje aplinkoje reikia papildomos pagalbos, ką gali atrodyti nepažįstamas kultūrinį kontekstą. Pastoracinė parama yra prioritetas koledžo komandoje, iš kurių galima reguliuoti studijuoti ir gyvenimo Jungtinėje Karalystėje.

Konkurencingos ir lanksčios mokesčių

Tuo ABI mes siekiame suteikti vertę už pinigus ir lankstumo mokėjimo sąlygas, leidžiančias mūsų studentams pasiekti aukštus akademinius standartus ekonomiškai efektyviu būdu.

Tarptautinis

Norintiems Tarptautinė studentų (ne ES)

ABI sveikina studentus iš viso pasaulio kasmet. Mūsų kabinetai yra gyvas su akcentais ir idėjų įvairovę, kuriant pasaulinę mokymosi aplinką. Mes esame čia, kad padėtų jums padaryti priėmimo procesas taip paprasta jums kaip įmanoma.

Mes suprantame, kad pasirenkant studijuoti kitoje šalyje yra didelis sprendimas, kad ir mes esame labai malonu, kad jūs šiuo metu svarsto ABI kolegiją kaip vieną iš savo variantų. Nurodykite tinkamą Kolegijos ir žinoma yra gyvybiškai svarbus ir todėl mes siekiame suteikti jums visą informaciją, jums reikia, kad būtų galima pamatyti, jei tai, ką mes siūlome ne ABI College yra jums tinka.

Vietos

  • London

    London Campus ABI College 3 The Mount, Acton London, W3 9NW, London

  • Reading

    Reading Campus ABI College 80 London Street, Reading Berkshire, RG1 4SJ, Reading

    Klausimai