Keystone logo
Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

Įvadas


Italijos kalbos mokykla Italijoje, Amalfio pakrantė, Salernas/>

Italijos kalbos mokykla Italijoje "Accademia Leonardo" yra gyvas kultūros centras, kuriame svečiai atvyksta šimtus italų kalbos mokinių iš kiekvienos tautybės, kurie nori pradėti mokytis ir mokytis italų kalbos Italijoje ir tobulinti savo žinias apie italų kalbą, tuo pačiu metu norintys patirti italų gyvenimo būdą vienoje iš labiausiai rekomenduojamų vietų mūsų šalyje, Amalfio pakrantėje, Pietų Italijoje. Pagrindinis mokyklos tikslas yra padidinti italų kalbos mokymosi vertę ir skatinti italų kalbą bei kultūrą pasitelkiant mokytojus, atrinktus remiantis jų atsidavimu, profesionalumu, bendravimo įgūdžiais ir asmenybe. Pagrindinis mokyklos tikslas yra tobulinti, populiarinti ir skleisti italų kalbą ir kultūrą iš pietų Italijos į visą pasaulį.

Patikrinkite "Accademia Leonardo" italų kalbos mokykla apžvalgas ir "Accademia Leonardo" dienos apžvalgas

Mokykla

72225_72217_lesson.jpg

Kalbos laboratorija

Studentams nemokamai suteikiama daug įvairių garso ir vaizdo įrašų, kad būtų galima tobulinti fonetiką ir praktiškai naudoti italų kalbos struktūrą.


Skaitymo kambarys/>

Po pietų biblioteka yra prieinama studentams skaityti ir studijuoti. Be skaityklos, yra kambarys, kuriame studentai gali žiūrėti televizijos programas ir filmus.


Ideali vieta mokytis/>

"Accademia Leonardo" jau daugelį metų buvo gyvas kultūros centras, kuriame pasimėgauja šimtai kiekvienos tautybės studentų, kurie nori pradėti ir tobulinti savo žinias apie italų kalbą, tuo pat metu norėdami patirti italų gyvenimo būdą vienoje iš labiausiai rekomenduojamų miestai mūsų šalyje. Pagrindinis mokyklos tikslas yra padidinti vertę ir skatinti italų kalbą bei kultūrą su mūsų mokytojų, atrinktų remiantis jų atsidavimu, profesionalumu, bendravimo įgūdžiais ir asmenybe, pagalba.

"Accademia Leonardo" įsikūręs istoriniame kilnus pastate Salerno miesto centre. Vienoje mokyklos pusėje atsiveria vaizdas į miesto botanikos sodą ir Verdi teatrą, o iš kitos pusės - į Salerno įlanką ir princas Areči pilį. Mokyklos vieta idealiai tinka restoranams, picerijoms, parduotuvėms ir paplūdimiuose, vos už kelių žingsnių. "Accademia Leonardo" studentai supranta šiltą ir pažįstamą aplinką. Mūsų kabinetai, spalvoti ir dekoruoti freskomis, sukuria linksmą ir entuziastingą atmosferą, idealiai tinka mokytis naujos kalbos. Kiekviena klasė yra įrengta ir įrengta moderni multimedija.


Multimedijos kambarys/>

Studentai turi nemokamą prieigą prie daugialypės terpės kambario, kur jie gali naršyti internete, naudodami mokyklos kompiuterius arba prisijungdami prie mūsų "Wi-Fi" tinklo.


Mūsų mokytojai/>

72227_72219_07.jpg

Mūsų dėstytojai yra mokomi italų kalbos ir kultūros dėstymo, specializuojasi dėstyti italų kalbą užsienio studentams. Jie yra jauni, dinamiški, entuziastingi ir visada pasirengę patenkinti studentų poreikius. Naudodamiesi skaityti laikraščius ir literatūros medžiagą, klausydamiesi dialogų ir dainų bei žiūrėdami filmus, mūsų pamokos yra atliekamos su mūsų studentų kruopštumu, siekiant išmokti jų kalbinius gebėjimus. Studentai aktyviai dalyvauja ir palaiko dėmesį, kad jie galėtų gauti aukščiausią mokymosi patirtį. Mūsų mokytojų pasišventimas yra atidžiai prižiūrimas, siekiant užtikrinti, kad kiekvieno mokinio mokymosi patirtis sutampa su jų lūkesčiais


Puiki patirtis/>

Pagrindinis mūsų kursų tikslas yra sukurti komunikacinę kompetenciją, kuri leistų studentams veiksmingai ir nuosekliai išreikšti save tinkamu kontekstu. Mūsų kursai padeda studentui panaudoti italų kalbą ne tik klasėje, bet ir pasiruošti bendrauti kasdieniose situacijose. Po pirmosios klasės dienos, studentas susisieks su kalba ir bus skatinamas dalyvauti daugelyje mūsų mokytojų siūlomų renginių. Dėl mūsų grupių klasės sąveikos studentai aktyviai dalyvauja pamokose, kurios atlieka pagrindinį vaidmenį mokymosi metu. Mūsų kursai neužmirš gramatikos struktūrų, bet moko juos naudoti bendravimo ir išraiškos tikslais.

Neatidėliotinas žodžių ir gramatinių struktūrų pritaikymas realioms situacijoms yra mūsų metodo pagrindas. Kiekvieno mokinio poreikiai yra mokymo centre. Kiekvienas mokytojas prisiima pagalbininko vaidmenį, padėdamas studentams pritaikyti tai, ką jie išmoko, leidžiant jiems "padaryti savo kalbą". Dialogai nėra iš anksto parengti ir įsimenami, o studentai inicijuoja pagal autentiškas kasdienes situacijas.


Mokyklos veikla/>


Pietūs ir vakarienė su .../>

Mažo sezono metu mokykla rengia savaitinius pietus, kuriuos mokytojai rengia mokiniams. Tačiau vasarą vakarienė ir socialinė veikla vyksta už mokyklos ribų. Mūsų susitikimai suteikia puikią galimybę studentams bendrauti su kitais studentais ir mokyklos darbuotojais. Mūsų kultūros kursai yra pagrįsti dviem Italijos tradicijų ramsčiais: Viduržemio jūros virtuve ir keramika.


Italų virtuvės kursai/>

Pasivaikščiojimas į autentišką tradicinę Viduržemio jūros regiono virtuvę, senovinį meną, kuriame yra mūsų senelių, paslaptys. Mūsų maisto ruošimo kursas grindžiamas "naminių makaronų" -gnocchi, fusilli, tagliatelle, orecchiette ir padažų paruošimu. Indus demonstruoja ir rengia mokytojai kartu su mokiniais. Po kiekvienos pamokos studentai galės mėgautis savo parengtomis plokštėmis. Kursas vyksta visus metus. Kiekvienoje pamokoje bus ne mažiau kaip 2 dalyviai ir neviršys 10.


Keramikos apdailos kursas/>

Mūsų keramikos apdailos kursas siūlo pamokas apie šiuolaikinio vaizduojamojo meno teoriją keramikos paveikslų srityje. Studentai seka pamokoje iliustruotus metodus ir praktiškai dekoruojant ir dažant keramines medžiagas. Pamokų dėsto profesionalus keramikos instruktorius.

72226_72215_Italianlesson.jpgKultūra

Ekskursija ir veikla

Mokykla organizuoja ekskursijas visame Salerno mieste, taip pat kitų svarbių turistinių vietų, tokių kaip Vietri, Amalfis, Positano, Ravello, Paestum, Palinuro, Ercolano, Pompėja ir Napolis. Studentams taip pat bus suteikta galimybė imtis vienintelio ekskursijos vizito, kur galima sužinoti, kaip gaminami mūsų regionai - "Mozzarella di Bufala".


Salerno/>

Tarp istorijos ir jūros

Salernas yra pakrantėje, kuri yra 200 km nuo Positano iki Cilento, apimanti Viduržemio jūros kultūrą ir žemę, leidžiančią pasinerti į pietų Italijos kilmingas tradicijas. Salernas yra švelnus klimatas, gražūs paplūdimiai, meno vertybės, regioninis kraštovaizdis ir toli nuo masinio turizmo. Salernas yra ideali vieta tiems, kurie nori studijuoti itališką ir mėgautis maloniomis atostogomis. Salernas yra aprūpintas viskam, kas yra miesto miestas, tuo pačiu vieta, kur atsipalaiduoti ir susirasti. Miestas yra pilnas daugybės kultūrinių ir turistinių objektų, kuriuos galima pasivaikščioti mažais, bet ryškiais centro storio miestais - "senamiesčiu". Vietos gyventojų dosnumas, malonumas ir noras suteiks malonią viešnagę, sukurs nepamirštamą įspūdį. Miestas gali patenkinti visų amžiaus grupių turistų poreikius. Viena vertus, yra daugybė barų, restoranų, naktinių klubų ir diskotekų, kur jauni žmonės minia į vakarus iki vėlyvos nakties valandos. Kita vertus, miestas siūlo turtingas kultūrines programas suaugusiems, tokius kaip lauko koncertai, parodos, teatras, festivaliai ir kultūrinės apraiškos.

Be to, Salernas yra strateginis taškas, kuriame galima aplankyti svarbias turistines vietas. Miestas yra vos 15 minučių nuo senovės Romos Pompėjaus miesto, 30 minučių nuo svarbios Paestumo archeologinės vietovės ir maždaug 50 minučių nuo Neapolio ir Kaprio salos. Visus paskirties vietas lengva pasiekti viešuoju transportu.


Amalfio pakrantė, Dieviškoji pakrantė/>

Amalfio pakrantė yra varpinės formos pakrantės dalis, iš kurios atsiveria vaizdas į Salerno įlanką. Pakrantė, pavadinta "La Divina" dėl savo kraštovaizdžio ir puikus grožio, yra elegantiška turistinė vietovė, kurioje netrukus ieškoma jūros, saulės ir jaunimo mėgėjų. Pakrantės kraštovaizdžiui būdingos uolos su vaizdu į jūrą. Pakrantėje yra daug mažų jūrinių kaimų, saugančių gamtos vertybes ir artefaktus. Mes patariame atrasti šį stebuklingą rojaus kampą, pradedant Vietri sul Mare, kuria garsėja savo keramikos dirbtuvėmis, o po to Cetara žvejų kaimas, pažymėtas jo colarira di alici. Kelyje į Amalfią negalėsite praleisti Meori, Minori, viduramžių Atrani, ir Ravello su nuostabiais sodais, kabančiais virš jūros.

Paskutinė kelionė po pakrantę baigsis Amalfi. Pasivaikščioję kelio labirintuvese, jūs pajusite, kaip vaikščiate pirmojoje Italijos Respublikos jūroje po Romos imperijos žlugimo, "Repubblica Marinara". Kelionė baigiasi Positano, mažų baltų namų kaimu, pastatytu ant pakrantės uolų, ir siūlo galimybę apsipirkti garsiuose "moda Positano" parduotuvėse, mėgaudamiesi jūros grožiu.


Italijos studijos Italijoje geriausiai su mūsų oficialiai pripažinta mokykla/>

Italijos kalbos mokykla "Accademia Leonardo" yra oficialiai pripažįstama Italijos vietos švietimo institucijų (Salerno provincija - "Assessorato alla Scuola" - provincijos rajono mokykla ir Salerno pagrindinė namas). "Accademia Leonardo" Italijos mokyklos yra pripažintos Švedijos studijų užsienyje programų instituto (CSN) ir yra "Università per Stranieri di Perugia" pripažintas CILS egzaminų centras, taip pat yra įgaliotas DITALS centras, mokytojų, kurie nori mokyti italų kalbą, kurią pripažįsta "Università di Perugia". Taip pat "Accademia Leonardo" yra partnerė su italų kalbos mokyklomis Romoje ir italų kalbos mokykla Florencijoje.

Atsisiųskite brošiūrą ir Italijos kursų bei apgyvendinimo kainos.

Brošiūra-akademija-Leonardo-LT.pdf

Vietos

Vietos
 • Salerno

  Piazza Umberto I n. 1 – 84121 – SALERNO - ITALY, , Salerno

  • facebook
  • instagram
  • twitter

Programos

  Įstaiga taip pat siūlo:

  Klausimai