Keystone logo
Accademia Riaci

Accademia Riaci

Accademia Riaci

Įvadas

Apie "Accademia Riaci"

"Aš visada sakau savo mokiniams: mums visiems tinkamiausiu būdu kenksmingai slepiamas nedidelis, magiškas meno potencialas, kad jį būtų galima aptikti".

"Mokytojų uždavinys yra užmegzti tą magiją studentams ir paskatinti juos ieškoti tikro meno ir talento bei mokyti juos džiaugsmo mokytis. Taigi mokytojai ne tik moko technines žinias, bet ir puoselėja kiekvieno savo vaizduotę, fantaziją ir kultūrą, siekdami ieškoti tikro meno ir talento ". Accademia Riaci garbės pirmininkė Raymond Riaci.

Mūsų istorija

Tradicinio meistriškumo paveldas ir Toskanoje klestėjęs menas, ypač Florencijoje, šventė renesanso erą kaip tikrosios meno daryklos šlovę. Amatininkų dirbtuvės ir studijos buvo pagrindinė miesto gamybos veiklos varomoji jėga, padėjusi Florencijai tikrai klestėti, kaip Italijos meno laikų kapitalas, ir jie kartu su prekiautojais pasiekė šlovę ir didelę sėkmę.

Amatininkų studijose, dažnai auksakalių dirbtuvėse, buvo sukurta daugybė puikių meno objektų. Geras pavyzdys yra Maestro Benvenuto Čelinis, kuris mokė savo geresnių skulptūrinių technikų, kai kur nors kur nors studijoje jo mokiniams išmatavo nuogą statulą iš marmuro. Šiandien šie mylimo Maestro vykdomi užsakyti amatai šimtmečius saugomi kaip tikras meno kūrinys. Laimei, ši sveikų ir ypatingų meistriškumo tradicijų, tokių kaip aukso ir juvelyrinių dirbinių gamyba, skulptūra ir tapyba, palikimas buvo per daugelį amžių paveldėtas Florencijoje ir visame Toskanos regione.

1983 m. Steigiant studiją, Maestro Raymond Riaci turėjo stiprią viziją sukurti mokyklą, kuri ne tik išmokė savo technikų, bet ir apšvietė jaunus menininkus gyvuojančia renesanso dvasia ir atmosfera, kad galėtų vykdyti savo visą gyvenimą kaip maestro misiją. Tai buvo "Accademia Riaci" įkūrimas: tradicinio meno lobynas ir jo nepakeičiamos technologijos. Mokymo slaptoje yra metodai, nežinomi jokiai kitai mokyklai, ir "Accademia Riaci" siekia puoselėti ir plėtoti kiekvieno atskiro studento vaizduotę ir fantazijas.

Nuo pat mažos meno studijos šiandien ta pati aistringa misija suaktyvino ne tik vieną maestro, bet ir įspūdingą mokytojų komandą, atstovaujančią geriausiems Italijos menininkams Florencijoje, išlaikant įkūrimo ir garbės prezidento tradicijos ir dvasios viziją, išreikštą citata . Mūsų studentų kūnas atstovavo daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje, siekdamas dailės dizaino, amatų, dailės, italų kalbos ir Italijos kulinarijos meno srityse, niekada nesugeba įkvėpti jų.

Mokymo metodas ir filosofija

Misija - "Gyvenk praeitimi, kurkite ateitį"

"Accademia Riaci" švietimo tikslas yra ne tik orientuoti į tradicinių metodų ir stilių mokymą, bet ir padėti studentams plėtoti savo meninį jautrumą, kūrybiškumą ir realizuoti visą savo potencialą.

Nuo tradicinės iki ultramodernos technologijos

Studentai gali pasirinkti mokytis iš įvairių meno ir tradicinių menų sričių, siūlomų akademijoje. "Accademia Riaci", priešingai nei pastarojo meto masinės gamybos tendencijos, tiki kokybe, o ne kiekybe. Štai kodėl tradicinių ir klasikinių dailės dizainas ir technikos pažengusios į pažangiausius dizainus ir technologijas studijuoja ir įgyja per daugelį praktinių praktinių mokymų valandų jų pagrindiniame pasirinkime. Studentai bus ugdomi, kad išvystytų savo vaizduotę, o fantazijos - labiausiai vertinami menininko elementai. Profesoriai skatina kiekvieną studentą įkvėpti ir tobulinti kiekvieno studento originalumą ne tik dėstydami mokymą, bet ir padėdami jiems iš naujo atrasti "specialų kažką" apie kiekvieną mokomą menininką.

"Small Classe" dydžiai

Moksliniai tyrimai rodo, kad studentai, dirbantys mažose grupėse, dažniau mokosi ir pasirodo labiau patenkinti savo klasėmis. Mažesni klasės dydžiai yra susieti su teigiama edukacine nauda, ​​tokia kaip geresnis testų rezultatas, mažesnis išsilavinimas ir aukštesnio išsilavinimo lygis. Todėl "Accademia Riaci" klases organizuoja nedidelė studentų grupė.

Speciali instrukcija

Kaip ir tai, kaip Leonardo Da Vinci mokė jo pagalbininkus, pamokos vyksta glaudžiai bendradarbiaujant su kiekvienu studentu, atsižvelgiant į jų gebėjimus ir asmenybę, iššūkius pradedantiesiems ir patyrusiems specialistams.

"Accademia Riaci School Group"

"Accademia Riaci" mokyklos grupę sudaro trys mokyklos: "Accademia Riaci", "FCAS" ir "ABC de 'Conti".

Kiekviena mokykla siūlo kursus skirtingose ​​disciplinose:

  • "Accademia Riaci": menai, amatai
  • FCAS: Kulinarijos meno kursai
  • ABC de 'Conti: italų kalbos kursai

Vietos

  • Florence

    Via de' Conti 4 - 50123 Florence Italy, 50123, Florence

    Klausimai