Keystone logo
Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

Įvadas

„Accademia Costume & Moda“, įkurta 1964 m. Romoje, šiandien buvo apdovanota BoF ataskaita „4 ženkleliai iš kompetencijos“ - maksimaliai įmanoma - tiek bakalauro mados dizaino (bakalauro laipsnio kursai), tiek magistro mados dizaino (magistro laipsnio kursai) kategorijose :

Ji siūlo bakalauro ir magistro kursus, teisėtai pripažintus Italijos švietimo, universitetų ir mokslinių tyrimų ministerijos, vadovaujant meno aukštojo mokslo įstaigai.

Kultūros, dizaino ir meistriškumo aspektai, susiję su laboratoriniu požiūriu, yra pagrindiniai mokyklos ugdymo misijos aspektai. Tikslas yra padėti studentams pradėti karjerą, padėti jiems kurti ir įtvirtinti savo kūrybinę tapatybę.

Kultūra ir eksperimentai sujungiami su dizainu ir meistriškumu - tai mūsų siūlymas "Fashion System" ir "Entertainment Industry" - jauni dizaineriai, galintys reaguoti į jų poreikius.

Šiandien „Alumni“ yra „Gucci“ kūrybinis direktorius, Alessandro Michele, jo pirmtakas Frida Giannini, Albino D'Amato, Maurizio Galante, „Marco Mastroianni“, „Responsable Création“ „Matières Chez Louis Vuitton“, „Fendi-Dior“, „Aldo Maria Camillo“ ir daugelis svarbiausių profesionalų. pasaulinė mados pramonė. „Accademia“ prestižiniuose tarptautiniuose mados namuose ir pramogų renginiuose yra daug daugiau nei 85% visų gyventojų.

"Accademia" yra tik pradinė tinklelis.

Vietos

  • Rome

    Via della Rondinella, 2 , 00186, Rome

  • Milan

    Milan, Italija

    Klausimai