Keystone logo
Agricultural University Of Athens

Agricultural University Of Athens

Agricultural University Of Athens

Įvadas

Agricultural University Of Athens (AUA) siūlo aukšto lygio bakalauro ir antrosios pakopos žemės ūkio mokslo švietimą ir mokslinius tyrimus, o jo vizija yra pasiekti švietimo ir mokslinių tyrimų kompetenciją, kad užimtų dinamišką poziciją tarptautinėje akademinėje aplinkoje.

Tiesa, savo tradiciniam vaidmeniui tenkinti Graikijos ekonomikos ir visuomenės gamybinius ir vystymosi poreikius, AUA įsikiša ir vystosi atsižvelgdama į šiuolaikinio švietimo ir mokslo raidą ir orientaciją. Be to, ji nuolat palaiko ryšius su visuomene, kad galėtų teikti pasiūlymus ir pateikti sprendimus žemės ūkio mitybos sektoriuje kylančioms problemoms spręsti .

Agricultural University Of Athens (AUA) yra trečias pagal senumą Graikijos universitetas po Atėnų universiteto ir Atėnų nacionalinio technikos universiteto ( Metsovio ).

1920 m. Įstatymu (Įstatymas 1844/1920) jis buvo įsteigtas kaip Nepriklausomas aukštojo mokslo institutas, turintis universitetinį statusą Aukščiausios Atėnų žemės ūkio mokyklos (HASA) vardu.

1989 m. HASA buvo pervadinta į Agricultural University Of Athens ir suskirstyta į septynis nepriklausomus akademinius padalinius (Prezidento dekretas 377/1989) ir nors 1995 m. Graikijos pavadinimas buvo pakeistas (Prezidento dekretas Nr. 226/1995), angliškas (AUA) liko nepakitęs.

Pagal AUA vidaus nuostatų 1 straipsnį „AUA teikia išsilavinimą tiek bakalauro, tiek antrosios pakopos lygmeniu, apimantį visus žemės ūkio veiklos sektorius. Jos švietimo programos , kuriose teorinis mokymas derinamas su laboratorijos pratimais ir praktiniu mokymu, yra pagrįstos empirine patirtimi ir yra glaudžiai susijusios su Graikijos žemės ūkio problemomis ir perspektyvomis. AUA programos tikslas - suteikti savo absolventams vaidmenį kaip kompetentingiems žemės ūkio specialistams / agronomams, kurie gali mokyti ir remti ūkininką, dalyvauti planuojant šalies žemės ūkio plėtrą ir savo tyrimais prisidėti sprendžiant problemas žemės ūkio sektoriui ir gamtos išteklių valdymui žemės ūkio produktams gaminti. AUA yra pagrindinių ir taikomųjų tyrimų centras, kurio tikslas - plėtoti žemės ūkio mokslą ir Graikijos žemės ūkio savarankiškumą žemės ūkio gyventojų ir Graikijos žmonių labui “.

Pagal Prezidento dekretą 80/2013, universitete buvo įsteigtos dvi mokyklos, į kurias buvo įtraukti septyni ankstesni skyriai: Žemės ūkio gamybos, infrastruktūros ir aplinkos mokykla bei Maisto, biotechnologijų ir plėtros mokykla.

Vietos

 • Athens

  Iera Odos,75, 118 55, Athens

  • Athens

   Iera Odos,75, 118 55, Athens

   Programos

    Klausimai