Keystone logo
AIDIMME

AIDIMME

AIDIMME

Įvadas

Technologijos institutas AIDIMME yra privati ​​nevalstybinė nacionalinių organizacijų asociacija, kurios tikslas yra skatinti įmonių konkurencingumą per ID ir jų gamybos procesuose, ir jų produkcijose.

Nuo pat savo įkūrimo 1987 m. Jis vykdė veiksmus, susijusius su mokymo sritimi, kurių tikslas buvo ir yra mokyti techninius specialistus, galinčius iš karto prisijungti prie bendrovės, ir prisidėti prie įgytų žinių, siekiant nuolat tobulinti mūsų produktyvų audinį.

Dėl šių veiksmų 1993 m. Buvo pradėta iniciatyva, kuri, atsižvelgiant į patobulinimus ir atnaujinimus, reikalaujama per daugelį metų, pasiekė iki šiol magistro pramoninės nuotekų valymo ir perdirbimo inžinerijos .

Po daugelio metų, 2002 m., Atsižvelgiant į esamus įmonių procesų valdymo poreikius, buvo pradėtas taikyti "Kokybės sistemų magistras", "Aplinkos ir profesinės rizikos prevencijos valdymas" , profesinės praktikos kvalifikacija kaip vyresnysis technikas PRL .

2007 m . Ir prieš naująją Europos universitetų sistemą, gimtą Bolonijoje, ir būtinybę suteikti šių magistro laipsnių oficialų statusą, tarp AIMME ir Valensijos Katalikų universiteto (UCV) įsteigiamas bendradarbiavimo susitarimas, kuris tą patį patikrina abiejų laipsnių Švietimo ministerijos dalis.

2014 m. " AIMME" ir "UCV" siūlo, kad sistemos valdymo magistras suteiks papildomą vertę, skirtiną elementą, kuris pagerins mūsų studentų konkurencinę padėtį darbo rinkoje. Pagal šią analizę 2015-2016 mokslo metų pabaigoje pateikiamas naujas dvigubo magistro laipsnis, kuris baigia ankstesnio magistro laipsnį sistemų valdymo srityje, tačiau leidžia studentams gauti vieną universiteto magistro laipsnį viename kurse:

  • Magistro laipsnis integruotame kokybės sistemų, aplinkosaugos ir saugos bei sveikatos vadybos vadove
  • Profesinių rizikos prevencijos magistro laipsnis

Galiausiai 2016 m., Po vienerių metų dirbant su AIDIMA technologijų centru , sujungiamos metalo technologijos (AIMME) ir medienos (AIDIMA) technologiniai centrai, dėl kurių buvo sukurtas Metalo apdirbimo technologijos institutas Mueble , Mediena, pakuotė ir sąjungininkai - AIDIMME , atnaujindama susitarimą su Valensijos Katalikų universitetu UCV, todėl nuo tada bendradarbiaujama universiteto magistro laipsniuose, AIDIMME - UCV .

AIDIMME -UCV magistro laipsniai, kaip oficialūs universiteto magistro laipsniai, leidžia studentams kreiptis dėl stipendijų, atlikti praktiką, tęsti doktorantūros studijas, gauti konkursinių egzaminų taškus ir galioja bet kurioje Europos Sąjungos šalyje ir homologuoti bet kurioje kitoje šalyje. pasaulio.

Vietos

  • Valencia

    Sede Santa Úrsula. Calle Guillem de Castro, 94., 46001, Valencia

    Klausimai