Keystone logo
Africa International University

Africa International University

Africa International University

Įvadas

Sveiki atvykę į Africa International University

Africa International University yra užsakomasis krikščionių universitetas, esantis ramioje Kareno aplinkoje, strateginėje vietoje, ramus ir palankus mokytis. Africa International University šiuo metu rengia teologijos, verslo, IRT, psichologijos, kalbų, bendruomenės kūrimo, kalbotyros lyderystės ir švietimo studentus.

Universitete dirba darbuotojai ir studentai iš daugiau nei 32 šalių iš penkių žemynų. Šiais metais universitetą baigė studentai iš Liberijos, Kenijos, Ugandos, Tanzanijos, JAV, Madagaskaro, Ganos, Nigerijos, Kongo KDR, Malavio, Seišelių, Gambijos, Etiopijos, Pietų Sudano Eretrijos.

46629_4.JPG

Universitetas tikisi mokyti daugiau į Kristų orientuotų Afrikos ir kitų šalių bažnyčios vadovų, kurie aktyviai ir teigiamai dalyvautų darant įtaką pasauliui. Mes sukūrėme savo programas įvairiose profesinės specializacijos srityse, kad mūsų absolventai galėtų perkelti mokymąsi į savo karjerą. Universitete yra modernių patogumų, kad jūsų viešnagė būtų patogi ir išradinga. Turime gerai aprūpintą biblioteką su knyga ir šiuolaikine mokomąja medžiaga. Universitetas turi modernią IRT laboratoriją ir visą parą prieigą prie WIFI. Tiems, kurie nori būti universiteto rezidentais, siūlome modernius aptarnaujamus apartamentus, kad jūsų viešnagė būtų patogi.

Studijų būdai:

  • Pilnas laikas
  • Vakarinės pamokos
  • Mokykloje
  • Nuotolinis ir elektroninis mokymasis

Priėmimas vyksta sausį, gegužę, rugsėjį ir mokyklos atostogas (balandžio, rugpjūčio ir gruodžio mėn.).

46626_3.JPG

Vietos

Vietos
  • Nairobi

    Africa International University., Karen, 00502, Nairobi

    Klausimai