Keystone logo
Al-Quds University

Al-Quds University

Al-Quds University

Įvadas

Al-Quds University , įkurtas 1984 m., Yra Palestinos universitetas ir vienintelis universitetas pasaulyje, įsikūręs prie atskyrimo sienos. Pagrindinis universiteto miestelis yra Abu Dis mieste ir dar keturi miesteliai Jeruzalėje - šeichas Jarrahas, Beit Hanina ir Rammalhas (al-Birehas). Al-Quds University teikia aukštojo mokslo ir bendruomenės paslaugas Jeruzalės rajone, taip pat kaimyniniuose miestuose, kaimuose ir pabėgėlių stovyklose Vakarų Krante.

Al-Quds University mokosi daugiau nei 13 000 studentų, yra daugybė narių iš viso Vakarų Kranto, įskaitant Betliejaus, Hebrono, Jenino, Jericho, Nabluso, Ramallaho, Tulkaremo ir Qalqilia rajonus. Al-Quds University turintis penkiolika akademinių fakultetų, įskaitant menus, mediciną, odontologiją, teisę, Koraną ir islamo studijas bei inžineriją, turi didžiulę akademinę įvairovę ir siūlo kažką kiekvienam.

Al-Quds University yra kūrybiškumo centras ir siūlo gyvybingą mokymosi aplinką, skatindamas keistis idėjomis ir saviraiškos laisve bei vadovauti novatoriškiems tyrimams. Tai leidžia užtikrinti aukščiausią mūsų studentų išsilavinimo lygį ir skatinti juos būti aktyviais piliečiais, atvirais ir bendradarbiaujančiais, taip pat gerai informuotais ir besidominčiais pasaulio kultūromis.

Siekdamas išlikti akademinės bendruomenės priešakyje, Al-Quds University palaiko tarptautinę partnerystę su Amerikos ir Europos universitetais. Ji taip pat yra susijusi su daugiau nei 30 institutų ir užsiima novatoriškais tyrimais visame pasaulyje.

Vietos

  • Abu Dis

    Abu Dis, Palestinos valstybė

    Klausimai