Keystone logo
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Įvadas

Al Rayyan tarptautinis universiteto koledžas (ARIU) yra pirmojo privataus universiteto Kataro valstijoje įpėdinis, kuris atidarytas 2000 m. rugsėjį ir daugiau nei 20 metų specializuojasi teikiant su verslu susijusius laipsnius, daugiausia dėmesio skiriant turizmo, svetingumo ir tarptautinio verslo studijoms. . Šiuo laikotarpiu universitetas veikė Al Rayyan International Education (ARIE) ir NHL Stenden taikomųjų mokslų universiteto Nyderlanduose globoje.

Nuo 2021 m. rugsėjo mėn. įstaiga atidaro naują įdomų savo egzistavimo skyrių ir užmezga strateginę partnerystę su Derbio universitetu Jungtinėje Karalystėje.

Per šią partnerystę ARIU pasiūlys JK akredituotus bakalauro ir magistro laipsnius, tarptautinio svetingumo vadybą, tarptautinio turizmo vadybą ir tarptautinio verslo vadybą.

ARIU, bendradarbiaudama su Derbio universitetu, tęs savo palikimą kaip aukščiausios kokybės aukštojo mokslo institucija ir svarbiausia universitetinio lygio švietimo teikėja Katare, Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos regione ir tarptautiniu mastu. ARIU yra labai geroje vietoje, kad suteiktų studentams puikias mokymosi ir karjeros galimybes. Jos vieta gyvybingame Dohos mieste ir Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos regione yra gyvybiškai svarbi institucijos tapatybei ir mokyklos sėkmei.

Kodėl verta rinktis ARIU

Al Rayyan tarptautiniame universiteto koledže (ARIU), bendradarbiaujant su Derbio universitetu, būsite laukiami malonioje, palyginti mažoje aplinkoje, kurioje tvyro draugiška ir šeimyniška atmosfera – vieta, kurioje nuo pat pirmos akimirkos jausitės kaip namuose. . ARIU, bendradarbiaudama su Derbio universitetu, siūlo ketverių metų trukmės tarptautinio svetingumo vadybos, tarptautinio turizmo vadybos ir tarptautinio verslo vadybos bakalauro programas.

Unikali edukacinė koncepcija suteikia galimybę įgyti įgūdžių rinkinį, kuris išskirtų jus iš kitų šioje srityje dirbančių žmonių. Al Rayyan International University College (ARIU) siūlomų bakalauro laipsnių portfelis siekia suteikti aukštąjį išsilavinimą, kuris suteiktų absolventams paslaugų ir tarptautinio verslo valdymo įgūdžių, kad jie taptų kompetentingais novatoriškais vadovais ir pirmaujančiais verslininkais. Profesiniai laipsniai yra kuriami ir suprojektuoti atsižvelgiant į realias verslo situacijas ir yra derinami su teorijos ir praktikos deriniu, todėl mūsų absolventai yra ypač tinkami įsidarbinti iškart po baigimo. Mūsų siūlomos programos ir laipsniai yra tokie patys kaip ir Derbio universitete JK, o baigę studijas visi absolventai gauna tarptautiniu mastu pripažintą JK akredituotą laipsnį iš Derbio universiteto.

Suprantame, kad studentai mums yra tokie pat svarbūs, kaip studentams universitetas. Todėl esame pasiryžę pasiūlyti į studentą orientuotą požiūrį į švietimą, kartu aprūpindami įvairias patalpas, kad galėtumėte visapusiškai mėgautis studijomis ir gauti naudos.

ARIU, bendradarbiaudama su Derbio universitetu, turi labai tvirtą į studentą orientuotą požiūrį į mokymąsi ir švietimą. Mūsų programų misija yra parengti studentus būsimoms vadybos funkcijoms tarptautinėje aplinkoje. Tai lankstus ir plataus masto profesinis išsilavinimas absolventams, kurie turi būti sveikintini visame pasaulyje, visuose paslaugų ir paslaugų valdymo sektoriuose. Derbio universiteto laipsnis atveria duris į įdomią ateitį su įvairiomis karjeros perspektyvomis ir galimybėmis. Mūsų studentai yra gerai pasirengę pradėti dirbti realiame pasaulyje iškart po studijų. Turime sėkmingų absolventų įvairiose pramonės šakose, įskaitant bankininkystę ir finansus, svetingumą ir turizmą, mažmeninę prekybą, rinkodarą ir reklamą, sportą, konsultacijas ir tarptautinę prekybą.

Priėmimai

Vietos

  • Doha

    Doha, State of Qatar Stenden Qatar University of Applied Sciences Al-Jeleait Street Bin Omran P.O. Box 36037, , Doha

    Klausimai