Keystone logo
Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Įvadas

Haroldo Lloyd Murphy aukštoji mokykla

Jūsų sprendimas tęsti studijas yra testamentas jūsų troškimui tiesiogiai paveikti šį pasaulį. Ar norėtumėte išmokyti rytdienos lyderių, siekti ligos gydymo ar tapti tikru politikos pokyčių agentu, ASU yra pasiryžęs suteikti jums fakultetą, išteklius ir pasaulinio lygio išsilavinimą, kurio reikia norint pasiekti sėkmės.

Dabar atėjo laikas rasti savo ateitį mokslinių tyrimų, reabilitacijos, konsultavimo, švietimo ar politikos srityse, turinčiose aukštąjį išsilavinimą ar doktorantūros laipsnį Alabamos valstijos universiteto absolventų mokykloje.

Aukštojo išsilavinimo vizija

Magistrantūros studijų vizija yra tokia: skatinti sinergetinę aplinką remti transformacijos ir pasaulinio lygio aukštojo mokslo Alabamos valstijos universitete.

Haroldo Lloyd Murphy aukštojo mokslo misija

Pagrindinis Murphy Graduate School misija yra (1) vadovauti universiteto doktoratei, edukaciniam specialistui, magistrantūros ir pažymių lygiui, po bakalaureato laipsnio programoms; (2) tarnauti kaip universiteto masto advokatas aukštąjį išsilavinimą; Ir (3) prižiūri kompetencijos, sąžiningumo ir teisingumo standartus visose studijų programose.

Alabamos valstijos universitetas yra studentų centras, ugdytojas, visapusiškas ir įvairus viešasis istoriškai juodas universitetas, siekiantis siekti aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir viešosios paslaugos. Universitetas vykdo savo misiją, puoselėdamas studentų kritišką mąstymą, meninę kūrybiškumą, profesinę kompetenciją ir atsakingą pilietiškumą. Pridedant prie žinių, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę atliekant mokslinius tyrimus ir atradimus; Ir padedant pažinti valstybę ir tautą per mąstančią viešąją tarnybą. Universitetui suteikiant bakalauro laipsnį daktaro laipsnius, yra mokslinis ir kūrybinis dėstytojas, naujausios priemonės ir gyvenimo atmosfera, kurioje visi universiteto bendruomenės nariai gali dirbti ir mokytis malonioje ir vertingoje aplinkoje. Vadovaujantis patikinimu, kad rasė, lytis ar ekonominis statusas slopina žvalgybą, kūrybiškumą ar pasiekimus, ASU yra tiltas sėkmei tiems, kurie įsipareigoja siekti plėtros, dėmesio, atkaklumo ir atlygio.

Vietos

Vietos
  • Montgomery

    915 S Jackson St Montgomery, AL 36104 USA, 36104, Montgomery

    Klausimai