Keystone logo
AMA Education System

AMA Education System

AMA Education System

Įvadas

FAKTAI AMA švietimo sistema (AMAES) yra didžiausia švietimo tinklas Azijoje ir AMA įmonių grupei. Tai, kad valdo ir eksploatuoja šiuos mokyklas Filipinuose įmonės:

AMA universitetas AMA kolegijos Abe Tarptautinio verslo kolegija (Abe) ACLC kolegija AMA Kompiuterių Mokymo centras (ACLC) Augustinas Slaugos mokykla (SASN) Delta Air International "Aviation Academy" (DAIAA) Pietų Lusonas kolegija Sta. Veronika kolegija AMA Pagrindinis ugdymas (anksčiau Augustinas Tarptautinė mokykla) AMA medicinos mokykla (AMASOM)

AMA kolegijoje ir AMA UNIVERSITETAS 1980 ambasadorius Amable R. Aguiluz V, taip pat žinomas kaip Computer Švietimo Filipinuose tėvas, pamatęs, kad visiškai apmokyti kompiuterių specialistų paklausą; Tačiau per tą laiką, ne Filipinuose institucija pasiūlė profesionalų kompiuterinio išsilavinimo. Žinant technologijų poveikį pramonei ir kaip ji bus vairuoti pažangą ambasadorius Aguiluz reagavo į paklausos ir nusprendė suformuoti mokyklą, kuri bus pasiūlyti kompiuterinį išsilavinimą; Taigi, "AMA institutas Kompiuterių studijų buvo įkurta ir galiausiai atvedė į AMA Kompiuterių kolegija, kuri buvo pirmoji pasiūlyti kursus informatikos ir informatikos inžinerijos įmonės.

Greta yra pirmasis pasiūlyti IT kursus Filipinuose, AMA Kolegija taip pat buvo pirmasis į:

Siūlau E. mokymasis Pateikite 1 yra 1 studentas-kompiuteris santykis siūlau Mechatronika Gauti ISO 9001 sertifikavimas tarp visų Filipinuose mokyklose Tapkite "Microsoft Premjera Švietimas partneriu Tapk išskirtinis mokymo partneriu Avaya Išsišakoti pagrindinių miestų ir savivaldybių Filipinuose Plėtoti miesto universitete Filipinai panaši į Harvardo, MIT ir kitų panašių institucijų

Kaip laikas eina, AMA kolegija toliau tobulinti ir net išplėsti jos taikymo sritį, siūlydami kursus, susijusius su verslo ir finansų, meno ir mokslų ir inžinerijos, kuri leido savo pakeliamas į AMA universiteto, po universiteto statusą suteikiančių Filipinų vyriausybė komisijoje Aukštasis išsilavinimas (ched) rugpjūčio 20, 2002.

Šiandien, be savo pagrindinio miesteliu (AMA universitetas), esančio projekto 8, Quezon City, yra 41 AMA kolegijos išsidėstę įvairiose šalies dalyse, kuri siūlo bakalauro laipsnį, Technika LOJ, trumpus kursus ir Doktorantas studijų programas.

AMA ŠVIETIMAS SISTEMA Praėjus keleriems metams po "AMA koledžas buvo įkurtas ambasadorius Aguiluz nusprendė pradėti naują pastangas steigiant naujas mokyklas, kad bus specializuojasi konkrečiose srityse, pavyzdžiui, verslo, techninių IT įgūdžių, sveikatos priežiūros ir svetingumą. Tai galiausiai buvo realizuojama, kai jis nustatė AMA Kompiuterių Mokymo centras, ACLC kolegija, Abe Tarptautinio verslo kolegiją ir Augustinas Slaugos mokykla. Siekiant efektyviai valdyti AMA kolegija ir jos sesuo mokyklas, AMA švietimo sistemų Holdings, Inc. buvo įkurta, kuri yra dabar, kad valdo švietimo verslą AMA grupės bendrovių.

NAUJI NARIAI AMA ŠVIETIMO SISTEMOS Suderinti su savo reputacija yra didžiausia švietimo tinklas Azijoje, AMAES neseniai įsigijo šias mokyklas, siekiant sustiprinti organizacijos reputaciją ir įvykdyti savo tikslą teikti kokybišką išsilavinimą visiems:

Delta Air Tarptautinė aviacijos akademija Pietų Lusonas kolegija Sta. Veronika kolegija Norvegijos jūrų akademija

tarptautinėse operacijose

AMAES toliau plėsti savo pasiekti ir padidinti savo pasaulinį pėdsaką steigiant mokyklas ne tik Filipinuose, bet ir kitose šalyse. Štai pagal AMAES, kad jau veikia ir kitose šalyse iki šiol mokyklose:

AMA tarptautinis universitetas Bahreinas AMA Tarptautinė mokymo institutas Bahreinas AMA Tarptautinė mokymo institutas Omanas ACLC Makao ACLC Honkongas Al Fawz Tarptautinė mokykla

Vietos

Vietos
  • Manila

    Corporate Office AMA Building 2 59 Panay Avenue Quezon City, , Manila

    • facebook
    • instagram
    • twitter

Klausimai