Keystone logo
American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

Įvadas

Amerikos konsorciumas universitetų (ACU) yra akredituotų aukštojo mokslo įstaigų grupė, turinti puikių programų ir funkcijų. Jos nariai aptarnauja tūkstančių tarptautinių studentų iš viso pasaulio švietimo poreikius. ACU pasiūlymų apimtis yra įvairialypė ir toli siekianti - nuo bendrojo laipsnio iki doktorantūros programų daugelyje sričių, įskaitant pažangius mokslus, inžineriją ir technologijas, ir įvairias programas, tokias kaip apskaita, inžinerija, teisė, verslo administravimas, tekstilė, mityba ir sporto medicina. ACU yra ne tik stiprios akademinės programos. Tarptautiniai studentai klestės institucijose, kurios siekia tarptautinio išsilavinimo, kaip rodo ištekliai - žmonės, infrastruktūros, paramos paslaugos ir tt - jie skiria jai. Šis įsipareigojimas kyla iš misijos, kuri ne tik padeda tarptautiniams studentams įgyti išsilavinimą, bet ir prisideda prie jų praturtinimo akademinei ir mokymosi aplinkai Amerikos studentams. Jis taip pat yra iš ACU institucinių programų, skirtų studentams siųsti į kitas šalis studijuoti; jų kultūrinis mokymasis padeda jiems tapti geresniais pasauliniais piliečiais ir studentų su tarptautiniais studentais, kai jie grįš. Amerikos konsorciumas universitetų (ACU) palengvina tarptautinį studentų priėmimą į aukštojo išsilavinimo ir bakalauro studijų programas savo narių institucijose, kurios siūlo platų puikių akademinių programų ir paslaugų spektrą. Studentams teikiant pagalbą sklandžiam anglų kalbos mokymuisi ir prisitaikant prie naujos akademinės ir kultūrinės aplinkos, teikia INTERLINK centrai kiekviename miesteliu.

UNCGMAIN1
UNCGMAIN02

ACU VIETOS

ACU Locations Map

NARIAI

Valparaiso universitetas Valparaiso universitetas (Valpo) yra privatus universitetas iš 4500 amerikiečių ir užsienio studentų iš JAV ir 40 pasaulio šalių. "Valpo" yra nuosekliai vertinamas kaip vienas iš "Midwest" aukščiausiųjų universitetų ir yra įtrauktas į tuos JAV universitetus, kurie siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. "Valpo" turėjo ilgą ir didžiulę tradiciją pasveikinti tarptautines studentus iš visų kultūrinių tradicijų ir kilmės. Universitetas, siekdamas paskatinti studentus ir fakultetus išreikšti tikrą tarptautinį išsilavinimą, siūlo daugybę programų, kuriose studentai ir dėstytojai dalyvauja tarpkultūriniuose dialoguose, kultūriniuose mainuose, užsienyje studijuoti ir paslaugų mokymosi galimybėms. "Valpo" yra tik viena valanda nuo Čikagos saugiu ir draugišku 31 000 miestu.

Šiaurės Karolinos universitetas Greensboro universitete Šiaurės Karolinos universitete Greensboro mieste (UNCG) yra sudėtinga, palaikanti ir įkvepianti bendruomenė, kuri atskirta nuo kitų universitetų, nes mūsų bendroji vertybė yra "Daryti kažką didesnį". Mes nustatome kompetenciją ne tik kuriuos pritraukė žmonės, ir aukštas pasiekimų lygis, kurį jie siekia, bet ir jų reikšmingi įnašai. Su įsitikinimu, kad galėtume visiems suteikti, sukūrėme unikalią bendradarbiavimo ir įtraukties aplinką, kuriančią smalsumą ir aistra. Mūsų įvairialypė bendruomenė yra sujungta supratimu, kad tai, kas svarbu ne tik klasėje išmoktai pamokai, yra tai, kaip jie perkelia į priekį, norėdami pakeisti mūsų karjerą ir bendruomenes. UNCG - tai tarptautinis universitetas, kuriame bet kokio rasinio ar etninio tapatumo, amžiaus ar fono žmonės gali gauti sąmoningą savo ir skirtingų kultūrų vertinimą, integruojant tarpkultūrinę ir tarptautinę patirtį bei perspektyvas į kiekvieno mokinio mokymosi patirtį. Tai aktyviai dalyvaujančių studentų, dėstytojų, personalo ir absolventų bendruomenė, pagrįsta atvira dialogo, dalinės atsakomybės ir pagarbos kiekvieno nario išskirtiniam įnašui.

St. Ambrose University St. Ambrose University (SAU) yra akredituotas išsamus universitetas, gerai žinomas dėl savo įsipareigojimų dėl akademinės kompetencijos, laisvųjų menų, socialinio teisingumo ir paslaugų. Įvertinta tarp aukščiausių regioninių universitetų, SAU siūlo daugiau nei 70 studijų krypčių, vedančių į bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas. Dažniausios bakalauro studijų sritys tarptautiniams studentams yra Inžinerija, Kompiuterija, Verslas ir Valdymas. Aukštąjį išsilavinimą aukštųjų tarptautinių studijų programos yra apskaitos magistras, verslo administravimo magistras ir informacijos technologijų vadybos magistras.

Indianos valstijos universitetas Indijos valstijos universitetas (ISU), valstybinis doktorantūros studijų universitetas, siūlantis daugiau kaip 100 didžiųjų universitetų ir aukštąjį išsilavinimą, suteikia studentams išskirtinių mokymosi galimybių, gerina gyvenimo kokybę skleidžiant žinias per mokymą ir mokslinius tyrimus bei skatinant kūrybingą ir mokslinį programavimas.

Montano valstijos universiteto Montano valstijos universitetas yra vienoje iš įspūdingiausių koledžų JAV. Jis siūlo visus didesnės universiteto privalumus ir draugišką mažesnio universiteto miestelio bendruomenę. 1893 m. Įkurta kaip visapusiška viešoji žemės paskolos įstaiga, MSU yra viena iš 50 labiausiai technologiškai pažengusių universitetų pasaulyje. Iš 16440 studentų 722 yra tarptautiniai iš 75 skirtingų šalių. MUU studentų ir dėstytojų santykis 19: 1 leidžia profesoriams pasiekti ir suteikia praktines mokymosi galimybes. MU studentai gali ištirti savo interesus, įgyti naujų perspektyvų ir įgyti dinamiškos ateities įgūdžių.

Sietlo Ramiojo vandenyno universiteto studentai pasirenka Sietlo Ramiojo vandenyno universitetą (SPU) už griežtus akademikus, palaikančią bendruomenę, žvaigždžių Sietlo vietą ir viziją įtraukti kultūrą ir pakeisti pasaulį. SPU yra krikščionių universitetas, turintis daugiau nei 4000 absolventų ir besimokančiųjų iš 39 šalių ir 45 valstybių. SPU absolventai yra žinomi dėl kompetencijos ir pobūdžio, dėl to teigiami pokyčiai bendruomenėse visame pasaulyje.

INTERLINK kalbos centrai Sėkmė šiandieniniame pasaulyje reikalauja didesnės tarpkultūrinės kompetencijos ir veiksmingų bendravimo įgūdžių. Antrosios kalbos mokėjimas, ypač anglų kalba, yra labai svarbus tarptautiniams studentams ir verslo žmonėms. Tuo tikslu INTERLINK suteikia unikalią mokymo programą, įkvėptą iš mokymosi teorijų, mokslinių tyrimų ir praktinių taikymų. INTERLINK patirtis leidžia besimokantiesiems aktyviai dalyvauti įvairiuose lingvistiniuose, akademiniuose ir tarpkultūriniuose nustatymuose. Individualūs poreikiai ir pažanga yra kruopščiai stebimi, o per visą šį procesą mokiniai gauna paramą, paramą ir pagalbą. "INTERLINK", įsikūrusi aukščiausių JAV universitetų studentų miesteliuose, siūlo savo studentams visą prieigą prie visų patogumų ir daugelio akademinių paslaugų, įskaitant pagalbą, susijusią su sąlyginiu priėmimu į šias įstaigas. Be to, studentai gali susitikti su amerikiečių studentais ir profesoriais, atlikti auditą ar užsiimti klasėmis kreditais ir patirti universiteto gyvenimą mieste. Visų studentų buvimo metu specialūs dėstytojai ir personalas padeda jiems susidoroti su savo asmeniniais, kultūriniais ir akademiniais iššūkiais.

UNCGMAIN03

Sąlyginis įėjimas

Akademiškai kvalifikuotų studentų, kurie neturi reikalaujamo anglų kalbos mokėjimo, gali būti sąlygiškai įleisti į ACU nario instituciją, jei jie įstoja į INTERLINK prieš savo akademinių studijų pradžią. Sėkmingai baigus programą ir įvykdžius sąlygas, nurodytas pirminiame ACU narės institucijos sąlyginiame priėmimo laiške, jos gali būti priimamos kaip nuolatiniai studentai. Kai kurie ACU narių universitetai reikalauja, kad studentai pateiktų užpildytas paraiškos formas, oficialius nuorašus iš anksčiau dalyvavusių mokyklų, dokumentus apie finansus ir galbūt rekomendacinius laiškus. Kiti universitetai turi tik peržiūrėti oficialius nuorašus, kad galėtų nuspręsti dėl sąlyginio studento priimtinumo. Visais atvejais viena iš sąlygų yra arba norint pasiekti nurodytą TOEFL ar IELTS balą, arba sėkmingai užbaigti INTERLINK programą. Parama teikiant paraiškas universitetams nemokama visiems INTERLINK studentams.

Vietos

Vietos
 • Louisville

  INTERLINK Language Centers 890 W. Cherry St. Suite 200 Phone: +1 (303) 278-8337 Email: [email protected], 80027, Louisville

  • Seattle

   Seattle, Jungtinės Amerikos Valstijos

   • Bozeman

    Bozeman, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai