Keystone logo
Anaheim University Online

Anaheim University Online

Anaheim University Online

Įvadas

Anahaimas universitetas yra novatoriškas interneto aukštoji mokykla, įkurta 1996 metais su savo administracinėse patalpose esančių Anahaimas, Kalifornija. Anahaimas universitetas yra akredituota Nuotolinis mokymas akreditavimo komisija (DEAC). UNIVERSITETASPer savo state-of-the-art interneto akis į akį mokymosi aplinką, suteikia galimybes studentams visame pasaulyje bendrauti su labiausiai žinomų savo srities specialistai leidžia jiems tiek toliau savo žinias ir tobulinti savo profesinius įgūdžius patogus ir interaktyvios aplinkos. Anahaimas universitetas siūlo internetu programas anglų kalbos mokytoja švietimo, verslo administravimo, tarptautinio verslo, tvaraus valdymo, verslumo ir kino.

Anahaimas universitetas yra įsipareigojusi savo moto, "Studentai Pirma, visada." Jūs ir jūsų interesai yra mūsų rūpestis. Mūsų tikslas yra suteikti studentams visame pasaulyje galimybę gauti aukštos kokybės išsilavinimą, tuo pačiu metu skatinant jų karjerą. Įperkamos mokslą leidžia studentams mokėti kursą, žinoma, kaip jie keliauja per programa, leidžianti daug pereiti be jokių skolos ar studentų paskoloms.

Misija

Anahaimas universitetas buvo įkurtas kaip unikalus, novatoriškas ir tvaraus įstaiga aukštojo mokslo patenkinti mokymo poreikius įvairių ir pasaulio studentų kūno per akademinių programų aukščiausios kokybės. Skirta į studentą orientuoto filosofijos, Anaheimas universitetas daro aukštasis mokslas prieinamas kvalifikacijos studentams visame pasaulyje tiek internete, tiek on-campus studijų.

Anahaimas universiteto tikslai

Pasinaudojant galimybėmis per Naujausias technologinių naujovių, Anaheimas universitetas buvo sukurta siekiant būti pasaulinė institucija, daugiakultūrėje perspektyvos su programų, skirtų patenkinti savo įvairių studentų gyventojų poreikius. Norėdami atlikti šį, Anaheimas universiteto tikslai yra šie:

 • Kompetencijos akademinio dėstymo per rekomendacijas ir patirties skirtame fakulteto
 • Panaudojimas naujų ir patikimos technologijos
 • Dislokavimas technologijų pagrindu mokymosi išteklių
 • Susitikimas ugdymosi poreikių mokiniams siūlant mokymo programas kitaip neprieinamas tiems studentams, nes prieigos, išlaidų arba darbo grafiko
 • Teikimas mokomąjį aplinkoje, kur mokiniai gali imtis aktyvių vaidmenų jų mokymosi procesų
 • Pagalba akademinėje aplinkoje, kur fakulteto nariai galime pristatyti aukščiausios kokybės edukacines programas
 • Nuolatinis kursų ir programų vertinimas ir įvertinimas, siekiant užtikrinti ugdymo turinio kokybę

Vietos

Vietos
 • USA Online

  1240 S. State College Blvd., 92806-5150, USA Online

  Klausimai