Keystone logo
Anda Sprachschule

Anda Sprachschule

Anda Sprachschule

Įvadas

Anda Sprachschule yra sveikintina kalbos mokykla, kurioje mokoma daug įvairių kalbų labai artima ir draugiška atmosfera.

Mūsų mokykla susideda iš dviejų skirtingų vietovių dviem iš labiausiai centrinių Berlyno apylinkių: Friedrichshein ir Prenzlauer Berg. Abi apylinkės prilygsta Berlyno požeminei kultūrai ir yra žinomos dėl įvairių barų, kavinių ir parkų, kad išvengtų miesto šurmulio ir šurmulio.

"Anda Sprachschule" siūlome suaugusiems, taip pat įmonėms, vokiečių, anglų, ispanų, prancūzų, italų ir portugalų kursus. Mūsų mokytojai yra visi gimtoji kalba, aukštos kvalifikacijos ir patyrę žmonės, jie turi tikrą aistra kalbų mokymui. Andoje turėsite galimybę mokytis kalbų mažose 6 studentų grupėse vidutiniškai. Nuo pat pradžių mūsų du pagrindiniai dalykai yra komunikacija ir tvirta gramatinė bazė. Mes naudojame lanksčius mokymo metodus ir teikdami asmeninį dėmesį, kad visi mūsų mokiniai galėtų pasiekti savo tikslus ir kuo geriau išgyventi savo mokykloje. Visi mūsų kursai yra susieti su Bendrąja Europos kalbų orientavimo sistema.

Mes norime, kad mūsų studentai ne tik galėtų bendrauti ir bendrauti į tikslinę kalbą, bet ir turėti galimybę pasimėgauti kultūriniais mainais, nes mes tvirtai tikimės, kad mokysime naują kalbą ne tik mokydami pačią kalbą. Siekiant paskatinti šią integraciją, kiekvieną savaitę organizuojame įvairias kultūrines veiklas, kad mokiniai galėtų susipažinti su šia tema ir kultūra. Be to, mes manome, kad tai puiki galimybė geriau pažinti vieni kitus. Mes taip pat siūlome apgyvendinimą studentams tiek bendrai gyvenantiems, tiek svečių šeimose, taip pat yra savaitinis pagalbos skyrius, kuriame mes teikiame pagalbą ir informaciją moksleiviams, norintiems gauti patarimų.

Visą dieną siūlome platų kursų spektrą labai konkurencingomis ir įperkamomis kainomis. Taip pat yra galimybė išbandyti nemokamą bandomąją pamoką. Aplankykite mus ir pabandykite!

Vietos

 • Berlin

  Rigaerstr. 104 Friedrichshein, 10247, Berlin

  • Berlin

   Raumerstraße 21 Prenzlauer Berg, 10437, Berlin

   Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai