Keystone logo
Andorra Aviation Academy

Andorra Aviation Academy

Andorra Aviation Academy

Įvadas

Andorra Aviation Academy yra Andoros Kunigaikštystėje. Įkvėptas aviacijos entuziastų grupės, 2015 m. Birželio mėn. Buvo pasirašytas susitarimas sukurti šią unikalią aviacijos studijų programą su Andoros vyriausybe ir Andoros universitetu.

EASA ATO 0033: unikalus Europos ATO, tiesiogiai prižiūrimas EASA.

Andorra Aviation Academy siūlo 2 pilotų mokymo programas (18 mėnesių „Fast Track“ kursas) ir 3 metų aviacijos bakalauro studijų kursą, pripažintą Europoje ir 47 valstybėse (180 ECTS Europos kreditų perkėlimo sistema pagal Bolonijos procesą).

 • Pilotų mokymo programos
 • Patvirtinta ir prižiūrima EASA
 • 100 KSA programa
 • Visos klasės mokomos anglų kalba

Andorra Aviation Academy ir jos partneriai siūlo EASA patvirtintus pilotų mokymo kursus Europoje (EASA ATO.0033)

Akademija siūlo profesionalią universitetą ir skrydžio mokymo aplinką, kuri skatina geriausius oro linijų standartus, susijusius su sauga, kokybe, standartizavimu ir našumu. Be to, jis ugdo valdymo įgūdžius, kad įtvirtintų kritinį mąstymą, sprendimų priėmimą sudėtingoje aplinkoje, vadovavimą ir bendravimą.

Mes naudojame tą patį kompetencijų modelį (9 kompetencijos), kurį naudoja visos pagrindinės oro linijos, kad mūsų studentai galėtų įgyti techninių ir netechninių įgūdžių, reikalingų pirmajam pareigūnui užimti.

Remdamiesi naujausiais universitetiniais tyrimais, susijusiais su bandomaisiais ir sudėtingais aplinkos mokymais, sukūrėme mokymo metodą, vadinamą „sąmoningu mokymu“, kad studentai galėtų susidoroti su sudėtingomis ir netikėtomis situacijomis ir skatinti studentų „proto kartografavimą“, kad jie atitiktų pramonės lūkesčius.

Pilotų mokymas iš prigimties yra brangus. Siekdami sumažinti mokymo išlaidas išlaikydami aukštus standartus, sudarėme susitarimus, su kuriais esame „bendrosios aviacijos“ partneriai Europoje. Visi šie pranašumai prisideda prie greitesnio baigimo laiko ir standartizuoja mokymo kokybę, pagrįstą naujausiais Europos EASA reikalavimais.

Mes teikiame „viskas įskaičiuota“ programą (be jokių paslėptų išlaidų), kuri yra pritaikyta prie konkrečių kiekvieno studento poreikių. Mokymo vadovas, baigęs kiekvieną etapą, tiesiogiai susisiekia su tėvais.

TKI (techninių žinių instruktoriai) yra aktyvūs ir dabartiniai pagrindinių oro linijų pilotai, turintys universitetinį išsilavinimą.

Andoros Kunigaikštystė yra nedidelė nepriklausoma valstybė, esanti Pirėnuose, Pietų Europoje, tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Pirėnų kalnų viduryje šalis džiaugiasi daugiau nei 300 saulėtų dienų per metus dėl Viduržemio jūros įtakos klimatui.

Andoros oro uostas (LESU) yra 30 minučių nuo miesto centro su visais patogumais. Šiaurėje Tulūzos oro uostas yra 2 valandos 30 minučių. kelio automobiliu ar traukiniu, o pietuose, Barselonos oro uostas yra 2 val. 30 min. toli keliu. 4G aprėptis yra visoje 468 km2 šalies teritorijoje, daugelyje vietų veikia nemokamas belaidis internetas.

Aukštų kalnų apsuptyje žiemą gausu sniego ir turime didžiausią slidinėjimo kurortą Pietų Europoje. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus - neribotas pramogų, sporto ir laisvalaikio pasiūlymų pasirinkimas ištisus metus.

Pirėnų kalnų širdyje įsikūrusi Andora siūlo fantastišką lauko pramogų įvairovę. Andorra Aviation Academy taip pat galima užsiimti įvairia popamokine studentų veikla. Kadangi labai svarbu patenkinti poreikį atsipalaiduoti atliekant tokius sudėtingus karjeros mokymus.

Andorra Aviation Academy yra įsikūrusi Andoros universitete San Džulijoje, Andoroje, kur yra palanki ir stimuliuojanti mokymosi aplinka.

Skipass

Mūsų partnerystės su „Vall Nord“ dėka mes siūlome savo studentams neribotą slidinėjimo abonementą už ypatingą mažą kainą šioje Pirėnų kalnų srityje, kad galėtume visapusiškai pasinaudoti mūsų Andoros kalnais.

Per visą mūsų mokymą mes turime oro linijų reikalavimus, leidžiančius mūsų studentams įgyti teisėtą, saugų ir operatyvų elgesį.

Mes sudarėme susitarimą su Europos oro linijomis, kad jie, atsižvelgdami į jų poreikius, samdytų mūsų studentus, sėkmingai baigę bandomąjį kursą ir aviacijos bakalauro laipsnio piloto kursus, ir su verslo aviacijos kompanija, įsikūrusi Austrijoje „OysterJets“ (www.oysterjets.com). .

Mūsų partnerė oro linijų bendrovė dalyvauja kandidatų atrankos procese ir stebi mokymų plėtrą, kad nuo pat mokymo pradžios galėtų įvertinti būsimą piloto pažangą.

„SunExpress“

Mes sudarėme susitarimą su oro linijų bendrove „SunExpress“ (būstinė Frankfurte), kuri yra bendra įmonė „Lufthansa“ ir „Turkish Airlines“, dvi svarbiausios pasaulio oro linijos mūsų studentų įdarbinimui ir atrankai, atsižvelgiant į jų poreikius po piloto licencijos ar bakalauro laipsnio. aviacijos ir piloto. Parke yra 66 „B737NG“ ir 6 „A330 200“, nuolat plečiami, www.sunexpress.com.

„OysterJets“

Mes sudarėme sutartį su augančia verslo aviacijos kompanija, įsikūrusia Austrijoje „OysterJets“. GmbH

„OysterJets“ šeima yra aistringų aviacijos ekspertų ir sėkmingų verslininkų iš įvairių sričių ir pramonės šakų grupė.

Universiteto ypatybės

Andoros gyvenimo būdas

Svetingumo jausmas, Highlander solidarumas yra vietiniams būdingi bruožai.

Pagarba ir meilė gamtai, neteršiančios pramonės šakos daro šalį švaria ir sveika vieta.

Andora vertinama kaip viena saugiausių pasaulio šalių, mūsų dvi kontroliuojamos sienos ir efektyvus, bet diskretiškas policijos departamentas daro šią teritoriją pažįstama vieta mėgautis.

Viešoji sveikatos apsaugos sistema yra moderni ir arti pacientų – sostinės centre yra ligoninė ir medicininis malūnsparnis, galintis greitai pasiekti labai specializuotus medicinos centrus Tulūzoje ar Barselonoje.

Studentų būstas

Pasirinktinai, Andorra Aviation Academy išsiderėjo būstą pėsčiomis nuo Andoros universiteto ir netoli mokomųjų skrydžių centrų Europoje už specialią studentų kainą.

„Susitarimus“ sudarome su „Gym & Sports Club“, esančiu netoli universiteto, į kurį gali patekti mūsų studentai.

Inspektorius

Superintendentas yra atsakingas už pagalbą studentams ne mokymo valandomis, jei jie gali kilti rūpesčių, kad jie galėtų sutelkti dėmesį į studijas.

  Vietos

  • Sant Julià de Lòria

   Plaça de la Germandat, 7, AD600, Sant Julià de Lòria

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai