Keystone logo
Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Įvadas

Mokykla

Ardeno studijų centre Berlyne esame 100 procentų įsipareigoję teikti aukštos kokybės verslo išsilavinimą tiems, kurie nori tęsti savo karjerą įvairiuose pramonės sektoriuose.

119555__MG_45551.jpg

Apie

Ardeno universitete mes siekiame užtikrinti, kad aukštasis mokslas būtų prieinamas visiems. Mes siūlome pramonei svarbius bakalauro ir antrosios pakopos kursus Vokietijoje, kuriuos moko fakultetas ekspertas. Studentai gali pasirinkti studijuoti visą arba neakivaizdinę studiją, todėl gali pritaikyti studijas taip, kad atitiktų jų tvarkaraštį.

119558_IMG_6772.JPG

Ekspertizė ir reputacija

Mes suprantame, kaip sunku studentams suderinti savo studijas su kasdieniais įsipareigojimais. Štai kodėl mes siūlome mišrųjį mokymąsi, kuriame derinamas palaikomasis mokymasis akis į akį ir mokymas su nepriklausomomis internetinėmis studijomis. Studentai visą parą gali naudotis mūsų novatoriška internetine mokymosi platforma „iLearn“, kuri suteikia prieigą prie daugybės el. Mokymosi šaltinių. Šis lankstus pristatymo modelis leidžia studentams sudaryti praktinį tvarkaraštį, kuris tinka jų gyvenimui.

Mūsų dėstytojai yra skirti remti studentų akademinį vystymąsi nuo pirmosios dienos, taip pat prižiūrėti, kaip pasiekiami mokymosi rezultatai. Studentai taip pat gauna naudos iš mūsų ekspertų fakulteto, turinčio ilgametę akademinę ir pramonės patirtį.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Vieta

Modernus Arden studijų centras yra pačiame Berlyno – Europos startuolių sostinės – širdyje. Studentams naudinga, kad juos supa kai kurie didžiausi verslo pasaulio žaidėjai, įskaitant Sony, Deutsche Bahn ir Daimler. Klestintis miesto verslas suteikia daug galimybių užmegzti ryšius ir studentams galimybę tobulėti akademiškai už klasės ribų.

Pats studijų centras siūlo moderniausius įrenginius, iš kurių lengvai pasieksite parduotuves, restoranus ir įvairias populiariausias lankytinas vietas, kad sužinotumėte apie turtingą miesto kultūrinę ir politinę istoriją.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Karjeros palaikymas

Virtualioje „iLearn“ klasėje yra mūsų internetinis karjeros portalas, kurio tikslas – užtikrinti, kad mūsų studentai išsiskirtų iš darbdavių šiandieninėje konkurencingoje darbo rinkoje. Siūlydamas daugybę naudingų įrankių nuo interviu simuliatoriaus ir CV kūrimo, pasaulinės paieškos sistemos iki el. mokymosi kursų, portalas siekia padėti studentams pasiekti savo karjeros tikslus.

Be mūsų internetinio karjeros centro teikiamos paramos, visi mūsų Ardeno kursai yra skirti daugiausia dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms. Derindami teoriją su praktika, mūsų programos suteiks trokštamų žinių, kurias baigus bus galima pritaikyti tiesiogiai darbo vietoje.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

Tarptautinis apeliacinis skundas

Iki šiol palaikę daugiau nei 50 000 studentų iš daugiau nei 150 šalių, mes siekiame užtikrinti, kad aukštos kokybės Ardenas būtų prieinamas tarptautiniams studentams iš viso pasaulio.

Be to, visi mūsų kursai dėstomi anglų kalba – geriausia verslo kalba pasaulyje, taip pat siūlome nemokamas vokiečių kalbos pamokas. Manome, kad šie naudingi kalbų įgūdžiai žymiai padidins studentų darbo galimybes Vokietijoje ir visame pasaulyje.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

Mūsų vertybės

  • Prieinamumas - siūlome lankstų mokymąsi internetu, kad studentai galėtų mokytis bet kada ir kur tik nori.
  • Lankstumas - dėka mūsų novatoriškos internetinės mokymosi platformos studentai gali pritaikyti savo studijas prie savo kasdienių įsipareigojimų.
  • Į karjerą orientuotos programos - Mūsų kursai yra skirti suteikti studentams pagrindinius verslo įgūdžius, reikalingus sėkmingai šiandieninėje konkurencingoje darbo rinkoje.
  • Pagalba - internetinis karjeros portalas yra skirtas mūsų studentų asmeniniam ir akademiniam tobulėjimui užtikrinant, kad jie būtų visiškai pasirengę darbo vietai.
  • Finansavimas - manome, kad finansiniai rūpesčiai neturėtų būti kliūtis asmeniniam tobulėjimui. Todėl mes siūlome lankstų finansavimą ir siūlome aukštos kokybės išsilavinimą.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

Vietos

Vietos
  • Berlin

    Arden Study Centre Berlin, Dessauer Str. 3-5, 10963, Berlin

    Klausimai