Keystone logo
Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts

Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts

Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts

Įvadas

Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts yra didžiausia visapusiška dizaino ir meno mokykla šalyje, įsikūrusi dinamiškame XXI amžiaus mokslinių tyrimų universitete.

Herbergerio dizaino ir meno institutas siūlo daugiau nei 70 absolventų laipsnių ir koncentraciją mūsų penkiose meno, meno, žiniasklaidos ir inžinerijos, dizaino, kino, šokio ir teatro bei muzikos mokyklose. Nesvarbu, ar jūs praktikuojate muziką, architektūrą, šokius, teatrą, dizainą, vaizduojamąjį meną ar filmą, kūrybinis tobulumas reikalauja jūsų disciplinos įvaldymo ir kūrybinės raiškos lavinimo. ASU „Herberger“ dizaino ir meno institute jūs pasižymėsite tobulumu, naujovėmis ir klestėjimu.

Turėdami 5000 ir daugiau studentų, beveik 400 dėstytojų, 130 programų variantų ir aukščiausių programų tradicijas, mes esame įsipareigoję iš naujo apibrėžti XXI amžiaus dizaino ir meno mokyklą. Mūsų kolegija yra sudaryta iš įvairių disciplinų, skirtingai nei bet kuri kita tautos programa, apimanti meno mokyklas; Menas, žiniasklaida ir inžinerija; Muzika, šokis ir teatras; Dizaino mokykla, Naujoji Amerikos kino mokykla; ir Arizonos valstijos universiteto dailės muziejus.

Mūsų absolventai ugdo sugebėjimą būti generatyviems ir iniciatyviems, bendradarbiauti meno srityje ir kitose meno srityse bei sukurti neįprastus sudėtingų problemų sprendimus. Turėdami šį plačią kūrybinio mąstymo ir problemų sprendimo būdą, mūsų absolventai yra gerai pasirengę pirmauti kiekvienoje mūsų ekonomikos, visuomenės ir kultūros arenoje.

Vietos

Vietos
  • Tempe

    South Forest Mall,1001, 85287, Tempe

    Klausimai