Keystone logo
Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

Įvadas

82115_image1.jpeg

Asian Institute of Management (AIM) yra tarptautinė aukštojoje mokykloje, kuri siekia išlaikyti Azijos visuomenės augimą, plėtojant profesionalius, verslininkus ir socialiai atsakingus vadovus. Stepheno Zuelligo plėtros valdymo mokyklos (ZSDM) yra AIM atsakas į Azijos vystymosi išlaikymo iššūkį. Mokydamiesi "Tvarių vystymosi tikslų" darbotvarkėje, mokykloje sukuriami principiniai lyderiai ir vadovai, kurie gerai pasirengę siekti tvarios sėkmės. ZSDM įtraukia besiformuojančios ekonomikos šalis į pilietinių vadovų ir verslo vadovų komandą, kuri yra pasirengusi spręsti problemas, keisti agentus ir veiksmingai bendradarbiauti.

82113_82044_Capture.JPG

Azija yra dramatiškų kontrastų regionas, derinant Rytų tradicijas su greitu vakarietiškumu. Tarp naujų ideologijų egzistuoja konkuruojančios ideologijos.

Mūsų didelio turto ir skurdo regione mes turime suteikti verslininkams, verslininkams ir plėtros lyderiams galimybę inicijuoti tvarų socialinį, politinį, technologinį ir ekonominį vystymąsi. Norint tai pasiekti, Institutas yra kategoriškai Azijos šalis, daugiausia dėmesio skiriant Pietryčių Azijai ir ASEAN ekonomikos bendruomenei.

Mūsų fakultetas, studentai, mokomoji medžiaga ir tyrimai daugiausia yra Azijos. Mūsų programos yra skirtos Azijos poreikiams, mūsų požiūris yra orientuotas į Azijos valdymą ir reaguoja į savotiškas Azijos problemas, tuo pat metu skatinant pasaulinę perspektyvą.

Moksleiviai atvyksta į AIM, nes instituto 40-plus metų patirtis suteikiant ir tobulinant žinias ir įgūdžius, siekiant ugdyti jautrumą įvairioms kultūroms ir tikėjimo sistemoms, verslo struktūroms, valdymui ir reguliavimo aplinkoms regione.

Mes sukūrėme save kaip pagrindinį žmogiškųjų išteklių plėtros šaltinį privačiame ir viešajame sektoriuose kylančiose rinkose, ypač Azijoje.

Instituto verslo ir plėtros valdymas yra pavyzdys:

EMINENT LEADERSHIP

Mūsų tarptautinę valdytojų tarybą ir patikėtinių tarybą sudaro žinomi verslo lyderiai ir akademikai, kurie labai pritaria Azijos ir jos žmonių plėtrai.

DAUGIAKULTŪRINĖ APLINKA

Mūsų studentų organizacija yra tarptautinė, visų pirma Azijos.

Prieiga prie mūsų stiprios ALUMNI TINKLO

Mūsų absolventai gali būti aukščiausio lygio atsakomybe privačiame, viešajame ir ne pelno sektoriuose visame Azijos Ramiojo vandenyno regione ir kitose pasaulio dalyse.

ĮGŪDŽIAI IR ŽINIOS IŠPLAUKTI AZIJĄ

Mūsų mokymo programos, kursai ir mokymo medžiagos buvo sukurtos tiek privačių, tiek valstybinių Azijos įmonių poreikiams ir poreikiams, ir siūlomos ne tik Filipinuose, bet ir kitose Azijos šalyse.

PRAKTIKOS ORIENTUOTAS POŽIŪRIS

Mūsų akademiškai ir profesionaliai kvalifikuotas fakultetas turi platų regioninį požiūrį ir didelę patirtį bei žinias apie Azijos valdymą ir praktiką. Mūsų požiūris yra orientuotas į specialistus, o mūsų santykiai su organizacijomis visame regione yra esminiai mūsų programų ir veiklos vystymui ir tobulinimui.

Mes kuriame novatoriškas valdymo programas ir užmezgėme ryšius su pagrindinėmis akademinėmis institucijomis ir plėtros organizacijomis visame pasaulyje.

MĖGSTAME VADYBININKĄ

Mūsų tyrimų centrai sudaro sąsają, kurioje privatusis sektorius, vyriausybė ir pilietinė visuomenė sujungia, suartina ir sinergizuoja. Mes remiame regioną finansiniu įnašu ir vadovybės bei verslo bendruomenės dalyvavimu AIM mokymo ir tyrimų veikloje.

PRAKTINIS MOKYMAS SU ATVEJU TYRIMO METODU

Mūsų programos yra sukurtos praktiniam pritaikymui realiame pasaulyje. Siekdami šio tikslo, mes naudojame atvejo metodą kaip pagrindinį mokymosi ir mokymosi būdą. Pagal šį metodą, pritaikytą pagal Harvardo verslo mokyklos sistemą, studentai analizuoja realius verslo scenarijus, siekdami tobulinti savo analizės, sprendimų priėmimo ir bendravimo įgūdžius.

Šis metodas taip pat skatina aktyvias diskusijas tarp klasiokų, taip sukuriant tvirtą ir dinamišką mokymosi aplinką.

MOKYMO GRUPĖS

Siekdami skatinti mokymąsi bendradarbiaujant ir lyderystę, taip pat ugdyti mokyklos daugiakultūrę dvasią studentams, kiekvieną iš jų skiriame "mokymosi komandai" arba "gali grupuoti". Šios komandos suteikia studentams įvairią mokymosi aplinką ir kiekvienai iš jų suteikia galimybę patirtis ir naudos iš daugialypių perspektyvų.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Makati

    Paseo de Roxas,123, 1229, Makati

Klausimai