Keystone logo
Aston American University

Aston American University

Aston American University

Įvadas

Aston American University yra lankstus ir teikia rafinuotą, technologinį išsilavinimą studentams visame pasaulyje. Toliau priimdami savo įvairius studentus rūpindamiesi ir individualizuotu palaikymu, tikimės, kad kiekvienais metais pasieksime įvairios mūsų pareiškėjų grupės aukštojo mokslo tikslus. Nesvarbu, ar studentai yra jauni specialistai, ar dirbantys tėvai, ar pensininkai, mes teikiame visas priemones ir metodus, reikalingus konkuruoti šiuolaikinėje pasaulio rinkoje.

Mes nuolat stengiamės užtikrinti, kad mūsų studentų mokymosi kelionė būtų pritaikyta atsižvelgiant į jų asmeninę kilmę ir karjeros tikslus. Studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, tiems studentams siūlome visapusišką paramą, kad jie galėtų įgyti amerikiečių išsilavinimą jiems suprantama kalba.

Daugelis mūsų studentų aktyviai dalyvauja kuriant savo karjerą. Aston American University gali pasiūlyti studentams galimybes geriau, geriau atlikti darbą ir didesnius atlyginimus, pasinaudodamas švietimo programomis, kurios taikomos realiame darbe. Aston American University yra durys į galimybes. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atidaryti.

Vietos

Vietos
  • Honolulu

    Merchant Street,55, 96813, Honolulu

    Klausimai