Keystone logo
Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Įvadas

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College ( ASU MLFTC ) kuria žinias, telkia žmones ir imasi veiksmų, kad pagerintų švietimą.

Mary Lou Fulton dėstytojų koledžo dėstytojai kuria žinias, pasitelkdami įvairiausias akademines disciplinas, kad gautų supratimą apie svarbius klausimus apie mokymosi procesą, mokymo praktiką ir švietimo politikos padarinius.

Mary Lou Fulton dėstytojų koledžas mobilizuoja žmones vykdydamas bakalauro, magistro ir daktaro laipsnio programas, vykdydamas ne laipsnio profesinio tobulėjimo programas ir socialiai įtvirtintą daugiašalį bendruomenės dalyvavimą.

Mary Lou Fulton mokytojų koledžas imasi veiksmų suburdamas žmones ir idėjas, kad padidintų individualių pedagogų galimybes ir pagerintų švietimo sistemų veiklą.

Principinės inovacijos yra pagrindinė vertybė, įkvepianti visą veiklą Mary Lou Fulton mokytojų koledže: mūsų akademinės programos; mūsų strateginės iniciatyvos; kaip mes mokome ir mokomės, ir kaip bendraujame vieni su kitais ir su bendruomenėmis, kurioms tarnaujame.

Mary Lou Fulton mokytojų koledže norime, kad pokalbiai ir veiksmai apie švietimą būtų normalūs. Šiame tinklaraštyje aš ir kiti, susiję su MLFTC, dalijamės tuo, ką darome ir kodėl tai darome. Mes apmąstome tai, ko išmokome ir kas ir toliau mums kelia iššūkius.

Vietos

Vietos
 • Tempe

  South Forest Mall,1050, 85281, Tempe

  • North Mountain Village

   North Mountain Village, Jungtinės Amerikos Valstijos

   • Mesa

    Mesa, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai