Keystone logo
Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Įvadas

Naujas tarpdisciplininių menų ir mokslų koledžas Arizonos valstybinio universiteto gyvybingame Vakarų miestelyje sutelkia dėmesį į individualizuotą mokymosi patirtį ir sudėtingus bei unikalius būdus, kaip skirtingos studijų sritys sąveikauja ir veikia viena kitą, kad geriau pasirengtų ateičiai.

Naujojoje kolegijoje siūlomi bakalauro ir magistro laipsniai yra skirti teikti novatoriškus kursinius darbus ir praktinę patirtį, siekiant paruošti studentus socialinėms, ekonominėms, politinėms ir kultūrinėms problemoms, su kuriomis jie susidurs sparčiai besiplečiančioje, įvairioje pasaulinėje rinkoje.

Naujosios kolegijos programose pabrėžiamas patirtinis mokymasis, apimantis akademines disciplinas ir skatinantis įvertinti visas kūrybiškumo formas. Kiekviena programa teikia tyrimus ir tyrimus, kurie skatina giliau suprasti žmogaus patirties įvairovę ir vienas nuo kito priklausantį pobūdį.

Ugdymo programa, palaikanti atjaučiantį ir kūrybišką požiūrį į realaus pasaulio iššūkius, yra Naujosios kolegijos bruožas. Rengdamas kruopščiai rengiamus šių laipsnių kursus, nacionaliniu mastu pripažintas ASU New College dėstytojas yra įsipareigojęs kurti programas, mokančias studentus ugdyti ir plėsti savo intelektualinį smalsumą.

Naujosios kolegijos programos ir kursai padeda studentams susikurti kritišką požiūrį, pagrįstą stebėjimu ir daugybe tyrimo metodų, paruošiant juos tapti savarankiškais mąstytojais, turinčiais teisę padėti formuoti savo visuomenę.

Vietos

Vietos
  • Phoenix

    North 47th Avenue,13591, 85051, Phoenix

    Klausimai