Keystone logo
Atlantic School of English & Active Leisure

Atlantic School of English & Active Leisure

Atlantic School of English & Active Leisure

Įvadas

Atlanto SEAL yra mažas, pasirinkite anglų kalba mokykloje ir sertifikuota mokytojas mokymo centras.

Siūlome standartinių ir lankstus Bendra anglų kalbos kursai, Taip pat Verslas ir Specialios programos mūsų ištisus metus suaugusiųjų centre. Ruošiame studentus kalbinių ir akademinių reikalavimų universiteto gyvenime su mūsų anglų egzamino ir kultūrinio ugdymo kursai (IELTS, Cambridge, ESL, TOEFL ir kt.) Mes taip pat turime įdomų vasarą programos jauniai (9 iki 12 metų), paaugliai (13 ir 17) ir labai jauni mokiniai (Nuo 3 iki 8years). Studentams, kurie negali keliauti į Atlanto SEAL siūlome On-line anglų programas su mūsų gimtoji angliškai kalbančių mokytojų. Jei norite gauti tarptautiniu mastu pripažintą anglų kalbos mokytojo kvalifikacija (CertTESOL) esame vienintelė mokykla Airijoje pasiūlyti šį prestižinį kvalifikacijos programą.

South West Cork buvo apibūdinta kaip "labiausiai stebuklinga vieta Airijoje." Jis pasižymi kalnus, durpynus, laukinių kalnų pilna ežerų, giliai upių slėnių ir dramatiška uolos su vaizdu į Atlanto vandenyną išmaišoma.

Atlanto Seal suaugusiųjų mokykla yra įsikūrusi žavinga tradicinės airių pastate pačiame apie Schull miestelyje gražioje pietvakarius Korko centro. Mes turime geriausią iš abiejų Pasaulių - ramioje vietoje, ideali mokymosi aplinką, ir abu Atlanto ir ant mūsų slenksčio miestą. Jaunesnysis & Paauglio mokyklos (žr. nuotrauka viršuje) atrodo ant Atlanto vandenyno, kuris yra sekundžių pėsčiomis.

Vietos

  • Cork

    10 Main Street, Schull

    Klausimai