Keystone logo
Atlantic University College

Atlantic University College

Atlantic University College

Įvadas

Atlantic University College yra ne pelno siekianti aukštojo mokslo institucija, besispecializuojanti skaitmeninių menų ir mokslų srityje, įkurta 1983 m.

pulkininko Ramono Barquino ir daktarės Teresa de Dios Unanue svajonės. Ji pradėjo veikti Gvianabo mieste, kur nebuvo universitetinės institucijos, 1984 m., Su 125 studentais ir įsikūręs miesto centre.

Tai pirmoji aukštoji mokykla, įkurta šioje savivaldybėje, pavadinta Atlanto kolegija, vėliau peraugusi į Atlanto universitetą

Kolegija 2011 m. Už animacinius kūrinius ji gavo „Emmy®“ ir „Telly“ apdovanojimus.

1983 m. Aukštojo mokslo taryba leido pradėti veiklą su asocijuotais laipsniais ir bakalaureato laipsniais, vėliau, 2001 m., Jai buvo leista pasiūlyti magistrantūros programas.

Didėjant švietimo galimybėms, Atlantic University College kartu su jais augo ir siūlo savo studentams personalizuotą emocinę aplinką, kuri taip pat leidžia jiems visapusiškai tobulėti kaip asmenybėms. Ji žino savo įsipareigojimą siūlyti išsilavinimą, skatinantį tobulėti kiekvienoje savo mokymo srityje skaitmeninio meno ir mokslų srityje, kurioje ji sėkmingai įsitvirtino ir bet kurioje kitoje besivystančioje rinkoje mūsų šalyje ir už jos ribų. Šalis.

Akademiniai pasiūlymai atitinka institucinę filosofiją, pagrįstą prieinamumo visiems žmonėms ir pritaikymo bendruomenės poreikiams principais, ir suderinti su humanistinių, mokslinių ir technologinių žinių, būtinų konkurencingiems bendruomenės asmenims, reikalavimais. pasauliniu mastu, skaitmeniniame mene ir moksle.

Įstaigos gautos lėšos leido sukurti 28 aukštųjų technologijų laboratorijas, kurios galėtų dalyvauti jos siūlomame akademiniame pasiūlyme ir paremti mokymo ir mokymosi procesą pagal savo institucinę misiją.

Vietos

  • Guaynabo

    Calle George L Colton,9, 00969, Guaynabo

    Klausimai