Keystone logo
Aarhus University

Aarhus University

Aarhus University

Įvadas

72735_AUcollage.jpg

Universitetas buvo įkurtas 1928 m., Ir šiandien jis turi keletą pasaulinės klasės mokslinių tyrimų sričių.

Universitetas buvo įkurtas 1928 m., Ir šiandien jis turi keletą pasaulinės klasės mokslinių tyrimų sričių.

Aarhus University ( AU ) yra dešimtis universitetų tarp universitetų, įsteigtų per pastaruosius 100 metų. Ji turi ilgametę partnerystės tradiciją su kai kuriomis geriausiomis pasaulio mokslinių tyrimų institucijomis ir universitetų tinklais.

AU yra tvirtai įsipareigojusi plėtoti visuomenę, kuri įgyvendinama bendradarbiaujant su vyriausybinėmis agentūromis ir institucijomis bei verslo bendruomene.

Universiteto tikslas - prisidėti sprendžiant sudėtingus pasaulinius iššūkius, su kuriais susiduria pasaulis. Todėl universitetas siekia suderinti aukštą savo mokslininkų akademinių standartų lygį, bendradarbiaudamas tarp disciplinos ribų, kad galėtų derinti mokslinius tyrimus naujais būdais.

Tai vyksta glaudžiai bendradarbiaujant su pasauliu aplink mus ir sudaro pagrindą universitetui būti tarptautiniu mastu konkurencingu mokslinių tyrimų, švietimo, talentų plėtojimo ir žinių mainų srityse.

Svarbiausios priežastys pasirinkti Aarhus University

Aarhus University yra jaunas, modernus universitetas, įkurtas 1928 m. Jis išaugo ir tapo pagrindiniu viešuoju mokslinių tyrimų universitetu, turinčiu tarptautinį mastą, apimantį visą tyrimų spektrą.

Top 100 universitetas

AU nuolat vertinamas kaip vienas geriausių pasaulio universitetų. Naujausiame Šanchajaus reitinge jis buvo 60 vietoje ir tarp 100 geriausių pasaulio universitetų pagal 15 iš 48 dalykų naujausiame QS pasaulio universitetų reitinge pagal dalykus. Skaitykite daugiau apie AU reitinguose .

Moksliniais tyrimais pagrįstas mokymas

AU dėstytojai yra aktyvūs tyrinėtojai, o mokymas vyksta neformaliai. Visos programos yra giliai įsišaknijusios moksliniuose tyrimuose ir yra nuolat peržiūrimos, kad atitiktų aukščiausius nacionalinius ir pasaulinius kokybės standartus.

Palankios studijų įmokos

ES, EEE ir Šveicarijos piliečiams kursai yra nemokami. Kitiems studentams mokestis už mokslą svyruoja nuo 8000 iki 14 500 eurų per metus.

Studijuoti anglų kalba

AU siūlo daugiau nei 50 išbaigtų programų anglų kalba bakalauro ir magistro laipsniais. Visos doktorantūros programos yra anglų kalba.

Tarptautinis universitetas

Maždaug 12 procentų AU 40 000 studentų yra tarptautiniai, atstovaujantys daugiau nei 120 tautybių.

Aptarnavimas ir patarimai

Studentams Tarptautinis centras siūlo visą įvadinę ir įvadinę programą, taip pat profesionalią paramą ir patarimus visą jūsų laiką AU .

Tyrėjams ir doktorantams Aarhus University siūlo visą spektrą paslaugų, kad jūsų perėjimas į universitetą būtų kuo sklandesnis. TAS padeda tyrėjams ir doktorantams iš užsienio visais praktiniais klausimais, įskaitant vizas, leidimą gyventi ir gyventi, apgyvendinimo paslaugas , vaiko priežiūrą ir kt.

Pasaulinės klasės aukštojo mokslo sistema

Pagal „ Universitas 21“ reitingą 2019 m., Danija užima aukščiausią pasaulyje penktą vietą įrodydama aukštąjį mokslą.

Žaliosios kortelės schema

Žaliosios kortelės leidimas gyventi, norint baigti aukštojo mokslo programą Danijoje, galioja dar šešis mėnesius po to, kai baigė mokslą, taigi absolventai turi laiko ieškoti darbo Danijoje.

Unikalios tyrimų priemonės

Aarhus University siūlo moderniausias priemones ir laboratorijas. Mes turime stiprią tarpdisciplininių tyrimų tradiciją, pavyzdžiui, viename iš 42 pagrindinių tyrimų centrų.

Patrauklios darbo sąlygos

Tarptautiniai AU darbuotojai pabrėžia palankias darbo sąlygas kaip svarbią motyvaciją dirbti Aarhus University . Tai apima patrauklų atlyginimą, pensiją ir vaiko priežiūros atostogų išmokas.

Be to, šis tarptautinis akademinis personalas tam tikromis sąlygomis gali naudotis specialia mokesčių sistema, kad galėtų dar labiau pagerinti darbo sąlygas.

Puikus darbo ir asmeninio gyvenimo balansas

Danija didžiuojasi tuo, kad turi gerai suderinti profesinį ir asmeninį gyvenimą. Tyrėjams patiks lanksčios darbo sąlygos ir socialinės paramos tinklai, įskaitant motinystės / tėvystės atostogas ir vaiko priežiūros paslaugas už prieinamą kainą. Be to, Danija yra plačiai minima kaip viena palankiausių vietų pasaulyje. EBPO duomenimis, joje yra vienas aukščiausių pajamų lygybės lygio pasaulyje .

Saugu, saugu, lygu

Danija yra plačiai minima kaip viena labiausiai apgyvendinamų vietų pasaulyje. Remiantis EBPO, joje yra aukščiausias pajamų lygybės lygis pasaulyje.

Remiantis korupcijos skaidrumo indeksu , Danija yra mažiausiai korumpuota šalis pasaulyje.

Anglų kalba - jokių problemų

Danai neseniai buvo pripažinti vienu geriausių nekalbių anglų kalbų pasaulyje , todėl tarptautiniams studentams lengva susitarti su Danija, net jei jie nemoka danų kalbos.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Aarhus

    Aarhus University Nordre Ringgade 1 , 8000, Aarhus

    Klausimai