Keystone logo
© Ajman University
Ajman University

Ajman University

Ajman University

Įvadas

Ajmano universitetas: Nuo 1988 m.

1988 m. įkurtas Adžmano universitetas (AU) - pirmasis privatus universitetas Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos (PĮBT) regione - buvo švietimo pradininkas JAE. AU pripažintas dėl kokybiško išsilavinimo, jis yra viena iš pirmųjų šešių institucijų pasaulyje, gavusių Jungtinės Karalystės kokybės užtikrinimo agentūros (QAA) akreditaciją. Jis taip pat išsiskiria kaip pirmasis privatus, pelno nesiekiantis universitetas arabų regione, akredituotas WASC vyresniųjų koledžų ir universitetų komisijos (WSCUC), patvirtintos JAV švietimo departamento.

AU stovi išdidžiai kaip pasaulinio akademinio powerhouse, užėmė #551 pasaulyje, ir pripažintas kaip vienas iš geriausių 5 universitetų JAE, pagal gerbiamų 2024 QS Pasaulio universitetų reitingai. Šis įvertinimas mus priskiria prie 1,75 % geriausių pasaulio institucijų.

AU užima 3 vietą pasaulyje pagal tarptautinių studentų skaičių ir 8 vietą pasaulyje pagal dėstytojų skaičių - tai liudija mūsų tarptautinį patrauklumą. Mūsų strateginis bendradarbiavimas su pirmaujančiomis vietos, regiono ir pasaulio organizacijomis leido mums užimti 279 vietą pagal darbdavio reputaciją pasaulyje.

AU siūlo 37 programas, akredituotas JAE Švietimo ministerijos, įskaitant 24 bakalauro ir 13 magistrantūros programas, 2 doktorantūros laipsnius, 9 koledžuose. AU dėstytojai yra savo sričių lyderiai, prisidedantys prie augančios universiteto mokslinių tyrimų reputacijos. Dėl to neseniai tarptautiniu mastu buvo akredituotos šešios AU programos.

AU šūkis yra "Make it Happen" (liet. "Įgyvendinti"), ir šį pažadą vykdome kiekvieną dieną.

Džiaugiamės galėdami pasveikinti jus mūsų bendruomenėse!

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Stipendijos ir finansavimas

  Misija

  Stipendijų ir finansinės pagalbos biuras (OSFA) yra įsipareigojęs remti universiteto strategines kryptis, daugiausia dėmesio skiriant įdarbinimui, išlaikymui, baigimui ir įsidarbinimui, efektyviai teikdamas studentų pagalbą ir stipendijas. OSFA padeda studentams siekti savo mokymosi tikslų, informuodama studentus, tėvus ir bendruomenę apie AU stipendijas, nuolaidas ir finansinę pagalbą (Thamerio fondas), taip pat teikdama konsultacijas dėl kitos išorinės finansinės pagalbos.

  Vision

  Stipendijų ir finansinės pagalbos biuras (OSFA) bus pirmaujantis AU biuras, teikiantis greitesnę, draugiškesnę ir lengvesnę finansinės pagalbos patirtį. Siekiame sukurti rūpestingumo kultūrą ir teikti išteklius, kurie suteiktų visiems studentams galimybę mokytis, nuolat atsiduodami mūsų vertybėms: naujovėms, skaidrumui ir orumui, taip pat kurdami pagarbią aiškumo ir pasitikėjimo aplinką.

  AU stipendijos ir nuolaidos

  1. Prašymai
  2. Visas prašymas
  3. Naujas stipendijų ir finansinės pagalbos prašymo biuras
  4. (pasirinkite el. užklausą)

  General Instructions

  • Į šias stipendijas ir nuolaidas neįtraukiami mokesčiai už priėmimą, mokymą, būstą, transportą, knygas ir studentų paslaugas
  • Nuolaidos taikomos tik rudens ir pavasario semestrams. Vasaros semestras neįskaičiuotas
  • Stipendija neapima neišlaikytų, draudžiamų, išmestų kursų (pasibaigus „Add & Drop“ periodui) per reikiamas studijų plano kreditų valandas.
  • Studentai vienu metu negali pasinaudoti daugiau nei viena nuolaida. Tokiu atveju bus taikoma didesnė nuolaida.
  • Visi AU studentai turi patikrinti savo finansinę sąskaitą ir, jei nuolaida, į kurią jie turi teisę (pagal taisykles ir nuostatas), nėra nurodyta jų paskyroje, jie turi pateikti nuolaidos prašymą per internetinę užklausų sistemą ir:
   • Spalio vidurys – pirmasis kiekvienų mokslo metų semestras;
   • Vasario pabaiga – kiekvienų mokslo metų antrasis semestras.
   • Informuojame, kad nurodytos datos yra galutinis terminas, per kurį reikia priimti bet kokią paraišką dėl nuolaidų. Pasibaigus nustatytam terminui, studentai neturi teisės pretenduoti į nuolaidą.
   • Visi kiti universiteto nuostatai galioja visiems studentams.

  Vietos

  • Ajman

   346, Ajman, 00000, Ajman

  Klausimai