Keystone logo
AUC The American University in Cairo

AUC The American University in Cairo

AUC The American University in Cairo

Įvadas

Amerikos universitetas Kaire (AUC), įkurtas 1919 m., Yra pirmaujanti anglų kalba, Amerikos laisvieji menai, JAV akredituota aukštoji mokykla ir arabų pasaulio intelektualinio, socialinio ir kultūrinio gyvenimo centras. Universitetas yra pasaulio kultūrų kryžkelė ir gyvybingas forumas argumentuotiems ginčams, dvasingoms diskusijoms ir supratimui įvairiose kalbose, patalpose ir žmonių patirtyje. Jos studentų, tėvų, dėstytojų, darbuotojų, patikėtinių, absolventų ir kitų dosnių rėmėjų bendruomenė atstovauja daugiau nei 60 šalių.

Universitetas siūlo 40 bakalauro, 52 magistro ir 2 daktaro laipsnius. programos, kurių šaknys yra laisvųjų menų ugdymas, skatinantis mokinius kritiškai mąstyti ir rasti kūrybingų sprendimų, kaip spręsti konfliktus ir iššūkius, su kuriais susiduria regionas ir pasaulis. Ji taip pat siūlo visame pasaulyje pripažintą profesionalų bendruomenės išsilavinimą anglų kalba, kad atitiktų dinamiškos Egipto ir platesnės regioninės ekonomikos poreikius.

Universiteto švietimo turtas apima didžiausią Egipto anglų kalbos akademinių bibliotekų kolekciją, tris šiuolaikinius teatrus ir 15 tarpdalykinių tyrimų centrų. Modernus universiteto, 260 akrų ploto Naujojo Kairo miestelis yra vizuali investicija į Kairo, Egipto ir regiono ateitį. Universiteto miestelis yra pažangiausia mokslinių tyrimų, novatoriško mokymo, mokymosi visą gyvenimą ir pilietinio įsitraukimo priemonė.

JAV ir Egipte įgaliotas ir akredituotas Amerikos universitetas Kaire yra nepriklausoma, ne pelno siekianti lygių galimybių institucija.

Kodėl verta studijuoti AUC?

Akademikai

AUC siūlo daugiau nei 2000 kursų 40 pagrindinių ir 55 nepilnamečių įvairiose srityse Amerikos laisvųjų menų sistemoje, kurią moko dėstytojai iš viso pasaulio. Nesvarbu, ar norėtumėte studijuoti STEM viename iš 10 geriausių regiono universitetų, studijuoti verslą vienoje iš 1% trigubų kronų akredituotų verslo mokyklų visame pasaulyje, ar mokytis arabų kalbos institucijoje, turinčioje daugiau nei 60 metų patirtį mokant arabų diplomatai, mokslininkai ir žurnalistai, AUC turi kažką visiems!

Sužinokite daugiau apie AUC akademines programas čia .

Karjeros centras

AUC stažuotės, darbo studijų programos ir šešėlinės galimybės leidžia jums pagerinti savo gyvenimo aprašymą, kai gaunate diplomą. AUC karjeros centras siūlo įvairias paslaugas, padedančias studentams ir absolventams nustatyti savo karjeros tikslus ir kelius, taip pat įgyti darbo patirties studijuodamas AUC, siūlydamas tikrą, praktinę karjeros patirtį, įgyjančią daugiau nei 25 metų profesinę patirtį. Įkurtas 1991 metais, tai pirmasis universitetų karjeros centras Artimuosiuose Rytuose.

Daugiau apie AUC karjeros centrą skaitykite čia .

Mokymasis už klasės ribų

Padarykite Kairą savo klasėje, naudodamiesi praktine patirtimi, žengdami į realų pasaulį ir tyrinėdami šurmuliuojančias istorinio Kairo gatves bei unikalias vietas visame Egipte. Įgyvendinkite teoriją, dirbdami kartu su dėstytojais ir tyrėjais Egiptui ir Artimiesiems Rytui būdingais klausimais, ir spręskite tikras bendruomenės problemas dirbdami su vietinėmis, ne pelno siekiančiomis organizacijomis, socialinėmis įmonėmis ir vyriausybinėmis įstaigomis.

Atraskite Egiptą

Atraskite Egipto stebuklus įvairia veikla, nukeliaudami nuo unikalių istorinio Kairo gatvių iki senovinių faraonų šventyklų Luksore ir giliai į Raudonąją jūrą.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Cairo

  AUC New Cairo, AUC Avenue, P.O. Box 74, 11835, Cairo

  • Cairo

   AUC Tahrir Square, 113 Kasr El Aini St., P.O. Box 2511, 11511, Cairo

   • New York

    New York Office, 420 Fifth Avenue, Third Floor, NY 10018-2729, New York

    Klausimai