Keystone logo
The American University of Rome

The American University of Rome

The American University of Rome

Įvadas

Amerikos universitetas Romos (AUR) yra vienas seniausių laipsnį suteikiančių Amerikos universitetų Italijoje. Studentai gauna akredituotą Jungtinių Amerikos Valstijų bakalauro laipsnį baigę akademinę programą (paprastai yra ketverių metų trukmės kursas). JAV bakalauro laipsnis visuotinai pripažįstamas aukštojo mokslo sėkmės standartu.


AUR naudoja "Rome" kaip savo klasę, o Italija ir Europa yra neįkainojami ištekliai. Amerikos Romos universitetas rengia studentus gyventi ir dirbti įvairiomis kultūromis per savo praktinius tarpdisciplininius akademinius specialistus, mokymosi galimybes per keliones ir stažuotes bei jo daugiakultūrę dėstytojus ir darbuotojus. Studentai pasirenka aštuonias bakalauro studijų programas:

Instrukcija yra anglų kalba . Studentai, turintys anglų kalbos įgūdžių tobulinimą, gali kreiptis dėl intensyvaus akademinio anglų kalbos kursų , kad galėtų pasinaudoti visomis akademinėmis studijomis Amerikos universiteto Romoje . Per šią programą studentai plėtos kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo įgūdžius anglų kalba, dalyvaudami pasirinktuose kreditų pagrindu bendrojo lavinimo kursuose AUR.

Priėmimas yra konkurencinga. AUR pritraukia studentus iš daugiau nei 40 šalių ir siūlo savo studentams studijuoti užsienyje vietas, tokias kaip: Kinija, Ekvadoras, Anglija, Graikija, Ispanija ir geriausi universitetai Jungtinėse Amerikos Valstijose. Paraiškos priimamos nuolatos, o studentai yra atrenkami nepriklausomai nuo amžiaus, rasės, lyties, tikėjimo, tautinės ar etninės kilmės ar negalios.

Išplėstinė teisė gali būti suteikta už akademinius kreditus, uždirbtus ne JAV universitetinių institucijų įstaigose. Kandidatai, turintys tokius įgaliojimus kaip Italijos Maturità, Tarptautinis bakalauro laipsnis, Britanijos GCSE lygis ir kitos lygiavertės programos, bus vertinami remiantis pažangiausiais kreditais.

Daugeliu atvejų gali būti suteikiami pirmieji kolegijos metai (atitinkantys 30 semestrų kreditų). Jei AUR priėmimo biuras nustato, kad studentas yra kitaip visiškai akademiniu požiūriu kvalifikuotas, tačiau anglų kalbos įgūdžiai gali trukdyti sėkmingai pradėti akademinę patirtį, gali reikėti individualizuoto akademinio semestro ar metų AUR .

Amerikos Romos universitetas yra įsipareigojęs padėti studentų finansiniams poreikiams, siūlydamas įvairius akademinius stipendijas ir studentų darbo asistentų pareigas kvalifikuotiems studentams.

Po baigimo laipsnio dauguma AUR absolventų arba toliau mokytis arba pasirinkti nedelsiant patekti į darbo vietą. Iš tų studentų, kurie pasirenka atvykti į darbo vietą po baigimo, 86 proc. Dirba mažiau nei metus (nuo 2010 m. Rugsėjo mėn. Duomenys buvo oficialiai ir viešai paskelbti nepriklausomų kolegijų ir mokyklų akreditavimo tarybai (ACICS).

AUR yra akredituota ir (arba) pripažinta: Vidurio valstybių aukštojo mokslo komisija (JAV), JAV švietimo departamentas, Delavero valstijos švietimo departamentas, Romų tribunolas ir Italijos švietimo ministerija.

Vietos

  • Rome

    The American University of Rome Via Pietro Roselli 4 I-00153 Rome , , Rome

    Klausimai